Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
günaaayyydııınnn gününüz güzel geçsin inşallah :KK200:ahsen cırcır olmuş :KK70: okula göndermeyeceğim, biz erken kalkıyoruz , kahvaltımızı yaptık ,balkonda erhanla çay keyfide yaptık ,ayaklarımı uzattım şimdi netflix izlerim :KK70: ahsende telde youtube kidsde bir kanal bulmuş, sesli komutla bana okuma yazma öğret diyor ,öğretmen bir kadın çıkıyor ela lale el ele diye anlatıyor heceleme falan :KK70: şuan onu izliyor
Ayy bana da onu diyin ben fena özel hoca tuttuk aşırı memnuniyetsiz bağıran bir çocuk bizim ki ağlıyorum her gun😞😞🥲 Bizimki de birinci sınıf okumada sınıfta kaldık. Yazma çok iyi ama birleştirip okuyamıyor tersten okuyor

Ayy bana da onu diyin ben fena özel hoca tuttuk aşırı memnuniyetsiz bağıran bir çocuk bizim ki ağlıyorum her gun😞😞🥲 Bizimki de birinci sınıf okumada sınıfta kaldık. Yazma çok iyi ama birleştirip okuyamıyor tersten okuyor
Eger çok uzun sürerse disleksiyi araştırın gerçi simdilik olması normal gibi ya...hocası ne diyor bu konuda?
Harfler oynuyor mu okurken diye sor oğluna

Eger çok uzun sürerse disleksiyi araştırın gerçi simdilik olması normal gibi ya...hocası ne diyor bu konuda?
Harfler oynuyor mu okurken diye sor oğluna
İki tane kızım var 😊 Çok teşekkür ederim 😟 Duymamıştım hiç “ko” yu ok diye okuyor mesela elli kere kon yazıp okuyoruz sonra bu hangisi diye bilemiyor “i” diyor bazen 🤦‍♀️
Bilinçli yapıyor gibi bile geliyor bana ya ama bu harfleri karıştırması çok dikkatimizi çekti bir de kıpırdıyor hareket ediyor oynuyor aklı başka yerde dikkati yok hic doktora goturucem artık özel bir yere önce pedagog duzenli
Çok tesekkurr ediyorum ben bir araştırayım 🙏🙂

İki tane kızım var 😊 Çok teşekkür ederim 😟 Duymamıştım hiç “ko” yu ok diye okuyor mesela elli kere kon yazıp okuyoruz sonra bu hangisi diye bilemiyor “i” diyor bazen 🤦‍♀️
Bilinçli yapıyor gibi bile geliyor bana ya ama bu harfleri karıştırması çok dikkatimizi çekti bir de kıpırdıyor hareket ediyor oynuyor aklı başka yerde dikkati yok hic doktora goturucem artık özel bir yere önce pedagog duzenli
Çok tesekkurr ediyorum ben bir araştırayım 🙏🙂
Zaten kombine oluyor çoğu zaman
Benim arkadaşın oğlunda da aynı
başka birşeylerle eşlik ediyor ama dediğim gibi daha erken ve cok normal sonuçta ilk yılı
fakat aklında da bulunsun yani,iyi bir doktora göster için rahat etsin
belki sadece dikkat eksikliği belki de dediğin gibi bilerek yapıyor
Tez zamanda halledin inşallah ❤

ahsenin bugünde ishali devam edince doktora götürdü erhan ,muayeneye yeni girdiler bakalım ilaç değişikliği yapılmıştı ondan mı oldu,okuldan mı kaptı ... bakacaklar artık .yarında okulda gösteri var bir an önce geçseydi öğretmeni o kadar çalıştırdı bayrağı ahsen açacak hevesli :KK70: hevesi kırılsın istemiyorum .

Siberian yağ bazlı yerine Miccalar su almışım 😟😁😟😁 Bu ne ise yasar şimdi yanlış almışım Amazon’dan alayım diyorum bir daha en uygun orada.
Pamuğa döküp makyaj silmek için kullanabilirsin durulama gerektirmiyor, fiddy yapıyorsan salisiliği sürmeden önce cildini temizlemek için kullanabilirsin, hatta bana kalırsa nemlendiriciden önce cildi nemlendirmek gerekiyor ya onun için de kullanılabilir ama Nisa daha iyi bilir orasına ben karışmayım😂😂

Pamuğa döküp makyaj silmek için kullanabilirsin durulama gerektirmiyor, fiddy yapıyorsan salisiliği sürmeden önce cildini temizlemek için kullanabilirsin, hatta bana kalırsa nemlendiriciden önce cildi nemlendirmek gerekiyor ya onun için de kullanılabilir ama Nisa daha iyi bilir orasına ben karışmayım😂😂
micel sularıda durulamak gerekir aslında sonuçta temizleyici... yüzde bırakmak doğru değil :KK66: hiç sevmediğim bir temizleyicidir micel sular hangi marka olursa olsun :KK43:
nemlendiriciden önce cildi nemlendirmek için yüzümüzü yıkadıktan sonra tam kurutmadan nemlendirici sürülür veya boş pıs pıs şişeye maden suyu koyulur :KK66: nemlendiriciden önce o sıkılır mineralli su sonuçta ya da arıtılmış mis gibi su da boş pıs pıs şişesine konulabilir

Şimdi ben kuruluk hissettikçe krem sursem mu nemlendirici tatil bana fena dondu ya
Mimik kırışıklığım artmis :/ Bir arada sayfada retinol aratmadı yapacağım
Bronzlaştığın için sana öyle geliyordur. 1-2 hafta tatil yaptın diye gözle görülür derecede kırışıklık olacağını zannetmiyorum. Bu arada retinol göz çevresine sürülmüyor ona dikkat et

Şimdi ben kuruluk hissettikçe krem sursem mu nemlendirici tatil bana fena dondu ya
Mimik kırışıklığım artmis :/ Bir arada sayfada retinol aratmadı yapacağım
bu konuyu daha önce konuşmuştuk ,hatta aynen sana şu cümleyi kurmuştum ''sen bir cilt olsan sana üst üste krem sürülse ne hissederdin?'' diye. bir sabah bir akşam sürersin yeterli... güneşin kurutucu etkisinden dolayı sana kırışmış görünüyor ,mimik çizgine takıntını nasıl aşabileceğimizi bilmiyorum...

Söndürün kalbimi gidiyor gönlümün efendisi 😂Ph formüladab ürünler aldım ama elimde açık ürünler olduğu için açmadım demiştim sadece bu termal suyu açtım bir deneyeyim dedim ama sıkmadan duramadım hep sıkmak istedim ve bitirmiş bulundum 😂Gerçekten farklı bir ürünmüş herhangibir termal sudan farklı. Diğerlerini de severim gerçi de avene falan bu cildi ışıl ışıl her yer her yer sanki pavyon yapıyor.😂

Eklentiler

• 16668858668187920442808829749460.jpg
    16668858668187920442808829749460.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 21
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X