Hamileliğimi hangi belirtilerle öğrendim anlatıyorum

Dusuk çıkmış baya adet gecikmesidir büyük ihtimal bekleyin bakalım rabbim hayırlısıyla sağlıkla evlat versin kucağınıza inşallah sıkmayın canınızı her şey de vardır bir hayir ..
Ara ara bulantım oluyor bugün de..alt karın bölgemde sancı oluyor ama kısa sürüyor..hiç adet ağrısı vs yok ya.. normalde göğüslerimde hafif ağrı hassasiyet olurdu sonra adet olurdum şimdi o da yok..hiç adet olmayacak hissiyatim var nedense.. normalde bende beta 0 çıkardı ilk kez böyle çıktı aslında..sonuçta yine negatif ama hayatımda ilk kez bu değer çıktı..4 5 gün sonra testi tekrarliycam adet olmazsam tabiki de

Benim evliliğim tam bir sene oldu ve ilk defa bu ay ovulasyon testi yaptım yumurtlama günümü öğrenek değerlendirdik şimdi daha 5 gün geçti yumurtlama günümden hamilelik testi yapmak için bekliyorum bakalım çok merak ediyorum yani 12 gün beklemem lazım siz de durumlar nasıl
Yumurtlama döneminizde akıntınız oldumu acaba kasık ağrısı vs gibi

Yumurtlama döneminizde akıntınız oldumu acaba kasık ağrısı vs gibi
Evet hem gaz sıkışması bel ağrısı yaşadım akınıtımda tam yumurtlama günü başladı ama adet oldum şimdi tekrar bu ay yeni yumurtla dönemim geçti bat 22 temmuz bu ay da yumurtlama günümde akıntım oldu ama bu sefer çok yoğundu jölemsi bi peçete dolusu

benım bat 27 sı suan 7 gun var ama bende gogus ucunda asırı agrı belımde agrı kasıklarımda ara ara ınce bır sızı gıbı batma gıbı seyler var normalde adete yakın tatlı ıstegım olurdu suan canım tatlı hıcbırsey ıstemıyorum bugun sabah da beyaz sut gıbı akıntım oldu
Merhaba bende yeni evliyim 1 yıl olcak inşallah gebelik düşünüyoruz bu ay ovülasyon testiyle pozitif günleri değerlendirdik geçen ay doktora gittim sağ yumurtalığımda ufak bi kist var dedi bat 29 haziran
23 günde bir adet oluyorum
Sabahta birden bel ağrısı oluştu inşallah döllenme olmuştur çok heycanlıyım

Merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacak adetimden itibaren 14. Günde denemem oldu ve o akşam kasıklarım da çok ağrım oldu ve yumurtlama olduğunu düşündüm ve o günden sonraki 4. Günde kasıklarım da tekrar ağrılar oldu özellikle sol tarafta sızlama şeklinde yerleşme durumu söz konusu olabilir mi yani ilişkiden sonraki 4. Günde benim gibi ağrı çekenler var mı ayrıca 5. Gundede sıcak basması oldu yandım resmen 😀 aslında çok umutlanmak istemiyorum belkide pisikojik ama insan yinede merak ediyor 🤗

Çok teşekkür ederim canım benim Allah isteyen herkese nasip etsin😍
Bu arada evet canım uygulama üzerinden ovulasyon tarihi yanlış gösteriyor bazen. Bu ay ben de ovulasyon testi kullandım
Sıcak basması gibi şeyler yaşıyor musun? Bana çok ani sıcak basıyordu vantilatörün karşısında otursam bile sogumuyodum
Durumunuz nedir acaba merak ettim☺️

Merhaba benimde adetimde gecikme var ama gebeliğe yoramiyorum ya test için bekliyorum hala 😟 bende de mide yanması oldu sonra halsizlik sıcak basması ve ishal durumum oldu..dünde alt karın bölgemde kramplar oldu geçti..hala adet olmadım..ishal durumum hala var tabi..sizce gebelik ihtimalim varmıdır
Hmile miymissiniz?

Merhaba benim de adetime on gün varken bebetime gebelik testi yapmıştım 5 dk içimde ikinci çizgi gölge şeklinde çıktı . Farklı bir marka erken gebelik testi yaptım 20 dkk sonra kıl gibi hayalet çizgi çıktı . Suan adetime 1 hafta kaldı ovulasyon testi ile takip etmeye calısyorum ,3 gündür bu sekılde çıkıyor . Gebeliğini ovulasyon testi ile öğrenen var mı
Sonuç neymiş?

Canm benimde olmuyordu pcos vardı bnde arı sütü ve ballı harnuplu keçi boynuzu pekmezi kullandm yumurtaları gerekli olgunluğa gelmesini sagliyomus ve inanilacak gibi değil ama bn ilk ayda onunla kaldm hamile arkadaşım 3ay adet olmadan onu kullanarak hamile kaldi
Nerden aldınız harnuplu keçiboynuzunu?

Kızlar bende belirti olarak yumurtlamadan birkaç gün sonra başlayan ve devam eden kasık ağrısı oldu, yumurtlamadan 8 gün sonra da bel ağrısı oldu bir gece bebek yerleşirken. Başka hiç belirti yoktu, normalde adetten önce kasık ağrım biraz olurdu ve adet olurdum. Adete 4 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıkınca kan verip öğrenmiştim. Darısı isteyen herkesin başına sağlıkla kucağımiza alalım inşallah
Kasık ağrısı adet öncesi gibi miydi, farklı mı?

X