Hamam Otu Yagi kullananlar

merhaba arkadaşlar, ben de hamam otu yağını aldım. bikini bölgesi için ilk uygulamam dün bitti. sir ağda ile aldıktan sonra 5 gün devam ettim. bakalım çıkan tüylere bir ektikisi olacakmı. bir de dün bacaklarıma başladım kullanmaya. neyse bekleyip göreceğiz. sizi de bilgilendiririm ilerleyen günlerde.

Kızlar merhaba,

Ben bir haber sitesinde gördüm hamam otu yağını.. Adamlar haber sitesidne haber gibi yayınlatmışlar

Dedim bu böle olmaz hemen gir kk'ya araştır bak öle sipariş verceksen ver

Sanırım sipariş vereceğim ama henüz değil. Aklımın bir köşesinde. Hamam otunu 3 keredir kollarıma uyguluyorum bende. Aktardan alıyorum bir hafta rahatım. Kullanımı kolay olduğu için duşa girdiğimde bile hemencikin alıveriyorum. Ve evin müsait olmasına dikkat ediyorum. Çok kötü kokuyor Çok az bir azalma söz konusu, zaten azaltmasını yada inceltmesini beklemiyorum. Benim ki anlık çözüm. Yaz dönemi, orman gibi dolaşmak da olmuyor diye.. ağdayla uğraşmak istemediğim için uyguluyorum. ama eğer bu yağ işe yarıyorsa kuaföre gider her bi yerimi ağdayla aldırır bu yağı da kullanırım. Üşenemem çünkü devamlılığı var

Bir ay sonra almış olurum herhalde bende. Bakalım kullananlar neler diyecek :)

Sevgiler kızlarr

canım bende koltuk altı için lazere gitmiştim hiç oraya sürmedim. mümkünse sürme lazer tüyleri göremiyor sonra zayıflattığı için... lazere gittiğimde hamam otu yağım yoktu da eskiden stok yaptığım karınca yağım vardı sordum ordaki bayan sürüpte zayıflatma dedi... hatta ilk seanslara jiletleyip jiletleyip gidiyoruz sırf tüyler sert çıksın kararsında lazer görssün die......

Aslinda haklisi. Benimde aklima geldi dur bir devam edeyim lazere yine koltuk alti ve bacaklarima uygulayim ozaman...

Ayrica konuyu ben actim ve yurtdisinda yasiyorum yani kar amaci guttugum bisey degil sadece sizler kadar caresizim tuy konusunda herhafta yuzumu almaktan biktim artik erkek gibi ama yuz bolgesine surulmuyor sadece cene altina uygulayin kiz oyle soyledi...benim konustugum kiza sordum sen kullaniyormusun diye kullanmayi dusunuyorum dedi buda garipbir celiskiydi ama yinede aldim...

aynen bende senin gibi düşündüm 3 şişe aldım, alt bacağıma uyguladım gerçekten sonuç güzel nerdeyse 2 ay oldu çıkmış ama cansız o yüzden belli olmuyor böyle geziyorum. dün akşam bikini bölgesi ve üst bacağada başladım. sürüp beklemesi biraz zahmetli yanlız banyoda bekliyim dedim bölgeler yüzünden :) sıcak terden ölüyorsun üst bacağı gezeyim bari dedim klimalı odaya giriyorum eşim neden oturmuyorsun diyor (bu arada onun haberi yok:) oturamadığımdan 10 dk dolandım durdum. sonrada mecburen yattım inşallah çekmiştir yağı içine tabi 10 dk masajını da yaptım...

önceki yazılarımı okuduysanız zaten gıdı bölgesi çok iyi durumda belkide incelemesi daha kolay olduğundan. kuaförüm ilk kez ağdaayı 1 kez sürüp 3 kez çekti. pek çıkmamış ama rahatsız ediyorsa alayım dedi. rahatsız etmez mi uzadı ama cansız olduğundan 3-4 tel dışında farkedilmiyor. belli olmasada aldırıp şu 5-6 seansa ulaşmak istiyorum :) bu arada benim gıdı bölgem kompledir tek çenemin altı değil, yanlarda yok abla dedi. hani soruyordunuz ya çıkmamış yerler varmı diye yanlar çıkmamış, yupppiii :)

birisi reklam amaçlı yeni üyelikler yazıyor hep demişte güzelim çok güzel diye 1 cümleyle geçiştirmiyoruz. uzun uzun yazıyoruz sorunumuz nedir ne gördük diye herkesin bünyesi yapısı farklı birebir örtüşen aaa benim gibi diyenlere bilgi olsun diye yazıyorum. bende nette bişi almadan durmadan araştırıp okuyorum. halı alacak olsam bile yorum bakıyorum :))) tecrübe, markasından fiyatından görünüşünden daha önemlidir bence.....

Birkaç yıl önce endokrnoloji bölümüne görünmüştüm, kıllanmamın hormonal sebepleri olduğunu söylemişti doktor uzun tetkiklerden sonra. Birkaç ay verdiği ilaçları kullandım, ancak yan etkileri yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Öyle ki doktorun verdiği iki ilacın yanında 3 tane daha ilaç kullanıyordum yan etkilerini hafifletebilmek için. Sonra da bir daha gitmedim doktora. Bir yandan bunun vicdanen rahatsızlığını yaşarken bir yandan da duygusal olarak gün geçtikçe daha çok sorun eder oldum. İlerde daha büyük sorunlara yol açabileceğini, çocuk sahibi olamamaya kadar varabileceğini biliyorum bu hormonal sorunun. Ramazan'dan sonra gidip yeniden görüneceğim, kendime söz verdim. Tüm bunların üzerine acaba bu yağ biraz olsun hafifletir mi diye umut edebilmek istiyorum açıkçası... Sizin yazdığınızı görünce daha sık takip etmeye başladım, hatta size özel mesaj bile yazmak istedim ama forum kuralları gereği yazamayacağımı öğrendim ne yazık ki :) Benimle benzer bir durum içinde olan biriyle konuşmak iyi gelebilirdi...

