Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben çok geriden geliyorum. Step by step gideyim de patlamayayım bence 😂Neyse herkes kendi zamanını yaşar 😂Herkesin ayrı bir farkındalık süreci vardır. 😂Maşallah yok yokmuş bunda 😂 Tam ben. Bir cilt bakım ürününden hem yaşlanma karşıtı olmasını hem sivilcelerimi söndürmesini hem kızarıklsta iyi gelmesini ve bariyerimi güçlendirmesini hem güneş koruma faktörü olmasını bekliyorumdur 😂Bakır koronanın başlarında çok popüler olmuştu aslında ama geri azaldı galiba ünü tekrar artabilir tabii.
Yok yeterince iyisin, go on..

Bir cilt bakım ürününden hem yaşlanma karşıtı olmasını hem sivilcelerimi söndürmesini hem kızarıklsta iyi gelmesini ve bariyerimi güçlendirmesini hem güneş koruma faktörü olmasını bekliyorumdur 😂
Bu yaşta, beklentilerinin arasına yaşlanma karşıtını da soktun ya, helal olsun 😁 Öyle bir ürün bulursan bana haber ver. Güneş koruması olmasa da olar :KK70: Gerçi bu yazdıklarını o şeffaf olan centella karşılıyordu sanki. Yoksa o da mı gol değildi? Öyle bir şey yok muydu acaba? Hı?

Bu yaşta, beklentilerinin arasına yaşlanma karşıtını da soktun ya, helal olsun 😁 Öyle bir ürün bulursan bana haber ver. Güneş koruması olmasa da olar :KK70: Gerçi bu yazdıklarını o şeffaf olan centella karşılıyordu sanki. Yoksa o da mı gol değildi? Öyle bir şey yok muydu acaba? Hı?
piyasadaki en iyi yaşlanma karşıtı ürün en güzel anti aging güneş kremidir canım. diğer hiçbir ürünü pahalı alma ama güneş kremine para yatır ona sermaye ayır :KK200:

günaaayyydııınnn gününüz güzel geçsin inşallah :KK200:ahsen cırcır olmuş :KK70: okula göndermeyeceğim, biz erken kalkıyoruz , kahvaltımızı yaptık ,balkonda erhanla çay keyfide yaptık ,ayaklarımı uzattım şimdi netflix izlerim :KK70: ahsende telde youtube kidsde bir kanal bulmuş, sesli komutla bana okuma yazma öğret diyor ,öğretmen bir kadın çıkıyor ela lale el ele diye anlatıyor heceleme falan :KK70: şuan onu izliyor

günaaayyydııınnn gününüz güzel geçsin inşallah :KK200:ahsen cırcır olmuş :KK70: okula göndermeyeceğim, biz erken kalkıyoruz , kahvaltımızı yaptık ,balkonda erhanla çay keyfide yaptık ,ayaklarımı uzattım şimdi netflix izlerim :KK70: ahsende telde youtube kidsde bir kanal bulmuş, sesli komutla bana okuma yazma öğret diyor ,öğretmen bir kadın çıkıyor ela lale el ele diye anlatıyor heceleme falan :KK70: şuan onu izliyor
Geçmiş olsun canım kuzuya.
Keyfiniz bol olsun 😍 bende hazırlıklar başladı işe gitmek için.
Herkese günaydın şahane bir gün bizi bekliyor inanıyorum inşallah😍😍

Aşko, yaşlanma karşıtı olsun ileride işlem mişlem ben çok sevmiyorum korkarım doğallık seviyorum. Güneş korumasını her türlü ayrıca sürerim ben zaten diyorsun mantıklı 😂Centella yes antioksidan, kolajen üretimini arttırıyor, cildi sakinleştirir ve bariyer onarıyor.Sivilcem söndürsün yazmışım yani tam değil aslında. Officially, sivilce karşıtı bir bileşen olarak tanınmıyor. Ama yatıştırıcı özellikleri, aktif maddeler kullanırken cildin sakin kalmasına ve kızarıklığın azaltılmasına yardımcı olduğu için sivilce ile savaşan temel bileşenleri tamamlayabilir. Ayrıca, cildin koruyucu bariyerini güçlendirdiği için akneye meyilli olanlar da dahil olmak üzere, her türlü zarar görmüş cildin iyileşmesine yardımcı oluyor bu da avantaj tabii ki de.

Ay geçmiş olsun ne cekti benim oğlan da ya okul açıldığından beri hep sümüklü 🤣
Bide ön 2 dişi düştü 🤦🏻‍♀️ çocuğun suratına bakamıyorum hem gülesim geliyor hem dehşete kapılıyorum 😂😂 tipi değişti 🤣

Günaydın :) Geçmiş olsun , Nisa bana önerebilecegin uygun fiyatlı bariyer onarıcı krem var mı acep?

Gunaydinlar. 🌸

Gecmis olsun cicek kiza. Salgin var sanirim. Yegenimde de ayni sekilde. Sana da iyi keyiflenmeler.

