güzel olup yalniz olmak?

evet marketi bir örnek olarak verdiniz ama geçenlerde ben de benzer bir hikaye duydum. yani bunlar evli falan değil ama şöyle anlatayım. benim annem esnaf, marketi var. annemlere mal tedarik eden genç bir çocuk var. annemin marketine mal getirmek için gelip giderken annemin müşterilerinden olan bir kızı görüp beğeniyor falan. annemlere sormuş hatta o kız nasıl biri, ailesi nasıl, ben artık evlenmek istiyorum o da düzgün birine benziyor falan muhabbeti yapmış, kızın bişeyden haberi yok. yani kızın hayatında biri var mı yok mu bilmiyor annemler de çünkü müşteri yani, özel hayat :KK70: ama hakikaten markette gördüm beğendim gibi salakça şeyler var bu hayatta. hatta annem bana anlattında ben çocuğun bu tavrını, sormasını falan çok itici buldum. o ne öyle ya markette gördüğü kızla tanışmak mı istiyor kekoya bak falan dedim. annem de ne var ki bunda ne gariplik var gayet düzgün bir kız diyor :KK70: e dedim genç kız yani vardır onun hayatında biri. ne cesaret yani markette gördüğü kıza mı yürüyecek dedim :KK70: bana çok adapsız geliyor yani markette, yolda gördüm gibi alakasız şeyler.

sizin duruma gelince, valla güzellikle çirkinlikle alakası yok. şahsen bir erkek bana ben güzelim diye gelecekse lütfen gelmesin, zamanımı çalmasın. güzellik geçici. pandemi zamanı her şey zor. bekleyin, kısmetse denk gelir biri düzgün bir yerlerde.

doğal kızılmısınnn yaniiii.renkli gözle kızıl saça bayılıyorum ten de beyazsa.ama onun dışındaki kızıl saçlılar nenem gibi görünüyolar :rolleyes:

Doğal kızıl olup kullanmamak bunu asiri kiskanirim... 🥺🥺🥺 Kizil + renkli goz kombinasyonu coook az insanda var doğal sekilde.
Ben kızılı asiri seviyorum ama saçimin orjinalini bozmaya kiyipta boyayamadim bir turlu akmasi olayli cunku. Gecici boya baktim istedigim tarz kizil yok. 😮
Nenem gibi gorunmeyecektim benim de slav genlerim var azicik ucundan. 😂

Doğal kızıl olup kullanmamak bunu asiri kiskanirim... 🥺🥺🥺
Ben kızılı asiri seviyorum ama saçimin orjinalini bozmaya kiyipta boyayamadim bir turlu akmasi olayli cunku. Gecici boya baktim istedigim tarz kizil yok. 😮
Nenem gibi gorunmeyecektim benim de slav genlerim var azicik ucundan. 😂
beyaz tenle güzel oluyor.ben 1 sene kadar kullandım ama akıyor hemen.15 de bir boyamak zorunda kalıyorsunnn.her banyoda kıpkırmızı akıyordu

beyaz tenle güzel oluyor.ben 1 sene kadar kullandım ama akıyor hemen.15 de bir boyamak zorunda kalıyorsunnn.her banyoda kıpkırmızı akıyordu

Ben koyu kizil daha dogrusu resmen kirmizi kullanmiştim biliyorum çilesini renk akinca da abuk bir renk oluşuyor hem. 😁

Ama keşke o rengi yapacagima tarcin bakir tarzi hurrem kizili yapsaymişim onda gözüm kaldi ama boya kullanmayi birakali 5 sene oldu bir daha giresim gelmiyor o işe. 😳

buraya evlenmek istemek için konu açanları haklı buluyorum ama 30 dan sonra.malum biyolojik saat bebek istiyor aile kurmak istiyor gayet normal.şanslarına pandemi denk geldi maalesef işler zorlaştı erkek için de kadın içindee

X