Hamileliğimi hangi belirtilerle öğrendim anlatıyorum

Beklemek ne zor di mi:)
Beklemek her türlü zor ya, ben hamile kalmak için beklemedim aslında bebiş istediğimizde geldi çok şükür ama oldu mu olacak mı derken yumurtlamadan adete kadarki süre geçmek bilmemişti yine de. Şimdi de doğumu beklemek zor geliyor haftalar geçsin de büyüsün istiyorum sürekli. Doğunca da yaşına girsin okula başlasın diye devam edecek herhalde 😂😂

Beklemek her türlü zor ya, ben hamile kalmak için beklemedim aslında bebiş istediğimizde geldi çok şükür ama oldu mu olacak mı derken yumurtlamadan adete kadarki süre geçmek bilmemişti yine de. Şimdi de doğumu beklemek zor geliyor haftalar geçsin de büyüsün istiyorum sürekli. Doğunca da yaşına girsin okula başlasın diye devam edecek herhalde 😂😂
Aynen oyle o bekkeyişler hiç bitmeyecek.
Benim ilki hemen olmuştu, ikinci ayları buldu.şimdide yıllar oldu, ne zormuş beklemek, Rabbim tekrar nasip etsin inş her isteyenede🤲

Merhaba okurken gülme krizine girdim çünkü aynıları bende de oluyor şu an yazınızı okuyup hemen cvp yazıyorum şu anda hamilemisin bilmiyorum benim deneyimlerim şu şekildeydi adetim 7gün sürdü ve hemen ovülasyon testine başladım 12.gün pik çıktı değerlendik o günü ertesi günde çatlamayı gördüm ve yine değerlendik 2 gün sonra kasıklarımda ağrılar başladı yumurtlama dönemi ağrım olur zaten ama bu ağrı haraket edince ortaya çıkıyodu uzanıp dinlendiğimde hafifliyodu uyku yine sizin gibi sanki bütün gün çok ağır iş yapmışım gibi yatıyodum ce bacaklarımda ağrı oldu adet olmuşum olucakmışım gibi hissediyodum adetime 10 gün 16 gün var gebemiyim bilmiyorum ilk defa ovulasyon testi kullanıp yumurtlamayı görüp öyle eşimle birlikte olunca psikolojikmen mi etkilendim bilmiyorum ama bi tuhaflık hissediyorum kendimde bakalım sonuç ne olucak rabbim hayırlısını versin hepimize
Sonuç neymiş?

Merhaba hanımlar. An itibariyle sitede üyeliğimi açtım ancak uzun zamandır takip ediyordum. 9 aydır bebek bekleyen birisi olarak "bir gün hamile kalırsam kadınlar kulübüne üye olup yaşadıklarımı anlatacağım dedim" ve o gün geldi çok şükür.
Arkadaşlar ilk olarak benim bir sorunum vardı; prolaktin yüksekliği.
Bu sorunu çözmeyi bırakın, ilaçlı mr a girmiştim hamileliğimi öğrenmeden 2 gün önce.
Benim ilk belirtim temizlik yaparken çok şiddetli bel ağrılarımın olmasıydı. Başka hiçbir belirti yokken bile bel ağrım vardı yumurtlamadan sonra.
Adetime 6 gün varken içimden bir ses test yapmamı söyledi yaptım ve sadece benim görebileceğim (baya gözlerinizin kayması lazım) bir ikinci çizgi gördüm ama ihtimal vermedim. Ertesi gün sabahtan başlayan kasık batmaları ve şiddetli ishal vardı. Eşimle ben bunu acı biber yemeye bağladık 😂
Göğüs hassasiyeti yoktu. Sadece şiddetli kasıklarım ağrıyordu ve adet olacakmışım gibi hissediyordum.
Bu arada yumurtlamadan yaklaşık 5 6 gün sonra ensemin arkasından öyle bi sıcaklık iniyordu ki oluk oluk terliyordum.
Ve sigara.
Malesef sigara kullanıyordum ama gebeliği öğrenmeden 1 gün önce ne zaman sigara içsem midem yanıyor kasıklarım daha çok ağrıyordu.
-Ben haftada 1 bardak su içsem hiç su aramayan insan yumurtlamadan 6 gün sonra deli gibi su içmeye başladım, ağzım hep kuruydu ve içim yanıyor gibi doyamiyordum suya.
Bir de uykumun farklılığı vardı. Ben normalde çok zor uykuya dalarım, uyumak benim için güçtür. Ama yaklaşık 7 8 gündür o kadar çabuk uykuya dalıyorum ki. Sanarsiniz sabah pamuk tarlasında çalıştım akşam geldim yığıldım yatağa
Su gibi akıntım çoktu. Hala var bu arada zaten ama beyaz normal akıntı değil benimki. Bildiğimiz su gibi, affedersiniz iç çamaşırım sırılsıklam oluyor.
Fotoğraf ekleyebilirsem adete 5 gün kala ve adete 2 gün kala olan erken gebelik testinin hallerini atacağım
Üstteki 5 gün kala, alttaki 2 gün kala.
Marka miratech erken gebelik testi.
Yalnız hala kaset testte belli belirsiz çizgi çıkıyor.
Adete 4 gün varken beta hcg 18 çıktı. Şimdi ikinci kez gitmeyi bekliyorum
İsteyen herkese hayırlısıyla nasip olsun😍😍

