Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

bende bu sülük olayından haberdar değildim yaa beimde gözlerimde kronikleşmiş arpacık olurdu doktor bi şey yapamadı daha çok mahv ettiler beni bi nevi canlı ameliyat oldum ne biçim oldum gözümü oydular arpacık ilthabını alıcaz diyo sonuç sıfır hala yerinde idi arpacık artık o kadar canıma tak dediki (ki bana sülük yapıştırt dediklerinde ömrü billlah olmaz demiştim demekki allah muhtaç edince nasılda oluyomuş:)...korka korka (ki çığlıklarımda cabası yanlış anlama acıdan değl korkudan:KK70:)ohh bi baktım gitmiş arpacıklar elvedaaa.artık bi daha çıkarsa koş yine sülüğe:)

tamam canım tabiki böle şeylere inanamak gerekiyor bence.çünkü ne varsa eskilerde var diyebilirim.kimileri inanmaz bu tarz yapılanlara.
arnavut güzeli ben bu yağı bir hafta mı yapacağım kesin olarak bilgilerimi alayımda uygulayım.reglim yeni bitti bugun başladım.tekrar bu konuda bilgi verirsen sevinirim canım.

ya iyileşmek için neler yapmıyoruz arkadaşlar.inanın ben hayatımda belki duysam inanmayacağım şeyler var.ama iyileşmek için,bi şeyler elde edebilmek için(bebek ) uğraşıyoruz.bizim bi tanıdığın 17 sene çocuğu olmamış ve kız kardeşinin çocuğunu alıp büyütmüş ve bir süre sonra kendisininde olmuş iki tane tabi olmadığı süre içinde yapmadığı uygulamadığı şey kalmamış.belki inanmazsınız annem anlattı kayınvaldesi bir gün sabah erkenden göğsüne kadar tezek içine gömmüş sıcak tezek eğer üşütmesi varsa alsın diye yani düşünün artık.

KARAKIZ :canım valla bunun nasıl nezaman başlanacağından bi fikrim yok ama manttıkken hastalığımın 5 günü hafif adet oluyosunya bende ozaman başladım nasılsa adet oluyorum iyice sökülsün diye temizlensin diye e yumurtalığında 12 gününde çatlarsa eğer( ki benim hep 12 -13 )o aralarda ilişkiye girer girmez tüplerin temiz olduğundan dolayı spermi otomatikmen vakumluyoo..BEN İLİŞKİDEN SONRADA ADAÇAYI YAĞINI SÜRÜYORUM MESELA HEM SPERMELRİ İÇİMDE HAPSEDİYORUM MUHAHAHAHA..:)))ben çok inandım kızlar bu işe bana olmazsada size olur inşallah göreceksiniz bak hepimizden güzel haberler alıcaz size sööööz yeterkii istekli olun :))LAYD-PACİNO GEÇMİŞ OLSUN CANIM SÜLÜKLERLE AKRABA OLMUŞSUNUUZ ALLAH KORUSUUN YAA VALLA BEN BİLE KORKTUM...:))SEN YOKSA HALA ADAÇAYI YAĞINA BAŞLAMADINMI YOKSAAA???SEN HİÇ ARPACIĞA SARIMSAK SÜRDÜNMÜ PEKİ??

ya arnavutgüzeli benim adet bu gün bitti bende bu gün yaptım olur dimi yaa bak kıllandım şimdi:)bende inandım vallanedne olmasınki zaten bu işlerin en başında kendini üşütmek geliyo zaten ne gelirse başımıza ondan geliyo.bu adaçayıda bunlara ii geldiğine göre inşalllahhhh:).valla sağ ol arnavutgüzeli bi gözüme altı sülük öbür gözüme altı sülük bu hayvancıklar ilk başta minnacıklar ama kanımı emdikçe parmağım kadar olmazlarmı tabi ben korkudan çığırıyom milleti seferber ettim kendime:KK70:...ben başladımmmmm adaçayına yaaa:KK70:.kaçarmı aldım hemen başladım.ya ben arpacığa neler yapmadımki sarmısak ufak olana etki ediyo biliyorum ama benimkiler nohut kadar olunca:KK70:..doğal olarakta anca sülük paklıyo hehe.