Son düzenleme:
hamam otunun yağının kaynağı hamam otu yani bir diğer adı zırnık otu, ben de 4-5 kez bu hamam otunu kullandım , iğrenç bi kokusu var, evden falan çok zor çıkıyo dikkat edin yani...:))))
ben de almayı istiyorum kötü kokmasa hamam otunu sürdükten sonra sürerim yağı ama dediğim gibi kötü kokuyor.
İnş işe yarar , yarın alıcam ben de :)))benim ümidim var kızlar, ne de olsa eskilerden beri kullanılıyor:)diye kendimi avutuyor muyum neyim

hamam otunun kokusuz olanları da var hatta parfümlü bile

evde yapılınca hiç hissedilmiyor yapıldığı

bende bugün başladım kullanmaya yalnız ben yanlışlıkla 2 kere sipariş verdiğimden 6 kutu yağım oldu vardır bundada bir keramet

benim 1 kutu yağ bitti nerdeyse kızlar kollar bacaklar bikini bölgesi derken şişenin dibi görüldü fazla mı sürdüm acaba bide ben bugün 2 defa sürdüm ilk gün ne olursa olur mantığıyla

benim aklıma takılan bir sorun var yalnız sir ağdadan sonra zaten yağlanıyoruz başka türlü çıkmıyor meret bu yağ etkiyi azaltırmı sizce ben eve geldim duşumu alıp ancak 4 saat sonra sürebildim yağı bide şimdi sürdüm

valla verdik parayı görücez artık

ben de almayı düşünüyorum ama kullanan arkadaşları bir bekleyelim memnun kalacaklar mı. ben firmayı aradım konuştuk detaylı bilgi verdiler. 4.şişeden sonra kesin garanti diyorlar. tüy sorunu kalmıyor diye. bakalım ben de eylüle doğru veririm siparişimleri,çünkü başka siparişlerim var

canım ben de sir ağdaya gidiyorum.ama gece yatarken kullanıyorum ben hep yağı.mesela epilasyona gündüz gidiyorum ama gece yağı sürüyorum.yani saati farketmez heralde :44: bi de 2 kere sürünce daha çok fayda ediyosa bizde 2 kere sürelim sonuçlarını söyle bize olur mu

Bende çok fazla kıl dönmesi problemi var, hatta bu yüzden her yerim yara. Tüylerim de çok çabuk çıkıyor. Sir kullanıyorum ama 1 haftayı bulmadan sertleşerek çıkıyor. Doktora gittiğimde doktor bana bir şey yapamayacağını, bunun tenimden kaynaklandığını söyledi. Senin doktorun ilgiliymiş baya. Bu arada hamam otu yağını bende denemek istiyorum ama emin olamiyorum. Çünkü yara o kadar fazla var ki zarar verir mi diye düşünüyorum.

selam kızlar; uzun süredir forumda yazdıklarınızı takip ediyordum bende üye oldum :) bir çok sitede filan arastırdım bu yağı en son sizin yazdıklarınızı okudum ve geçen gün 2 şişe aldım bende 2 güngür kullanıyorum insallah güzel bi sonuç olur :) bende de hormonal sorunlar yüzünden asırı tüylenme var ve psikolojim bozulmuş durumda bu durumdan kurtulmak istiyorum artıkk.. yağı aldığım sitede garanti filan diyolar ama bakalım hayırlısı artık :)

canım inşallah sen de fayda görürsün de tamamen kurtuluruz hepimiz :44:

wallaa eylül iyi karar sıcakta çok zor oluyor sürmesi terliyorsun. ya klimanın karşısında süreceksin yada bekleyin... ha birde yapabiliyorsanız her bölgeye ayrı ayrı zamanlarda yapın. 10 dk masaj yapacağım diye ellerim ağrıdı...

benimde aynen senin gibi yüzümde ve alt bacakta güzel sonuç aldım. ama oralarda yok kıl dönmesi. üst bacağımda çok fazla var özellikle arkada, 3. günümü dün sürdüm. ama üst bacağa sürmesi zor oluyor sıcakta terliyorsun acaba iyi etki etmedimi diye düşünüyorum. gıdığa alt bacağa sürmesi rahattı birde sürdüğüm 2.-3. gün hiç elinle bile hissedilmiyordu sanki arka bacağımda biraz diken gibi hissettim dünde bikini bölgesi de aynen bişiyi ters mi yaptım yoksa bunlara zor mu etki edecek acaba ? :S

Canım kaç tane doktora gittiğimi gel bi de bana sor :) Umudunu asla kaybetme. Bende de kıl dönmesi yara izleri var. Bol bol kese yap bacağına. İçlerindeki kıllar çıkmadıkça yaralar iyileşmiyor. Ordaki kabuklar soyulsun diye soyucu krem kullanıyorum. Krem, sedef ilacı normalde ama ben ordaki derileri soysun diye kullanıyorum. Ölü deriyi atıyor. Sonra içindeki tüyler gözükmeye başlıyor ve cımbızla çıkarıyorum. İçinde kıl olmayan yara çabucak iyileşiyor sonra Ama her zaman kese yap, ponza taşı da kullanabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…