(GÜNLÜK) Hedef HAFTADA 1 ya da 1,5 KİLO vermek

Evet kızlar bugün tam 1 hafta yani tartı günüm !!
Vatanımızdaki durumlardan dolayı 15 temmuz dan sonra paylaşım yapmayı uygun görmedim. Ama artık normale döndük ve paylaşımlarıma devam edeceğim. Allah ülkemizi ve bizleri korusun insallah. Şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralılara acil sifalar diliyorum.

Konumuza dönecek olursak bugün tartıldım. Ama şöyle bir sorun oldu tartının pilini hafta ici değiştirmistim ve aynı gün hem eski pille hem de yeni pille tartılmıştım, kilo farklı çıkmıştı. O yüzden kafam çok karıştı. Sonra bugün ilk tartıldığım pil ile tartıldım ve sonuç 64.6 çıktı yani 800 gr vermişim. Bu hafta yeme düzenimi hic bozmadım kurallarımla devam ettim sadece sporu 2 gun yapabildim. Suyumu hep 3 lt alkali su içtim. 15 temmuz gunu 2 lt icebildim diye gönderi paylaşmıştım o gece haberleri takip ederken 3 lt yi de bitirmiştim.
Kilo konusu gercekten cok karıştı simdilik 800 gr olarak alıyorum ama kesin degil. Bugun yeni pil alip yarin yeni pille tartilip o kiloyu referans alarak zayiflamaya devam edecegim insallah. Akşamları yine yediklerimi paylasmaya devam edecegim

X