Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Almayayim mi cyrene
güzel ürün alabilirsin tabiki ama ben hep retinol öncesi mutlaka doktora görünmek gerektiğini düşünüyorum çünkü doktor şunu diyebiliyor mesela sende şu var şu retinol başlangıç için içeriği dolayısıyla daha iyi olur yanında da şunu kullan der onla başlarsın sonra aldığına veya istediğine devam edersin mesela benim çok merak ettiğim bir retinol var içeriği çok güzel biliyorum alıcam da ilerde ama doktora gitmeden görünmeden başlamam . nasıl ilacını alırken doktor kontrolünde oluyorsa kreminde de bir farkı olmamalı ,aynı şekilde dikkat edilmesi gerek o ağır sivilce ilaçları varya . onun krem formu işte

Bizim kapıya gelen misafirde 2 gündür gelmiyordu çok merak ettik sitede aramaya çıktık bulamamıştık bu akşam geldi. Mamasını yedi gitti.

Haa ay yok vazgeçtim zaten illa retinolluk bir durumum yok,hani anti age önlemi olarak bildiğimden sadece başlayacaktım
Peptit yeter o halde,hiç bulaşmayayim

Nisa centella kullanıyor musun. Bizim kadar yağlı cilt için gerekli mi bilemedim fikrini almak istedim.
centella aldım denemek için benim aldığım bize uyar ama haftada 1-2 gece ya da fiddy sonrası kullanıma falan uyar t bölgemize getirmeden... bence herkesin evinde olması gereken birşey cica krem veya centella serum. ani gelişen hassasiyete veya bölgesel kuruluğa iyi geliyor birde ben boynuma ve gögüs dekolteme kullanmayı çok sevdim centellayı

Haa ay yok vazgeçtim zaten illa retinolluk bir durumum yok,hani anti age önlemi olarak bildiğimden sadece başlayacaktım
Peptit yeter o halde,hiç bulaşmayayim
bencede retinollük durumun yok ,benim söylemlerimden az çok anlamışsındır ben pek retinolcü değilim bence aşırı agresif bir ürün ,gerçekten doktor reçete falan eder kullanmak şarttır o zaman kullanılırda ,ihtiyacımız yokken gerek yok, sırf denemek istiyorsun diye düşündüm ,bizimkii hep meraktan

Ben hep şu moddayım Centellaya karşı: Yavrum neredesin? Kim bilir şuan kimlerlesin Bayılıyorum hassas ciltli biri olarak ek olarak kolajen üretimini de tetikliyor daha ne yapsın bu bebek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…