güzel olup yalniz olmak?

Bence tanışmak marifet Sayılmaz. Birileri açık gözükür tanismalara vs karşı tarafta cesaretlenir. Belki siz daha olgun davranıp fıldır fıldır gözlerle dolasmiyorsunuz ve bu yüzden de ki yolda izde zaten zor. Kaldiki yas aldıkça çocukça yolda izde sormaya erkekte cesaret edemez bence basit durabilir diye sanki. Nasibinizi neredeyse gelecektir bir gün endişe etmeyin bence.

Guzellik konusuna girmeden ben hep anlatirim cok zor bir donemimde yakin bir arkadasimin zorlamasiyla gittigim bir etkinlikte esimle tanistim. Ben kokusunu cok begendigim icin biraz takiliriz belki diye dusunmustum, esim arkadasina ben bu kizla evlenirim demis, 6 ay sonra evliydik:)) O gecenin sonunda da bana 'Lutfen deli bu diye dusunme, ama bizim bir kere daha gorusmemiz lazim, buna eminim' gibi bir sey diyip numarasini vermisti.

Kisaca hep dedigim konfor alaninizdan cikin. Butun guzellikler konfor alanimizdan cikmayla basliyor.

Kizlar cok sacma olcak ama aranizda ben güzelimdir hosumdur ama erkeklerden cikma ya da evlilik teklifi almiyorum diyen var mi? Bir senedir pandemiyle mi alakali bilmiyorum kimseden teklif ya da iltifat almiyorum. Aslinda biriyle tanisabilcek bir ortamim yok su anda evdeyiz hepimiz zaten ama burda bazi arkadaslar markette yolda falan da tanisiyor birileriyle. Acaba yaslandim ya da cekici güzel bir kiz degilim ondan mi kimse tanismaya adim atmiyor diyorum üzülmeye basladim. Ya da bu durum normal mi? Güzel kizlar size cikma ya da tanisma teklifi geliyor mu? Bu isler nasil oluyor bu aralar? Pandemi süresince biriyle tanistiniz mi tanistiysaniz nerde nasil? Hayatin erkekten mi ibaretciler yazmasinlar gerek yok:) Cünkü yasim 33, hayatimi biriyle birlestirmek istiyorum.
Markette, yolda mı? Biri benle buralarda tanışmak istese vitesi 5’e takar giderim :KK70:

“Bu isler nasil oluyor bu aralar?” sorusuna karantinada insan görmüyorum ailemden başka covid zamanı bunlar nasıl işler derim ben :KK70:

Facebook mühendisler pilotlar bilimum ilginizi ne çekiyorsa gruplara girin yorumlarda gözünüze kestirdiklerinize bakın bekarsa hoba... “ya o arkadaş gerçekten çok saçmalıyor boşver laf anlatamazsın...” gibi 😂 tabi özelden

ve veee borsayla ilgilenin telegram grupları var. kadın çok az zaten. Borsayla ilgilenince daha bi hoş mu geliyordur nedir...

bu arada ben eşimle dersanede tanıştm bunlar gözlem 😂

Kizlar cok sacma olcak ama aranizda ben güzelimdir hosumdur ama erkeklerden cikma ya da evlilik teklifi almiyorum diyen var mi? Bir senedir pandemiyle mi alakali bilmiyorum kimseden teklif ya da iltifat almiyorum. Aslinda biriyle tanisabilcek bir ortamim yok su anda evdeyiz hepimiz zaten ama burda bazi arkadaslar markette yolda falan da tanisiyor birileriyle. Acaba yaslandim ya da cekici güzel bir kiz degilim ondan mi kimse tanismaya adim atmiyor diyorum üzülmeye basladim. Ya da bu durum normal mi? Güzel kizlar size cikma ya da tanisma teklifi geliyor mu? Bu isler nasil oluyor bu aralar? Pandemi süresince biriyle tanistiniz mi tanistiysaniz nerde nasil? Hayatin erkekten mi ibaretciler yazmasinlar gerek yok:) Cünkü yasim 33, hayatimi biriyle birlestirmek istiyorum.
Güzellik göreceli .Bence hepdı nasıp .Allah ıstemedıkten sonra ıstersen bagır cagır .Yok yanı olmayınca olmuyor.Ama çirkin şansı çok onemlı .

