Göz Makyajı Gür ve kara kaşlı olmak için hanımlar bakın

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sarımsak bu konuda cok etkılı gercekten gurlestırıyor ama dıkkatlı olmak lazım. cunkı cok cok uzun sure kaldıgında tahrıs edıyor. ben kuafor azızlıgıne ugradıgım zamanlarda 1 hafta kadar aksamları yatarken suruyorum sabah kalkıp guzelce yıkayıp krem suruyorum. gayette memnunum.

sarımsak bu konuda cok etkılı gercekten gurlestırıyor ama dıkkatlı olmak lazım. cunkı cok cok uzun sure kaldıgında tahrıs edıyor. ben kuafor azızlıgıne ugradıgım zamanlarda 1 hafta kadar aksamları yatarken suruyorum sabah kalkıp guzelce yıkayıp krem suruyorum. gayette memnunum.
Siz nasıl yapiyordunuz sarımsağı kesip mi surdunuz

Siz nasıl yapiyordunuz sarımsağı kesip mi surdunuz

sarımsagı ortadan kesıyorum hafıf sulu gıbı oluyo ya o kısmını suruyorum. ama el ile ovalamayın sakın tahrıs edersınız. surup sabah yıkayın ben faydasını gördum.

Benim kaslari cikartti 21 marttan buyana yapiyorum hergun .Kirpikleride uzatti hem surme gibi suruyorum hemde kaslarimi bununla boyuyorum.
Yikayinca cikiyor degilmi bu? Bn yeni surdum bakmadm cikiyormu hemen . Kirpiklere nasil surdunuz ya alt ust kirpik hamgine surdunuz?

Yikay
Yikayinca cikiyor degilmi bu? Bn yeni surdum bakmadm cikiyormu hemen . Kirpiklere nasil surdunuz ya alt ust kirpik hamgine surdunuz?
yikayinca cikiyor hemen.Alt kirpiklere surme gibi suruyorum hem kasim hem de gozlerim surme gibi durdugu icin cok guzel gorunuyor .

Kirpiklere surerken bastir iyice cikmasi icin .Bazilarin da da karasi belli olmuyor tomurcugu buyuk olani yak onlar daha iyi.

en son ben soru sormuşum o günden bu güne kadar kullandım.Amaç hem boşluklar dolar hem koyulaşır hemde gürleşmesi içindi.uzun süre uygulamış biri olarak hiç bir faydası yok.hala kullanma amacım boşluk doldurmak

Benim bir tanıdığım yapti bu doğal yontemi. Kasina kirpigine sureyim derken alnina yanaklarını akmis degmis.
Ve bir sure sonra killanmalar basladi.
Onlarsa uğraştı lazerle yok etmek icin.
Lütfen dikkatli olun dogal yol bile olsa herkese yaramiyor. Basiniza baska dertler açılmasın.
merhaba kullanılan bu ot neydi ?

X