Gebeliğe Hazırlık hamile kalmaya çalışanlar testler pozitifler negatifler tecrübelerini paylaşmak isteyen hamişler hadi paylaşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bağlamıştım bir ara ama artık yapmıyorum canım.

Bence yapma, çünkü tam 4 gün varken yaptığım erken testte hiç bir şey çımmadı ama bugün, regle 2 gün varken erken testte çift çizgiyi gördüm. Şuan çok mutluyum , daha önce düşüğüm olmuştu, umarım bu sefer her şey güzel gider

Kızlar ne durumdasin iz ? Benim bata 7 gün kaldı . Bel ağrım ve göğüs ağrım var . Regl diye düşünüyorum. Test yapmicam.

Merhabalaar, kafayı rahatlattığım zaman kendiliğimden hamile kalma hikayemi anlatayım kısaca, umut olsun ihtiyacı olan kardişlerime dedim ben polikistik over hastasıyım şu an 30 um, 3 yıl önce bebek için çalışmaya başladık baktık olmadı yani yumurtalarım varmış ama çatlamıyormuş o yüzden bebek oluşmuyormuş. Ben de gonal F kullandım 2 kez ama işe yaramadı bir daha kullanmadım. Bundan 3 ay önce başka bir doktor inofolic combi marka bir folik asit verdi. Artık onun etkisi mi oldu yoksa ben artık amaaan olmuyo nasolsa bi ara ben tüp bebeğe başlarım yaa diye koyverince bir de kendimi spora verince bi baktım hamile kalmışım. Sonrasında bebeğin kalbinin 6,5 haftalıkken gelişmiyor olduğunu öğrendik ve tıbbi tahliye ile aldırma zorunda kaldım 2 gün önce. (bu konuda da bilgi almak isteyen olursa konuşabiliriz) Ama olsun yapıcak bişey yok, hamile kalabildiğimi gördüm böyle teselli ediyorum kendimi:) Bu platform benim imdadıma zor zamanlarımda çok yetişti şimdi ben de üye olup deneyimlerimi yazayım yardımımın dokunacağı birileri varsa yazayım ona dedim..Benimle aynı durumda olan kardişlerim varsa pozitif olup yola devam etmeliyiz Allah her isteyene çektirmeden sağlığıyla evlat nasip etsin her günkü duam, dileğim bu

Merhaba canım benimde adetimden önce doktora gittim rahim duvarında kalınlaşma var dendi adet günüm 7 gün geçti test yaptım sonuç negatif fakat adet olmadım halen rahim duvarında kalınlaşma varsa ve halen olmadıysam acaba hamileliğin??

elam Kızlar ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. Tarihlerİ şöyle açıklayayım;
28 günde adet tekrarlanır ve 5 gün sürer.
16 Aralık: son adet tarihi
20 Ocak kimyasal gebelik kanaması başladı 10 gün sürdü. Bhcg:sıfırlandı.
Dün (20 Şubat) kan verdim tekrar bhcg:15 çıktı. Sizce sevinmeli miyim? Çok tedirginim ...

Merhabalar hanımlar bilen varsa yazsın lütfen!!!!
Adet olmadan 1 hafta önce doktora gittim rahim duvarında kalınlaşma var dedi ya gebesin yada adet olacaksın dedi adetinden 7 gün geçti test yaptım negatif çıktı fakat adet olmadım mide bulantim var acaba hamile olmuş olma olasılığım nedir bilen varsa yazsın lütfen.

Cok gecmiş aradan ama hamile kaldınız mı nasıl kaldınız paylaşır mısınız

Ayni ben ben artik görüyorum görüyorum diye geziyorum evde esim kafayi yedin sen diye basliyor

Merhaba arkadaşlar
Benim regl tarihim 3 gün geçti ve erken gebelik testi yaptım fakat sonuç negatif çıktı. İçini açtıktan snra böyle birşey ile karşılaştım bi bakarsanız sevinirim acaba test mi bozuk

Kızlar gebelik testi böyle çıktı belli belirsiz bi çizgi var hem normal gebelik testi hem erken gebelik testinde sizce pozitif miyimmm

Eklentiler

• GAG-1684951667706.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 22
  • 20230523_183634.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…