Hayir aslinda o sekilde sormadim. Güzellere de teklif gelmiyorsa belki erkekler degismistir kizlardan adim atmalarini bekliyorlardir diye:) Yani güzellere de teklif gelmiyorsa, anormal bir durum yokmus kendimde diyecegim:)
Kuzenim de siz gibi çok istiyordu. 35 yaşında evlendi. Eşi 8 ay sonra trafik kazası sonucu vefat etti. Herşeyin hayırlısını isteyin. Belki bekarlık yalnızlık hayırlıdır bilemezsiniz

İnsanın hayatına birinin girmesiyle güzelliğin ve çirkinliğin hiçbir alakası yok, tamamen nasip meselesi.
Ama evde oturup kimse iltifat etmedi, kimse sevgili olalım demedi düşüncesi ile bunu hergün beklemek çok yorucu ve yıpratıcı olur sizin için.

Doğru bak fotoğrafları da oluyordu:)) israrcilar bir de. Diyemiyorsun da teyzecim, senin oğlunun bir sevgilisi vardır sen hadi evlen, hadi evlen diyeceğin için sana soylemiyordur diye
Uniden bı arkadaşım bu şekilde evlendi kız ortalama üstü güzel , erkekte ortalama üstü yakışıklı . Çocuğun annesi okula geliyor oğlum var diye fotoğraf gösteriyor ve bir şekilde oluyor .

Son düzenleme:
Hayir aslinda o sekilde sormadim. Güzellere de teklif gelmiyorsa belki erkekler degismistir kizlardan adim atmalarini bekliyorlardir diye:) Yani güzellere de teklif gelmiyorsa, anormal bir durum yokmus kendimde diyecegim:)
Evet erkekler değişti. Kendi aralarında anlaşmaya vardı 3,5 milyar erkek. Artık kızlardan adım atmalarını bekliyoruz dediler. Ama çok gizli bu bilgi.

Sizin deyiminizle "hoş olmayan" kızlara da bu sebepten teklif yok.

Kuzenim de siz gibi çok istiyordu. 35 yaşında evlendi. Eşi 8 ay sonra trafik kazası sonucu vefat etti. Herşeyin hayırlısını isteyin. Belki bekarlık yalnızlık hayırlıdır bilemezsiniz
Dogru söylüyorsunuz evliliklerin de garantisi yok sonucta. Hayirliysa olsun insallah

sosyal cevreniz yoksa zor yani ben gercekten ortak bir arkadas veya cevre olmadan insanlarin internette, markette, kafede vs tanisip iliskiye baslamalarina cok sasiriyorum. en azindan ayni ortamda olmaliyim o kisiyle biraz vakit gecirmeliyim yani yoksa zaten o internette herkese yaziyordur, markette herkesi begeniyordur. bunu da ben kendime yakistirmam.

eger amaciniz herhangi bir erkek bulmaksa okey cok kolay bulunur, yok gercekten normal bir iliski istiyorsaniz o da evde oldugunuz surece zor. siz hangi ulkedesiniz, master yapiyordunuz sanirim. calisma durumunuz yok mu?

Benimde güzel olduğum söylenir ama yalnızım hadi ben biraz soğuk ve havalı duruyormuşum aslında güleryüzlüyümdür çok sohbetli olmasamda fena değilimdir.
Mesela benim bi arkadaşım var hem güzel hem sohbetli hem çevresi geniş hem aktif ama yalnız.
Yani işte herşey olsa da olmayınca olmuyor ve nasip diyorum ben :)

Bekar bir kadın olsaydım yolda markette bana iltifat eden ya da tanisma talebinde bulunan tacizcivari insanlara tepkim cok sert olurdu. Tanışmak için sosyal ortam şart. Ne idüğü belirsiz tiplerle yersiz muhatap olmak sonunda sizi üzebilir

sosyal cevreniz yoksa zor yani ben gercekten ortak bir arkadas veya cevre olmadan insanlarin internette, markette, kafede vs tanisip iliskiye baslamalarina cok sasiriyorum. en azindan ayni ortamda olmaliyim o kisiyle biraz vakit gecirmeliyim yani yoksa zaten o internette herkese yaziyordur, markette herkesi begeniyordur. bunu da ben kendime yakistirmam.

eger amaciniz herhangi bir erkek bulmaksa okey cok kolay bulunur, yok gercekten normal bir iliski istiyorsaniz o da evde oldugunuz surece zor. siz hangi ulkedesiniz, master yapiyordunuz sanirim. calisma durumunuz yok mu?
Masterim bir kac aya bitiyor, en erken yazin calismaya baslayabilirim. Tek umudum calisma ortaminda zaten:)
Markette tanisma da basit (sizi gördüm hoslandim) bir sekilde degilde; cok nadir de olsa bir sey hakkinda muhabbete baslanilip numaralar falan degisiliyor ya o sekilde kastetmistim. Sonucta sadece erkekle degil bir kadinla arkadasliga da bu sekilde baslanilabilir. Hemen olmasa da en azindan görüsmenin temelleri atilmis olunur.

X