Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam kafaya uyan güneş kremi bulmak çok zor gerçekten. Benim de en çok zorlandığım şey ve en çok fail olduğum alan. Fisikselse white cast olayı var herkes sorar bembeyaz olmuşsun der, kimyasal filtre işin içine girince neredeyse hepsi benim gözümü yakıyorlar, güneş kremi kokusunu bastırmak için parfüm basarlar asla uçmaz dakikalarca hatta saatlerce kokusu kalır başın ağrır, aşırı yoğurt gibi kalın yağlı olur süremezsin ki makyaj yapmadığım halde ama aşırı konforlu olanların da hep fiyaskosu çıktı belirtilenden çok daha düşük spfli olduğu, soyulur ayrı dert, kurutur cildi kanını canını çeker ayrı dert, çabuk biter zaten doğru miktarda tazeliyerek sürersen falan güneş kremi işi zor ya. Ne yaram varmış 😂Ama onsuz da olmuyor gerçekten.
güneş kremi doğru sütyeni bulmak gibidir ,kişiye göre değişiyor ,herkesde farklı bir konfor sunuyor :KK70: en güzelini en uyanını bulmak için cildin stabilde olması gerek daha önce kullanıp hayran kaldığın güneş kremi o mevsim bir bakıyorsun olmuyor oturmuyor. resmen cildi güneş kremine hazırlamak gerekiyor .

güneş kremi doğru sütyeni bulmak gibidir ,kişiye göre değişiyor ,herkesde farklı bir konfor sunuyor :KK70: en güzelini en uyanını bulmak için cildin stabilde olması gerek daha önce kullanıp hayran kaldığın güneş kremi o mevsim bir bakıyorsun olmuyor oturmuyor. resmen cildi güneş kremine hazırlamak gerekiyor .
Özellikle de ben. Yazın ve kışın cildim gerçekten çok farklı. Hassasiyete meyilli ve göz çevresi aşırı yanan biri olarak göz yanması berbo bir şey ya gününü mahvediyor. Ben Nasific fresh herb güneş kremini almıştım bir de ne akıl indirimde diye 2 tane aldım denemediğim ürünü ve markayı da çok seviyorum en sevdiğim marka bile olabilir yani. Yağ bazlı temizleyicisi açık ara en sevdiğim yağ bazlı temizleyici, niacinamid tonik ve essense efso ve kalendulalı kremi en sevdiğim krem, Pink serisi süper nazik ama etkili asitler ama o ürün gözümü öyle bir yaktı ki ama nasıl bir yakma yolun ortasında zor karşıdan karşıya geçtim bayağı fena oldum gözümü açamayacak seviyede araba kullanıyorken olsa iptal iptal iptal 😂Kokusu hele hiç mi uçmaz Allahım başım ağrıdan mahvolmuştu.Skandallar ilk patladığında korkmuştum yani ona güvenip kullanıyoruz asidi şunu bunu ama korumuyor pöf çok zor işler 😂

ahsenin tahlilinde enfeksiyon çıktı, doktor yarın geçmezse mutlaka beni arayın dedi ,antibiyotiğe gerek duymadı allahtan ,son zamanlarda enteresan bir salgın varmış, herkes ishal,bağırsak sistemi bozulanın mide problemide olur mide sorunu yaşayanlarda kronik öksürmede olur mide asiti yüksek olursa alerjik öksürmeyi tetikler dedi. herkes bu şikayetle geliyor özellikle çocuklarda dedi. . . direkt anında ishali kesen ve mineral kaybı yerine koyan bir probiyotikde verdi onu içtikden sonra karın ağrısı mide bulantısı geçti . işe yaradı sanırım. alerjik astım ve reflü hastası zaten. geçenlerde ilacın dozunun artması gerekiyordu gece uyku öncesi çiğneme tabledi vardı o da fazladan ishali tetiklemiş ,onuda değiştirdi benzer içerikde muadille . daha iyi olacağını düşünüyorum zaten beslenmesi kusursuz mükemmellikte daha ne yapılır bilmiyorum.

gösteri için sabah 8 buçukta servis gelip alacak 12 de gösteri bitecekmiş ,küçük hanım atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor uygarlık savaşında bayrağı o taşıyor diye şarkı söyleyerek uyudu heyecanlı :KK70:
Ahh kıyamam ben ona. Çokgecmiş olsun

ahsenin tahlilinde enfeksiyon çıktı, doktor yarın geçmezse mutlaka beni arayın dedi ,antibiyotiğe gerek duymadı allahtan ,son zamanlarda enteresan bir salgın varmış, herkes ishal,bağırsak sistemi bozulanın mide problemide olur mide sorunu yaşayanlarda kronik öksürmede olur mide asiti yüksek olursa alerjik öksürmeyi tetikler dedi. herkes bu şikayetle geliyor özellikle çocuklarda dedi. . . direkt anında ishali kesen ve mineral kaybı yerine koyan bir probiyotikde verdi onu içtikden sonra karın ağrısı mide bulantısı geçti . işe yaradı sanırım. alerjik astım ve reflü hastası zaten. geçenlerde ilacın dozunun artması gerekiyordu gece uyku öncesi çiğneme tabledi vardı o da fazladan ishali tetiklemiş ,onuda değiştirdi benzer içerikde muadille . daha iyi olacağını düşünüyorum zaten beslenmesi kusursuz mükemmellikte daha ne yapılır bilmiyorum.

