Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

Rabbim kimsenin emeğini çabalarını karşılıksız bırakmasın hepimizin hakkında hayırlısı olsun sıkıntı yapmayın önemli olan birazda bu bence katılan varmı bana

slm kızlar bende aranıza yeni katıldım.Hamile kalmak isteyenlerdenim.Üstelik çikolata kisti hastasıyım.Şansım çok düşük ama yinede umudumu kaybetmedim.Geçen sene şans eseri hamile kaldım ama kaybettik:KK43:6 aydır uğraşıyoz tık yok.

BERFİİİN AĞIZINA SAĞLIIIIK...hııııh şöyle olalıım yaa güzel dualarınızıı eksik etmeyiiiin bazılarınız başka kürleri denemiş bile olsanııız lütfen olumsuz yazmayalıım en azından umudumuz kırılmasın..ben bu ay için hedef koyduum çok inanıyoruuum inşallaaah hepimiz hamiş olucaz allahın izniylee..FUNDA AYRICA SENDE BU KARIŞIMI DENE BENİMDE ÇİKOLATA KİSTİM VARDI KENDİLİĞNDEN PATLADI AMA BEN BOLCA TARÇINLA BAL KARIŞIMI İÇTİM ODA YARDIMCI OLUR AMA POLEN TOZUNUDA İLK SAYFALARDA YAZDIĞIM GİBİ KULLANMAYA BAŞLAA...HADİ BAKALIIIM allah hepimiziiin yardımcısıı olsuuun..:)

kızlar kuru inciri kaynatıp suyunu için çok etkili bir yöntrm benim bir komşum 7 sene üzerine bu yöntemle hamiş kaldı....................

karlıdağların gülü sıla84 sizlerde hoşgeldinz nerelerdesiniz

arnavutcum canım içemem deme bende öyle dedim annem kızdı bana bende sana kızayım bariiiii:)))
hem çocuk istiyosun hemde yapamam içemem edemem diyosun(Annemin sözleri) yapacaksın ne kaybedersin valla ben acayip bi gazla yapmaya devam edeceğim bu ay nasipse bu işi başaracağım eğer olmazsa dr yolu tutacağım ne yapalım kısmet bide bilimsel yoldan şansımı denerim.ama yılmak yok yola devam taaaaaaa kiii olana kadar negetif te olsa pozitif oalacağız hepimiz...

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğl ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

bir internet sitesinden saraçoğlunun iksiri diye bugün okudum ve aynen alıp size yazıyorum.bu sadece bilgi ama ben deniycem yarından itibaren.alt tarafı soğan ne olcak ki...

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

YA BEN BEYAZ SOĞANla inciri beraber kaynatıp içiyorum bişey olmaz dimi ya

valla ne yapıcağımızı şaşırdık şu soğan kürünü bende deneyeyim neden olmasın:)

günaydın kızlar.bakıyorum soğan kürü de kafanıza yattı değilmi.ilk önce ben yapamam dediysemde dün yapmaya başladım öyle çok kötü kokusu da yok.nefesimi alıyorum hemen bir subardağını içip üzerine bi bardakta su içiyorum.sonradan koku falan da olmuyor.deneyin kızlar sizde ne kaybederiz denemeden.

valla bu yöntemi bi tek ben buldum sanıyomdum:)nefesimi alıp bi dikişte içip ardın az meyve suyunu içiorum ne koku ne bişey:KK70:

kızlar kuru inciri kaynatıp suyunu için çok etkili bir yöntrm benim bir komşum 7 sene üzerine bu yöntemle hamiş kaldı....................

slm incir küründe miktar varmı acaba yazarsanız çok sevinirim

Bencede bugün umudum çok kirik ama deneyeceğim..şu kürü ayrintili yazarsaniz sevinirim

aslında google a ibrahim saraçoğlu incir kürü yazssanız çıkar

arkadaşlar acaba bu adaçayı yağını kullanmakta hatamı yapıyoruz bende kullanıyorum 3 gündür ama korkuyorumda bi taraftan kaş yapalım derken göz çıkarmayalım...

bende kullanmak isterdim bu kuru ama yurtdisinda yasiyorum polen dediginiz sey burda bulabilirmiyim bilmiyorum

X