Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen denemek merak ama herkese bir tane Nisa lazım işte

Fiddy sonrası için corresatin cica kullanıyorum yağlandırmadan yumuşacık yapıyor. Remo’s natural nemlendiricim var boyun ve dekolte içinde onu kullanıyorum ondan da çok memnunum ama işte kovanında dediği gibi merakşov

elindekiler gayet güzel hiç almana gerek yok

N nscckts cnm birşey soracağım bnm su bazlı bitmek üzere celenesi tekrardan mi alsam yoksa bunu mu alsam bunuda aşırı merak ediyorum aslında ama bildiğim yoldan şaşmasammi fikir verirmisin
bunu da kullanabilirsin

Kremlerde olunca o kadar sorun olmuyor dimi..meselaa göz kremlerinde de oluyor o kadar problem yaratmıyor galiba...
Fiyatına maşallah,bir gün inşallah .
daha cok 777 daha cok 520
valla kremlerde de bir sorun yaşanabilir gerçekten agresif içerik ama en en en düşük ile gerçekten cilt bariyerini çok güçlendirdikten sonra haftada 2 gece kullanılırsa en düşük oranla, pek risk yaşanmaz

Retinol açıldıktan sonra sadece 3 ay gidiyor diyorlar, sonra etkisi azalıyormuş. 1,5 aydır kullanıyorum, şişenin çoğu duruyor, çeyreği bile bitmedi.

Siz 3 ay dolunca retinolü kullanmaya devam ediyor musunuz yoksa atıyor musunuz? İsraf gibi değil mi biraz?

Eklentiler

• 20221124_234223.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 43
öyle maalesef

Koluma bacağıma sürsem iyi gelir mi acaba (şaka)
ben tarihi geçen kremlerimi ayak kremi yapıyorum.gece yatmadan yarım saat önce sürüp üstüne çorap giyiyorum.öyle öyle çoğundan kurtuldum beğenmediğim kremlerin bile.anca ayağıma layıksınız dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…