Oglum 23:30’da uyatti. 07:00’de kalkti. Sanirsin memur; mesaisi var. :KK70:

Günaydın şimdiki çocukları bazen kıskanıyorm🤣🤣 yok ekonomik krizmiş yok geçinemiyormuşuz amaaan aç YouTube kids’i izle. İnterneti zaten baba ödüyor 🤣🤣🤣

Geçmiş olsun küçük hanıma 🌺 ben yeni uyandım sayılır. Bugün gezme günümüz, kahvaltı yapıp çıkıcaz :KK55:

Ay geçmiş olsun ne cekti benim oğlan da ya okul açıldığından beri hep sümüklü 🤣
Bide ön 2 dişi düştü 🤦🏻‍♀️ çocuğun suratına bakamıyorum hem gülesim geliyor hem dehşete kapılıyorum 😂😂 tipi değişti 🤣
teşekkür ederim :KK36: ayy en tatlı dönemleri :KK70: ahsen dişleri uzayana kadar sssslayarak peltek konuştu ön alt dişleri düşünce :KK70: anneee dilim konuşurken dişlerimin arasından dışarı çıkıyor diyordu :KK70: çok şekerler özellikle konuşturup konuşturup gülüyordum :KK70:

Geçmiş olsun canım kuzuya.
Keyfiniz bol olsun 😍 bende hazırlıklar başladı işe gitmek için.
Herkese günaydın şahane bir gün bizi bekliyor inanıyorum inşallah😍😍
teşekkür ederim canım, anne kız keyif günü yapıcaz bugün dedim, anne kendimi suçlu hissediyorum hastayım diye okula gidemiyorum keyif nasıl yapayım diyor :KK70:

Gunaydinlar. 🌸

Gecmis olsun cicek kiza. Salgin var sanirim. Yegenimde de ayni sekilde. Sana da iyi keyiflenmeler.

Oglum 23:30’da uyatti. 07:00’de kalkti. Sanirsin memur; mesaisi var. :KK70:
teşekkür ederim :KK36: ahsen akşam 9 gibi yatıp sabah 5-6 arası kalkıyor :KK70: yaklaşık 1 yaşından beri böyle kurulmuş saat gibi :KK70:

Günaydın şimdiki çocukları bazen kıskanıyorm🤣🤣 yok ekonomik krizmiş yok geçinemiyormuşuz amaaan aç YouTube kids’i izle. İnterneti zaten baba ödüyor 🤣🤣🤣
:KK70: :KK70: kesinlikle çok şanslılar herşey ellerinin altında istedikleri şeye ulaşmaları çok kolay

Günaydın :) Geçmiş olsun , Nisa bana önerebilecegin uygun fiyatlı bariyer onarıcı krem var mı acep?
teşekkür ederim ❤️ Canım ben sana en iyileri göstereyim bütçene en uygun olanı seçersin
Screenshot_20220827_102959.jpg
Screenshot_20220824_164342.jpg

teşekkür ederim :KK36: ahsen akşam 9 gibi yatıp sabah 5-6 arası kalkıyor :KK70: yaklaşık 1 yaşından beri böyle kurulmuş saat gibi :KK70:

Masallah. Omer alerjik bebekti. Cok sukur gecti ama emdigi icin gece uyanmalari devam ediyor. Su an 2 yas sendromunda ve tum duzen tepetaklak. Uydugunda bizimki de 21:30 yatis, sabah ezanla kalkis. 😍 Allah’tan ben de uykusuzluga idmanliyim da sorun etmiyorum. :KK70: BDV’de uykusuzum diyen anneleri anlayamiyorum onun icin.:KK70:

Masallah. Omer alerjik bebekti. Cok sukur gecti ama emdigi icin gece uyanmalari devam ediyor. Su an 2 yas sendromunda ve tum duzen tepetaklak. Uydugunda bizimki de 21:30 yatis, sabah ezanla kalkis. 😍 Allah’tan ben de uykusuzluga idmanliyim da sorun etmiyorum. :KK70: BDV’de uykusuzum diyen anneleri anlayamiyorum onun icin.:KK70:
ilk 1 sene günde 1-2 saat uykuyla yaşadık ev ahalisi olarak ,reflü+kolik olunca aslaaa ama asla gece gündüz uyku yoktu hep kucak, hatta emzirirken bile oturmama katlanamıyordu,ayakta emzirmeliydim düşünsene 2 saatde bir tek kolda ayakta emzirdiğini yarım saat normalde de oturmuyor zaten oturduğum an çığlığı basıyordu, sallamak yasaktı reflüsü olduğu için ,e kolik bebek de sallanmak istiyor :KK70: sancısı olduğundan emmek istiyor emince reflüsü olduğundan geri kusuyor :KK70: sabaha kadar kucağımda antrede yürüdük durduk kusa kusa ağlaya ağlaya :KK70: ben baygınlık geçirecek kadar olduğumda erhan devralıyordu :KK70:ama 1 yaşından sonra adeta pamuk oldu :KK70: hala reflü ve alerjik hastalıkları var ama doktorun raporlu ilaçları sayesinde düzene bindik . uykusuzluktan hayal falan görüyordum çok kötüydü o dönem .tek başına hayatında ilk kez bebek görmüş ben devreleri yaktım haykıra haykıra ağlayarak geçti o dönemim :KK70: hamileliğimde berbat geçmişti ağrı ve acılardan 14 kilo vermiştim ve kusmaktan... doğum sonrasıda böyle geçti :KK70: tadını tam çıkarmaya başladık ela lale el eleler çıktı başımıza :KK70: hayırlısıyla şu ilkokulu da kazasız belasız atlatırsak ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X