Hamam Otu Yagi kullananlar

Çok sağol canım Kontrole gittiğim zaman sorarım ama artık her türlü yan etkiye alıştım. Şöyle ki doktorum da ne yapacağını şaşırdı Bana uygun olan ilacı bulamadık daha. Çünkü bire bir tüylenme için ilaç yok. Başka şeyler için üretilmiş ilaçlardan faydalanmaya çalışıyoruz. İlk başta aldactone(tansiyon,kalp ilacı) kullandım. Yan etkileri çok fazla oldu. Şimdi Glifor(şeker ilacı) kullanıyorum. 3 ayı geçtim bakalım, hala faydasını göremedim. İlaçları yeni tüylerin oluşumunu engellemek için kullanıyorum. Eski tüylerim için lazer önerdi doktor. Bir de batık izi problemim için Vaniqua yı önermişti. Tüylerin çıkışını bir süre durdurup batık izleri gitsin diye. 8 hafta sonra tüyler tekrar çıkıyor. O yüzden kullanmadım Vaniqua yı.

O yüzden halinize şükredin canım En azından abuk sabuk yerlerinizde tüy çıkmıyordur benimki gibi.

ahh canım çok geçmiş olsun :26: bende de tüylenme sıkıntısı vardı çocukluktan beri,doktor hormonal demişti yasmin diye bi ilaç vermişti ama ben kullanmadım.ama çok ciddi problem yaşamıyorum yani aşırı değil.yani demem o ki bu yağ bana iyi geldi.o zaman sen de bir dene istersen belki sana şifa olacak şey budur.ama çok sahtesi varmış dikkat et alırken canım

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim.Sna da çook geçmiş olsun canm. Şanslıymışsın sen İnşallah kurtuluruz hepimiz şu tüycüklerden.

canım ben koltuk altıma bir seansı uygulayamadım evde değildim ve yağ yanımda değildi.ama bi artış olmadı yani sonradan.bilmiyorum ilerde nasıl olur :44:

Hmm anladm canm tskkr edrm (= sanrm ilk sayfada bu yağla ilqli bseyler yazılmış. Orda tamamen kurtulursunz diyo. Yeni qördüm ben.

CNm öncelikle teskkrler bilgilerin için.. Ben daha sadece 1seans uyguladım 1bucuk ay gecti üstüne 1seferde jilet yaptım acil bı durum için bakiorum inceliorum sürekli hem fazla fazla boşluklar var hem kıllar tüy olmaya başlamış incelmis hemde daha henüz Agdaya gelcek kıvamda bile deiller..haliyle soka girip tekrar tekrar araştırmaya giriorum sizlerinkinide merak ediorum.mucize gbi gercekten..süper bisey inşallah bu hızla yok olmaya devam eder kahrolası kıllar :)))

ooo konu baya ilerlemis ben simdi 2 sise aldim ama tam kullanamadim...simdi yuz icin lazere basladim bugun acaba ustune cila olarak ceksemmi bu yagi bir bilemedim hepsinden kesin kurtulurmuyum acaba....

kil sorunundan biktim artik yahu ama sanirim bu yagi bacaklarima kullanacagim...

ya bende almaya karar verdim benim önceliğim bıyık çene ve bikini bölgesi
bıyık bölgesine ve bikini bölgesinin tamamına uygulanıyormu arkadaşlar ya bıktım şu baş belası kıllardan pala pala geziyorum şuan birde nasıl kullanılıyor yazarsanız sevinirim

merhaba kızlar ben konu açıldığından beri takip etyom sipariş vermiştim sonra vazgeçtim gerçekten işe yarıyo mu ya bi de resmi sitesinde jiletle alıp sonra uygulayabilirsiniz diyo bikini için kullanan arkadaşlar nasıl yapyonuz bikini bölgesi için 3 yıllık ewliyim en büyük derdim bu ya istenmiyen tüyler

canım ben bikini bölgesinde kullanıyorum.sir ağdayla alıyorum.2.uygulamamı yaptım bikini bölgesinde.memnun kaldım açıkçası

kızlar ben de bugün sipariş verdim. sonuçları palaşıcam. rupanya da yüzde elli indirimli 9.90 a aldım 2 adet.denicem bakalım

İlac soyle etkili boyle faydali diyenler genelde yeni uyeler ve ilk mesajlarini yaziyorlar. Sanki sadece yag etkili demek icin siteye uye olmuslar.

Yagin yeni ciktigini dusunursek simdi insanlar ikinci belki ucuncu seanslarini yapiyor olmalilar. Cok ise yaradi soyle boyle oldu diyenler yuzunden guvenip de alamiyorum.

Ayrica hamam otu arsenik ve sulfur iceren bir ot acaba yagi da oyle mi?

Biraz daha bekleyip eski uyelerin yorumlarina gore almayi dusunuyorum yagi.

kızlar ben de bugün sipariş verdim. sonuçları palaşıcam. rupanya da yüzde elli indirimli 9.90 a aldım 2 adet.denicem bakalım

güzel uyguna almışsın arkadaşım ama grupanyada satılan ürün orjinal değil. hürrem yağının orjinal sitesinde adamlar sahte ürünlerin resmini koymuşlar kanmayın diye . ben senin msjından sonra baktım sahte ürünün resmi var grupanya da da geri verme şansın varsa ver. bende alacaktım son anda farkettim.

şahsen bu mesajı 2009dan beri forumu takip edip üye olduğumdan dolayı üzerime alınmıyorum kullanıyorum ikinci şişemdeyim ve faydasını gördüm.Ben siteye girdiğimde keşke böyle bilgiler yazılmış olsa da faydalanabilseydim dedim.Ve o yüzden yararlı olmak adına yazıyorum.Kimseye zorla yağ aldırılmıyo burada.Alemsiniz vallahi

Bende agdadan sonra kullanmıştım bir süre bunu.. İnternette duymuştum.. Toz şeklindeydi benim kullandığım. Krem kıvamına getiripte uyguluyordum. Agda yaptıktan sonra sürüp bekletiyordum çok yakıyordu ve çok kötü kokuyordu. Annem kokusu nedeniyle kullanmama izin vermedi.. :) Sanki tüyleri azalttı gibi gelmişti bana..

Nezamandır sipariş vermek istiyorum ama kullananların yorumlarını bekledim şimdi sipariş vermek istiyorum ama sahteleri çıkmış ,baktımda metin ilacın kendi sitesindede satış yapılıyor ordan sipariş vermeyi düşünüyorum daha güvenilir olur öyle zannedersem ,sizde bir bakın isterseniz arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…