gösteri için sabah 8 buçukta servis gelip alacak 12 de gösteri bitecekmiş ,küçük hanım atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor uygarlık savaşında bayrağı o taşıyor diye şarkı söyleyerek uyudu heyecanlı :KK70:
Yerim ki 😂🤗😌

Ahh kıyamam ben ona. Çokgecmiş olsun
teşekkür ederim canım şükür bu sabah iyiydi ,saçlarını falan kestim şekillendirdim süsledim kırmızı babetlerini giydirdim kafasında kocaman kırmızı fiyonk tokada var :KK70: ceylan gibi seke seke gitti

Çok geçmiş olsun, umarım bir an önce iyileşir 🌺

bir ara skandal çıktı güneş kremleriyle ilgili belirtilen ,mesela 50 denilen spf 50 değil ,kendi özel veya anlaşmalı laboratuvarlarında şişirtiyolar diye... hatta uzunca markalar listesi açıklandı resmen markalar keklemiş insanları senelerce... 50 denilen inceleme sonucu 20 çıkmış o da birinin şikayetiyle ortaya çıkmış vs ,la roche bu alanda en iyilerden çıktı yüzde 5 sapma görülmüş o da olabilirmiş incelenen laboratuvar ortamından ortamına değişebilirmiş ... yani güneş kreminde köklü marka alınması gerektiği ortaya çıktı .hatta en iyiler hangi ülkelerden çıkıyor anlatılan bir videoydu acaba çisem mi yapmıştı o videoyu ya tam hatırlayamadım ismini . o yüzden bende 2-3 marka dışına çıkamıyorum güneş kreminde .

ahsen düne göre daha iyi :KK200:

Bu sabah 5’de ayaga dikti memur bey; simdi misil misil uyurken anca yazmaya firsat bulabiliyorum. Kusura bakmiyorsundur insallah.

La Roche bu durumda belirtilen tolerans araliginda ve gercekten hakkiyla uretiyor siye anliyorum. O zaman dusunmeden La Roche alayim. Tesekkur ederim. 🌸

Okudum, bicir bicir konusmaya baslamis bugun cok daha iyiymis Ahsen kiz. Hadi gelmis gecmis olsun tekrar. 🌸

Mesajımı okudum güldüm bazen sizli bazen senli konuşmuşum 😂Bayağı bir benziyoruz aslında ben de yazın yağlanan kışın kuruyan cilde sahibim ben de hassasım ben de makyaj yapmıyorum 😂Alerjin varsa o zaman riske girme hatta en iyisi dermokozmetik olur bence senin için.çok riske gerek yok. Heliocare e bakabilirsin belki. Kore güneş kremi olarak isntreeninkileri seviyorum çok. Sticiği de kimyasalı da fizikseli de 3ü de iyi. Fizikseli kullandığım en az beyazlık bırakanlara birisi. 0 değil ama bayağı bir az. Barulab Green tea çok iyi ben çok beğendim. Bitirmeye çalıştığım histomer spf 30 var bitince gene Barulab almayı düşünüyorum filtreleri de iyi. Ama bazı insanlarda hassasiyet yapmış. Belki fiziksel filtreli ürünlere bakmak isteyebilirsin hassasiyete de iyi gelir ama onlar da çok konforlu olmuyorlar maalesef.

Olsun samimiyetin ekrandan tasiyor zaten. 🌸 dedigin markalari kullanmadim, testerlanmam lazim once. Baska bir gonderinde yazmissin ya o beyazlik, dahasi sevgilim terketmis de dunyam basima yikilmis gibi aglamisim sanki de gozlerim cayir cayir yaniyormus hissi bende de oluyor. Zaten bir de gunes vurursa o anda Arabesk filmindeki Sener Sen’e donuyorum. :KK70:

Bu sabah 5’de ayaga dikti memur bey; simdi misil misil uyurken anca yazmaya firsat bulabiliyorum. Kusura bakmiyorsundur insallah.

La Roche bu durumda belirtilen tolerans araliginda ve gercekten hakkiyla uretiyor siye anliyorum. O zaman dusunmeden La Roche alayim. Tesekkur ederim. 🌸

Okudum, bicir bicir konusmaya baslamis bugun cok daha iyiymis Ahsen kiz. Hadi gelmis gecmis olsun tekrar. 🌸
ayy ne kusuru :KK200: ben öyle şeyleri hiç sıkıntı etmem rahat ol lütfen ...
aynen hiç düşünmeden la roche alabilirsin

ya bugün gösteride o kadar heyecanlanmış ki , heyecandan hıçkırık tutmuş :KK70: çok güldüm :KK70: gayet iyi şükür :KK36:

Benim kızım maden suyu seviyor onu içebilir enterogermina çok iyi geliyor geçmiş olsun

ayy ne kusuru :KK200: ben öyle şeyleri hiç sıkıntı etmem rahat ol lütfen ...
aynen hiç düşünmeden la roche alabilirsin

ya bugün gösteride o kadar heyecanlanmış ki , heyecandan hıçkırık tutmuş :KK70: çok güldüm :KK70: gayet iyi şükür :KK36:

Kuzum benim; severim onu. Heyecanini yesinler. 🥹

Bu arada dun 326 alan krem her yerde tukenmis. Trendyol’da 600 TL olmus. Bi miktar uzuldum. 🥲 Su urunu daha uygun nasil bulabilirim? 3-4 tane almayi dusunuyordum.

Eklentiler

• CB07AEE0-D4B5-4F64-8D3D-3A3522B59C91.png
    CB07AEE0-D4B5-4F64-8D3D-3A3522B59C91.png
    123 KB · Görüntüleme: 33
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X