allah iyiliğini versin LAYD-PACİNO sana serinlik mi verdiii....:))ay ne güldüüm yaa...varya hala gülüyorum oh be nihayet sende sürdüün aslında öyle bişey yok ben uydurdum diyomuşum hahahaah..yoksa sen başka bişeymi sürdüün:))ŞAKKA HAA..:))HADİ HAYIRLI OLSUN BAKALIIM..yanmıyo dimi o ilk koyduğunda oluyo sadece sonradan dediğin gibi resmen sıcaklığı içinde hissediyosun :))SULTAN PAMUĞU RAHTÇA KOY GÜZELİM AMA BİRAZIDA DIŞARDA OLSUN DEDİĞİN GİBİ İÇİNE KAÇMASIN OLMADI CIMBIZLA ÇIKARIRSIN SONRA BİŞEY OLMAZ..RAHİM FİLMİNİ ANESTESİZS Mİ ÇEKTİRİYOSUN??

ya iyileşmek için neler yapmıyoruz arkadaşlar.inanın ben hayatımda belki duysam inanmayacağım şeyler var.ama iyileşmek için,bi şeyler elde edebilmek için(bebek ) uğraşıyoruz.bizim bi tanıdığın 17 sene çocuğu olmamış ve kız kardeşinin çocuğunu alıp büyütmüş ve bir süre sonra kendisininde olmuş iki tane tabi olmadığı süre içinde yapmadığı uygulamadığı şey kalmamış.belki inanmazsınız annem anlattı kayınvaldesi bir gün sabah erkenden göğsüne kadar tezek içine gömmüş sıcak tezek eğer üşütmesi varsa alsın diye yani düşünün artık.
kızz karakız ne diyon sen yaa vallahamı abovvv şaşırdımm valla:bbo:.millet neler yapıyo dimi...ohh maşallah.o zaman ara ara yapmak lazım bu adaçayını neden diye soracak olursanız ne kadarda dikkat etsek illa bi yerlerden kapıyoruz ne biliyim lavaboya girdiğimizde msl.en basiti.önünü almış oluruz bu üşütmenin.

allah iyiliğini versin LAYD-PACİNO sana serinlik mi verdiii....:))ay ne güldüüm yaa...varya hala gülüyorum oh be nihayet sende sürdüün aslında öyle bişey yok ben uydurdum diyomuşum hahahaah..yoksa sen başka bişeymi sürdüün:))ŞAKKA HAA..:))HADİ HAYIRLI OLSUN BAKALIIM..yanmıyo dimi o ilk koyduğunda oluyo sadece sonradan dediğin gibi resmen sıcaklığı içinde hissediyosun :))SULTAN PAMUĞU RAHTÇA KOY GÜZELİM AMA BİRAZIDA DIŞARDA OLSUN DEDİĞİN GİBİ İÇİNE KAÇMASIN OLMADI CIMBIZLA ÇIKARIRSIN SONRA BİŞEY OLMAZ..RAHİM FİLMİNİ ANESTESİZS Mİ ÇEKTİRİYOSUN??
kız kıllandırma beni:)pirpirikliyim sonra başedemezssiniz ay şöylemi oldu böylemi oldu diye:KK70:evet yanma değil dediğin gibi sıcaklık hah adını buldum onun sıcaklık:):sm_cool:

KARAKIIIZZ VARYA ŞİMDİ OKUDUM ŞU TEZZEK MESELESİNİ BENİM BABAANEM İLK DOĞUDUNDA YARA BERE İÇİNDE DOĞMUŞ HİÇ KİMSE ELLEYEMİYOMUŞ NEYSE ERTESİ GÜN BİTANE BUZAĞA KESMİŞLER İŞKEMBENİN İÇİNİ BOŞALTIP BABAANEMİ SOKMUŞLAR 1 SAAT KADAR KALMIŞ AMA NE AĞLAMAA YIKMIŞ ORTALIĞI NEYSE SONRA ÇIKARTIKLARINDAA HİÇ BİRŞEY KALMAMIŞ VUCUDUNDA VE İNANIRMISINIIZ BABAANEMİN POPOSU BENİM YÜZÜMDEN GÜZEL BİR CİLT VAR KADINDA HASTAYIM ONAA :))bunuda paylaşayıım dediim ..sevgiler arnavutgüzeli SARAÇOĞLU :))))NEYSE KIZLAAR KONU DAĞILIYOO HERHANGİ KİŞİ Bİ OKURSA BU YAZDIKLARIMIZI BİRİ TEZZEK BİRİ İŞKEMBE BİRİMİZDE SÜLÜÜÜK DİYO VALLA BİDAHA KADINLAR KULÜBÜNEE ADIMINI BİLE ATMAZ..:))SEVGİLER(ayrıca sizi çok merak ediyorum sizi böyle gönüllü görünce daha bi umutlanıyoruum )

ayy çok güldüm yaa bak hala gülüyorum işkembe sülük .. vs.vs.:KK70:napalım işte güzelim buda bi çare dimi sonuçta deneme yanılma yöntemleri ile olan işler:KK66:..hee bide ben adet bitiminde başladım ya bu yağ olayına ben sadece akşamları değil gün boyunca ve geceleri yatarken uygulayayım daha ii olur sanırım.malum ben bu işe çok erken başlamadım oda aktar cının üzünden adam dedi sipariş verdik 2 gün üstüste gittim yağ mağ yok..bende dedim amannn ne uğraşcam gittim kadıköye beş dakkada beşiktaş aldım geldim.

