Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bayanlar merhaba aha bha serumu almak üzereyim de marka konusunda kararsız kaldım. Bir üyenin dediği gibi ben de fenomenlerin önerdiği markalara güvenemiyorum çoğu reklam gibi geliyor. Bu yüzden gerçek kullanıcıları dikkate almaya çalışıyorum. The Fair AHABHA Peel Bright Leke Giderici Cilt Serumu %4 AHA+ %0.5 BHA 30 ml Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu serumu deneyen bilen gören var mı size sormak istedim
yalnız bunu da youtube da fenomenler öneriyor :KK70:
tüm markalar artık fenomenleri kullanıyor daha hızlı sonuç aldığı için, her önerileni almak zaten mantıksız bu yüzden içeriğe bakmak gerek ,bu markanın içerikleri güzeldir tavsiye ederim

IMG_20221025_100329.jpg
bunun losyonunu çok seviyorum ve senelerdir kullanıyorum, duş jelide çıkmış aldım tabiki ❤️

Devamlı üreli ürün kullanmakta bir sakınca yok dimi? Sanki ara vererek kullanılıyordu bu tür ürünler gibi aklımda kalmış geçmiş yillardan
doktorum önerdi bana bunu ister bunu al ister eczaneden herhangi üreli bir krem al günlük kullan dedi tüm vücut senelerdir kullanıyorum zaten oranı az yüzde 5 olduğu için hiç bir sakıncası olmaz ,tam aksine yararlı mikroorganizmaları güçlendirir cilt bariyerini güçlendirir :KK66:

yalnız bunu da youtube da fenomenler öneriyor :KK70:
tüm markalar artık fenomenleri kullanıyor daha hızlı sonuç aldığı için, her önerileni almak zaten mantıksız bu yüzden içeriğe bakmak gerek ,bu markanın içerikleri güzeldir tavsiye ederim
Tabiki çoğu markayı fenomenler öneriyor da demek istediğim kimileri hiç sorgulamadan onların önerdiklerini direkt almaya kalkıyor ben çevremdeki insanlara ya da yorumuna güvendiğim insanlara danışmadan güvenemiyorum 😊 teşekkür ederim tavsiyeniz için

Tabiki çoğu markayı fenomenler öneriyor da demek istediğim kimileri hiç sorgulamadan onların önerdiklerini direkt almaya kalkıyor ben çevremdeki insanlara ya da yorumuna güvendiğim insanlara danışmadan güvenemiyorum 😊 teşekkür ederim tavsiyeniz için
kesinlikle en doğrusu o,hatta cilt tipinize en yakın benzer sorunlar yaşadığınız insanların tavsiyesi daha daha iyi olur...keşke her ürünün cilt bakım makyaj ne olursa şampuanda bile tek kullanımlık testerları satılsa kullansak memnun kalırsak alsak... bunu neden yapmıyorlar anlamıyorum ateş pahası ürünler almak istediklerim var riske girmemek için deneyemiyorum bile artık

retinol kullanabilirsin canım artık ,hoş burada hala öğlen yakıcı güneş var ama öğlen güneş altında gezmiyorsundur diye düşünüyorum :KK66:
Cevap için teşekkürler, okudum ama ancak cevap yazabiliyorum, tam öğle arası gezmek zorunda olduğum için retinole başlayamadım.

Yakın zamanda kayınımın düğünü var, ne kıyafet ayarlayabildim ne aksesuar, 3 tane çocuğun ikisine kıyafet almam lazım, kızım elbise giymem diyen bir ergen, oğlumda düğmeli kıyafet asla giymiyor pantolon, gömlek sorun oluyor. Kocam da bu durumda hem para harcamak istemez, hem ne istersen al der ama ona o kadar para mı verilir diyen bir her şeye de karışan bir işgüzar. aksi gibi kayın ailem aç yatar ama kıyafete bakıma önem verirler. Eşim hep marka giymiyor diye alay konusudur, kendi aralarında. Bense üç farklı yere işe koşturuyorum, inanılmaz zor bir dönem geçiriyorum, vaktim kısıtlı.
Bana bu konuda akıl verin hanımlar.
Kuaför ve makyaja da randevu ayarlamak gerekiyor sanırım? Kız kardeşim düğüne porselen makyaj yaptır dedi? Hem kuaför hem de makyaj yapan yer olmalı, yoksa komşu kızı tırnak ve makyaj için yer açmış ama eve uzak, iki yere koşturmam biraz zor olur.
Kıyafet biraz dolaştım aşırı pahalı ( Benim şehrimde karagöz, gazi muhtar civarı, kıyafet 3000+5000 arası) bir daha giyilmeyecekse kiralasam mı diye düşündüm? yada bin civarı aradığım gibi bulsam satın alacağım.

