günlerce uyuyup, ağlamak istiyorum..

Çocuk istemenize saygım sonsuz, Rabbim hayırlısıyla size tattırsın bu duyguyu ama bu adamla ne kadar doğru olur bilemedim
Çocuğunuz olsa bile siz anne olursunuz sadece.. Kumar oynayan, at yarışı peşinde koşan, içki içen bir adam baba olamaz
Sevgi meselesine gelince oda tükeniyor, karşınızdaki insan hergün sizden birseyler koparınca sevgide bitiyor.
Günlerce uyumak ne demek ! Hayat kocandan ibaret değil unutma. Şimdi kendine daha iyi bak, kendine güven ve yolunu çiz, giden hergün senin ömründen eksiliyor.

İçinde yalan, şüphenin olduğu bir evliliğe çocuk getirmek sence ne kadar mantıklı? Adam kendine hakim olamamış evli olduğunun farkında değil. Sen bu adama çocuk vermek istiyorsun bence çok zorlama Allahın bir bildiği vardır. Sen evliliğini gözden geçir

Ya bu insanlar iyimi konu sahibi kendine gel Allah aşkına.boyle bir adamı baba yapıp basın gögemi erecek.niyr çocuk diye o kadar şeyle ugrastin.bu insandan koca koca olmaz.
Herşey ortada bak kaç kişi çocuk olmadığına sevin demiş kafanız iyimi sizin yaa.
Çocuktan önce hayatın yolunda degil onları düzelt

Hamilelik planlamaya bir şekilde olur Bi yerde kısmet denir de, sizi ben anlayamadım bile isteye çocuk için neden diretiyorsunuz. Sizin durumunuzda bir kadın b planı yapmalı bence kendine.Kenara para atmalı mesela yeni Bi düzen düşünmeli mesela. İnanın uzaktan davulun sesi hoş gelmiyor, yaşadım biliyorum yğrümeyeceğini hissettiğim evlilikte çocuk düşünemedim. Günah diil mi o bebeğe. Bebek olduktan sonra da çocugum babasız kalmasın diye boşanmıyorum deniyor bu sefer. Pek anlayamadım ben sizi hakkınızda hayırlısı olur umarım.

Böyle sürekli başında bekçi gibi duracak mısınız? Çocuk olsa onunla bu kadar uğraşamayacak, o da rahat rahat kumarına, içkisine dönecek. Çocuk yok şükredin, ayrılmanız kolay olur.

E yaparsınız bilmem ama çocuk asla yapmayın
Ha benden size bir tavsiye daha bu adamdan hayır gelmez ömrünüzü değmeyecek bir adam için heba etmeyin
Siz çalışırsınız o kumarda yada içki masasında yer
Yakında aldatmalarda başlar çünkü adamda evlilik sorumluluğu yok malesef

Daha babasini arkasindan yollayacak ve bagimliliklari olan adami baba yapmak istiyorsunuz. Sizden iyi bir anne olur süphesiz, ama esinizden iyi ve sorumluluk sahibi bir baba olmaz. Size acimayan cocuga da acimaz. Arkasini toplamaktan evli olmaktan birsey anlamamissiniz. Bu adam tedavisiz düzelmez. Sizin yerinizde olsam ama senelerimi böyle birine harcamayi keserdim

Ben de yakın zamanda eşimin alkolu abarttığı günlerde eve gece 3-4lerde geldiğini ve telefonunda da sosyal medyada karşı cinslerle ilgili arayışta olduğuna dair şeyler gördüm.malesef

Cevap vermediğine göre hepimizi "bekara karı boşamak kolay" gözüyle görüyor halbuki bir insan bdv da takiliyorsa muhakkak bir yasanmisligi oluyor. Bunları okuyorsan yorumlari dikkate al

Benim de bir kizim var ve bu borçlar yüzünden bir günde ayrıldım. 6 yildir evliydim. Kizim icin dayandım. Ama artık dayanamadım. Simdi yalvarıyor özür dilemeler. Inanasim gelmiyor. Tedaviye başladı ilaca başladı spora başladı vb şeylere. Zaman gösterecek ama çok da olumlu değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…