kızlar günaydınlar hepinize gününüz aydın olsun.kalbiniz hep umutlarla dolsun.umudumuzu kaybetmeyelim lütfeeeen....:)))))))))devam herşeye...

evet AMİİN İNŞALLAAH KARAKIZ:))Benim yumurta çatladı hemde erkenden biz başladık artık bakalım nolucak bu ay hayırlısı ALLAHTAN ..çok heycanlıyım bi taraftan polenle balı yüklüyorum kendime günde bi bardakta tarçınlı ballı karışımını içiyorum akşamda ADAÇAYI YAĞINI yapıyorum,bilmiyorum artık heralde ikizlerim olur bukadar döpingten sonraa:)))

canım ya inşallah işe yarar benim daha var bakalım bekliyoruz .inşallah ilk güzel haberi senden alırız tatlım hayırlısı bakalım.bana geçen ay yakı da yapıştırmışlardı belime soğukluğu alsın diye onu deneyip hamile kalan da çokmuş.haberin olsun derim ben.

karakız inşallaah canım yaaAMİİİİİN.. bu ay müjdeler vericez gibime geliyooo bana..

selam yakı işini bende yaptım 6 aydır korunmuyoruz ve daha ortada hıçbısey yok ınsan umutsuzluğuda kapılıyor uzun zamndır sıteye gırmıyordum ııkı gırmısım bugun bu okuduklarımı bu ay hep denıcem tesekurler kıslar

kızlar günaydın bugunde yoksunuz anlaşılan.kimse dünde bişey yazmadı.bu arada ben bu sabah birde soğan suyu kürüne başladım.her duyduğumu yapıyorum zehirlenmem inşallah

zehirlenmesiiin zehirlenmesin.selam karakız;soğan suyu körü de nerden çıktı..öyle birşeyde mi varmııış???merak ettim cevap yazarsan seviniriim..benim bu ara acayiiip akıntıım vaar heralde adaçayı yağı içimi bayağı temizlemiş:))dün yazıcaktım ama biran önce sonuç alıp size öyle yazmak istiyorum ..

zehirlenmesiiin zehirlenmesin.selam karakız;soğan suyu körü de nerden çıktı..öyle birşeyde mi varmııış???merak ettim cevap yazarsan seviniriim..benim bu ara acayiiip akıntıım vaar heralde adaçayı yağı içimi bayağı temizlemiş:))dün yazıcaktım ama biran önce sonuç alıp size öyle yazmak istiyorum ..

canım annem cuma günü seda sayanın programında i.saraçoğlunu izlemiş o söylemiş.sabah ve öğlen aç karnına içilecekmiş.1 adet soğanı 4 e bölüp 2-2.5 subardağı kaynamış suda 5 dk kaynatıp aç karnına içecekmişsin sadece 15 gün.özellikle po olanlarda miyom olanlarda ve hamile kalmak isteyen kadınlar mutlaka yapıp içsin demiş.ve hatta bütün yolları deneyip tüp bebekle bebek sahibi olabilirsiniz denildiğinde bu kürü uygulayın ondan sonra tüp bebeğe başvurun demiş.seda sayan üst üste bu konudan bahsettirmiş valla ben bu sabah başladım içmeye inşallah işe yarar tatlım.biliyorsun biz tedbirimizi alalım. Büyük Allahım yardımcımız olsun.

Kizlar bende esime elma yagi al dedim oda tatli elma yagi almis denedim yakma olayi var kullanmaya devam etsem olurmu

KARAKIZ;ya ben o soğanı içemeeeeem..midem kalktııı varya okurkeeen..sen içebiliyosaan ne güzeel..önce bunu bi yapayımda bakarııız...FERİDERAMAZAN ADAÇAYI YAĞI OLCAK BENCE ONU SÜRMEE HİÇ ALAKASI YOK O SÜRDÜĞÜNLE o bildiğin meyve elma yağının yağıdır..sen içilen adaçayı yokmu onun yağını al sür ötekini kes kullanma..

X