Hamile miyim?

Melissaihsn06

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2016
288
313
32
Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim. Öncelikle herkese selamlar. Ben 10.5 aydır evliyim son bir buçuk aydır Bebek istiyoruz. Herhangi bir ilaç veya dogum kontrol hapı kullanmadım doğal yollarla korunmayı bıraktık her ay 16sında adet olurum ve adetim bu ayın 16sındaydı ama gecikti ilk denememiz olduğu için çok stresliydim bu arada iş dolayısıyla taşındık daha stresli oldu haliyle. Gebelik isteği ile hamile olabileceğimi düşündüm ama ayın 22sinde koyu kahve renginde akıntı geldi kasıklarımda sancı oldu ama ertesi gün normal hale döndü bende adet oldum sandım üzüldüm haliyle ve kanamamda bazen adetimde olduğu gibi et parçaları geldi bi anda normalde bir yada iki parça düşüyordu ama bu kez aynı anda bir iki parça düşünce çok korktum kendimi hamileliğe şartladım düşük yaptım diye korktum karnımda ara sıra sancı oldu hafifçe ama adetim zaten sancılı geçiyor diye aldırmadım çok fazla ve normal adetime göre kanama ve daha kahverengimsi geçen bi dönem oldu bu durumu Nasıl yorumlamalıyım lütfen yardımcı olun?

Kimyasal gebelik mi ? Nasıl oluyor acaba ?
Kimyasal gebelikte aslında yumurta dölleniyor ama gelişemiyor beta hcg çok düşük çıkıyor o Zaman artış olmuyor hormonlarda adet gecikti sanıyorsun ama birkaç kaç gün sonra kanamayla atılıyor o yumurta.çoğu kadının başına gelebiliyormuş farkında bile olmuyor

Vücuda bir zararı oluyor mu peki ? Ben doktora gitmedim hiç taşındığımız için burada bir doktor da bulamadım henüz ev di iş ti derken ancak yerleşebiliyor insan. Herhangi bi Ağrı'm sızım da yok sadece yüzümde sivilceler çok oldu bu kadar

Daha dün hiçbir şey yoktu.bugün böyle çıktı. Sizce hamile miyim kızlar

Eklentiler

• IMG-20160911-WA0002.jpg
    IMG-20160911-WA0002.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG-20160911-WA0001.jpg
    IMG-20160911-WA0001.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 129
X