Hamileliğim ve eşimin isteği...

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.507
1.139
Merhaba arkadaşlar 28 haftalık hamileyim başından beri sorunlu bir evliliğim vardı hep eşime sahip çıktım yaptığı her hatada yanında oldum dün sudan bir sebeple kavga çıkardı akşamda boşanmak istiyorum dedi. herşeyi kurmuş kafasında şunu şöyle yaparız bunu böyle doğuma karışmam çocuğa karışmam vs dedi. öyle yaralandım ki. aldatıldım darp edildim tam 17 milyar paramızı kaptırdı beni bırakma dediğinde elini daha sıkı tuttum. tek bir yanlışım olmadı ona karşı şuan karnım burnumda pat diye yüzüstü bırakıyor beni. insanlar neden bu kadar nankör bilmiyorum ama bilmediğim bir şehirde elim Karnımda tek başımayım..

Çalışıyor musun?
Hamileliğin süresince darp etti mi? aldattı mı?
Sen boşanmazsa daha güzel günler mi gelecek sanıyorsun?
Çok iyi düşün kendin için değilse bile bebeğin için çok çok iyi düşün.
Belli ki karşında daha doğmamış bebeğini sahiplenmeyen sevmeyen bir baba adayı var.

Boyle baba olacagina hic olmasin daha iyi
Yanlis olan onun bosanmak istemesi degil aslinda,sizin coktan dava acmamis oluşunuz. Ve böyle bir adamdan bebek sahibi olmaniz:KK43:
Şuyuna karışmam buyuna karışmam. Ne güzel işmiş o valla. Bunlari söylerken kendini Damizlık öküz gibi hissetmedi mi acaba?

Allah yardımcınız olsun belki barışırsınız ilerde bebek var sonuçta, ama çok seven erkekler bile hamilelik lohusalık döneminde triplere giriyor, bu sebeple ilişki de sorun varsa bırakın iyiye gitmeyi genelde kötüye gidiyor çünkü sorumluluklar dağ gibi büyüyor. Tabi ki hiçbir yuva dağılmasın ama arkasını toparlayacak birine ihtiyaç duyan birisi baba olmaya hazır değildir bunu düşünüyorum. Aileniz destek olur inşallah, belki bir dönem ayrı kalırsanız fikri değişebilir siz şimdilik hamileyken iyice strese girip tartışmayın bence ailenize veya bir arkadaşınıza gidin bir süreliğine kafanızı toplayın ondan sonra karar verin, kesin boşanacaksanız nafaka olayını tatlı dille halletmeye çalışın ki sorun çıkmasın.

aldatan darp eden bir adam dan farklı bir tavır beklemek bence buyuk hata adam kendini belli etmis zaten ..bosanırız cocuga bakmam ilgilenmem diyen bir adamın duzelmesini beklemekte sanırım masal dunyasında yasamak olur adam yarın tamam barısalım dese 3-5 sene sonra yine yapar aynısını aileniz arkanızdaysa bosanmak siz ve bebeginiz icin tek kurtulus zaten

Merhaba arkadaşlar 28 haftalık hamileyim başından beri sorunlu bir evliliğim vardı hep eşime sahip çıktım yaptığı her hatada yanında oldum dün sudan bir sebeple kavga çıkardı akşamda boşanmak istiyorum dedi. herşeyi kurmuş kafasında şunu şöyle yaparız bunu böyle doğuma karışmam çocuğa karışmam vs dedi. öyle yaralandım ki. aldatıldım darp edildim tam 17 milyar paramızı kaptırdı beni bırakma dediğinde elini daha sıkı tuttum. tek bir yanlışım olmadı ona karşı şuan karnım burnumda pat diye yüzüstü bırakıyor beni. insanlar neden bu kadar nankör bilmiyorum ama bilmediğim bir şehirde elim Karnımda tek başımayım..
sakın boşanma.
adama zamk gibi yapış.
bu devirde koca bulmak zor bacım.
dövse de sövse de aldatsa da seni sokağa da atsa terketme.
koca dediğin çok büyük nimet. bekarlar zaten bilmez. onlara kulak asma.

Yaptığınız yanlışları şu durumda önünüze koymak belki size acımasızca gelecek ama bazı şeylerin farkına varmanız lazım..
Adam aldatmış,şiddet uygulamış,elinizdeki avcunuzdaki birikimi kaptircak kadar sorumsuz davranmış ve siz affedip destek olmuşsunuz..
Ilk ayağa kalktığında da size bir tekme atmış..
Bırakın baba olmayı daha insan olacak vicdanı bile yok o şahsın..
Yanlış yapmışsınız zamanında umarım bundan sonrası doğrularınızla dolu olur..
Üzülmeyin ayağa kalkın minnet etmek kendinize acımak yerine bugüne kadar onunla geçen günlerinize acıyın..
Umarım bir işiniz vardır ve aileniz yanınızda size destektir..

Ailen sahip çıkarsa ailenin yanına git ve Arkana Biel bakma biliyorum çok hassas bi dönem bende 23 haftalik hamileyim en ufak şeye bile ağlarken bu insanın zorunda gidip için sökülene kadar aglayacagin kadar zor bi durum ama öyle bi adamla hem sen bebeğin daha zor günler geçirirsin ailenin yanına git ve davayı sen açma onun açmasını bekle anlaşmalı boşanmaya gitme çektir ve nafaka mağdur olduğun için tazminat al ama ne olur bebeğine yansıtmamaya çalış elini karnına koy bebeğin le konuş onunla ilgisi olmadığını anlat çünkü herseyi hissediyorlar ve biliyorlar tek yapıcagin dik durup ailene gitmen doğumdan sonra daha rahat olucak Hersey inan buna Allah yardımcın olsun

X