Bir de kıyafetler ya çok açık ya çok kapalı, tesettüre uygun olan başı açık birine uymuyor, abiyeler maşallah göbeğe kadar dekolte, sırt baş açık, hepsi de onu kapattırırız diyor, e gösterin yapılmışını deyince kimse göstermiyor. Hepsinde ne hikmetse aynı kumaş ya da tül var kapattırız diyorlar.
Yakın bir tarihte düğün davete, katılanlar varsa sizler nasıl hallediyorsunuz bu işleri?

Yakın zamanda kayınımın düğünü var, ne kıyafet ayarlayabildim ne aksesuar, 3 tane çocuğun ikisine kıyafet almam lazım, kızım elbise giymem diyen bir ergen, oğlumda düğmeli kıyafet asla giymiyor pantolon, gömlek sorun oluyor. Kocam da bu durumda hem para harcamak istemez, hem ne istersen al der ama ona o kadar para mı verilir diyen bir her şeye de karışan bir işgüzar. aksi gibi kayın ailem aç yata ama kıyafete bakıma önem verirler. Eşim hep marka giymiyor diye alay konusudur kendi aralarında. Bense üç farklı yere işe koşturuyorum, inanılmaz zor bir s-dönem geçiriyorum, vaktim kısıtlı.
Kuaför ve makyaja da randevu ayarlamak gerekiyor sanırım. kız kardeşim düğüne porselen makyaj yaptır dedi. Hem kı-uaför hem de makyaj yapan yer olmalı, yoksa komşu kızı tırnak ve makyaj için yer açmış ama eve uzak, iki yere koşturmam biraz zor olur.
Kıyafet biraz dolaştım aşırı pahalı ( Benim şehrimde karagöz gazi muhtar civarı, kıyafet 3000+5000 arası) bir daha giyilmeyecekse kiralasam mı diye düşündüm? yada bin civarı aradığım gibi bulsam satın alacağım.

ben kaynımın dugunu ıcın gardroptan 2 saatlık gıyılmıs bır abıye aldım 250 tl ye ozelden foto atayım hatta

Yakın zamanda kayınımın düğünü var, ne kıyafet ayarlayabildim ne aksesuar, 3 tane çocuğun ikisine kıyafet almam lazım, kızım elbise giymem diyen bir ergen, oğlumda düğmeli kıyafet asla giymiyor pantolon, gömlek sorun oluyor. Kocam da bu durumda hem para harcamak istemez, hem ne istersen al der ama ona o kadar para mı verilir diyen bir her şeye de karışan bir işgüzar. aksi gibi kayın ailem aç yatar ama kıyafete bakıma önem verirler. Eşim hep marka giymiyor diye alay konusudur, kendi aralarında. Bense üç farklı yere işe koşturuyorum, inanılmaz zor bir dönem geçiriyorum, vaktim kısıtlı.
Kuaför ve makyaja da randevu ayarlamak gerekiyor sanırım? Kız kardeşim düğüne porselen makyaj yaptır dedi? Hem kuaför hem de makyaj yapan yer olmalı, yoksa komşu kızı tırnak ve makyaj için yer açmış ama eve uzak, iki yere koşturmam biraz zor olur.
Kıyafet biraz dolaştım aşırı pahalı ( Benim şehrimde karagöz, gazi muhtar civarı, kıyafet 3000+5000 arası) bir daha giyilmeyecekse kiralasam mı diye düşündüm? yada bin civarı aradığım gibi bulsam satın alacağım.
kiralamakta pahalı canım maalesef, istersen netde bir bak tadilat gerekirse heryer terzi zaten burada
avm kuaförü hem makyaj hem saç yapar primell sana yakın mı ? sankoda da var hem makyaj hem saç için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X