Göz Makyajı Gür ve kara kaşlı olmak için hanımlar bakın

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Karartmadan gurlestiren bir yontem yok mu? Kaş fari bile azcik koyu olunca sebek gibi oluyorum ayiptir soylemesi :KK16:
Ama kaslarimin aralarinda da bosluk var dogal yoldan cikaran bisey bulsam super olur.

Biraz önce yaptım cidden simsiyah oldu eğer kaliciysa ve gurlestiriyosa harika bi yöntem teşekkür S Sadecesen2 :KK45::KK53:HEM Siyah HEM GÜR Kaş istiyodum:eek: bi ay sarımsak sürdüm yakti koktu hiç fayda gorememistim:eek: eğer bu yöntem fayda sağlar sa duacinim:KK19::KK58:

Seyrelen yerlere de etkisi var mı
benim kaşlarım normalde gürdü kuaföre aldırdım bayağı inceltti sağ kaşımın bi kısmı açık kel gibi çok kötü görünüyor. kıl çıkmıyor sanırım artık orda. çıkarsa da çok zayıf çok seyrek çıkıyor. napmam gerek acaba

Biraz önce yaptım cidden simsiyah oldu eğer kaliciysa ve gurlestiriyosa harika bi yöntem teşekkür S Sadecesen2 :KK45::KK53:HEM Siyah HEM GÜR Kaş istiyodum:eek: bi ay sarımsak sürdüm yakti koktu hiç fayda gorememistim:eek: eğer bu yöntem fayda sağlar sa duacinim:KK19::KK58:

Ağza atılan kuru karanfilin sap tarafını mı yaktınız yoksa diğer tomurcuklu tarafını mı ?

Aaa ilk defa duydum ,
ben de gürleşsin diye badem yağı alacaktım.

Karanfili nasıl yakıyoruz sapından cımbızla tutup
çakmakla ucunu yaksam olur mu?

Kuaförden öğrendim dökülen kaşlarınızı gürleştirmek ve sıyahlaştırmak için karanfılın ucunu yakın ıyıce sondukten sonra kaslarınıza surun ben surdum kaslarım ın rengı acıktı sımsıyah oldu her gun yapınca kasları da gürlestırıyormuş ben kirpiklerıme de uyguluyacagım .Dökülme derdı olan hanımlar bır denesın .
Cnım ıyıce anlatrmsn neresını yakcaz sap kısmınımı yoksa tomurcugumu ltfn cevaplarsan

Aaa konu sahibi mapisa düşmüş:eek:

Kislar tomurcuk kısmı Çakmakla yaktim söndü sürdüm cidden simsiyah boyadi:eek: eşim sasirdi kasinimi boyadın gusel olmus dedi :KK48:

Son düzenleme:
Aaa ilk defa duydum ,
ben de gürleşsin diye badem yağı alacaktım.

Karanfili nasıl yakıyoruz sapından cımbızla tutup
çakmakla ucunu yaksam olur mu?
Ben elimde tutup yaktim yanmadi elimde hemende kasima sürdüm memnunum şimdilik hemde doğal bi yo ntem bide gurlesirse tamamdır :eek:

X