-Bu postun altına da herkes adete kaç gün hala hangi belirtileri yaşadı yazabilirse faydalanmak isteyen kişiler de faydalanabilir
Canım ben aranıza yeni katıldım bu gün iğneninm 10 . günü yardımcı olursan çok sevinirim benim aşırı belim agriyor adet olucakmisim gibi resmen belim tutuldu diyebilirim yani çok korkuyorum adet olucam diye şuan yazarken bile ellerim titriyor♥️🙏

Canım ben aranıza yeni katıldım bu gün iğneninm 10 . günü yardımcı olursan çok sevinirim benim aşırı belim agriyor adet olucakmisim gibi resmen belim tutuldu diyebilirim yani çok korkuyorum adet olucam diye şuan yazarken bile ellerim titriyor♥️🙏
Merhaba💞
2 gün sonra erken gebelik testi yapabilirsiniz sonuç çıkacaktır ☺️
Şu an mevsim değişikliği, usutmus olma ihtimaliniz de var tabi lütfen bunu göz ardı etmeyin
İnşallah hayırlı haberi alırsınız ♥️

Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz

Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz
Merhaba erken gebelik testinde çıkmadıysa negatif diye yorumladım
Siz strese girmişsiniz, o yüzden gecikmiş muhtemelen

Tabiki seve seve 🥰😘 heyecanla beklemedeyim 🙏🏻
ben de sizinle ayni sekilde on gun kala silik cizgi gordum ayni gun kan verdim 10.61 cikti sonrasinda hala idrardan testi tekrarliyorum hala silik cizgi cikiyor onumuzdeki gunlerde kan vericem tekrar sizin bhcg artisiniz nasil basladi ne kadarla
baslayip ne kadar artarak gitti ,bebeginizi Allah bagislasin🙏🏻

Merhaba bende bir şey sormak istiyorum. Adetimin 3. Günü prolaktinim 9 du yumurtlamadan 7 gün sonra yani 21. Gün hormon testi yaptırdım. Progesteron değerim 11 çıktı sağlıklı yumurtlama anlamına geliyormuş. Prolaktin 37 olmuş ama göğüs uçlarım da yanma var acıyor cok gebelik belirtisi olabilir mi birden böyle artış
Neymiş cevabı?

Merhaba yazınızı okudum da 3 gün önce yani adetime 9 gün kala erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı şuan adetime 6 gün var ilk kez 2 3 defa bem beyaz akıntım oldu sol bacağım da aşırı ağrı var kasılıyor bacağım yürümek de zorlanıyorum ve çok kötü ishalim var adet tarihim 29 haziran normalde adet olacağım günden 1 2 gün önce ağrım olurdu beyaz akıntım hiç bir zaman olmadı ama şuan 6 gün var bu hamilelik belirtisi olabilir mi sizce heveslenip test yapmaktan da korkuyorum sonu hüsran oluyor üzülüyorum 🥺
Sonu ne oldu canım?

Kızlar bende belirti olarak yumurtlamadan birkaç gün sonra başlayan ve devam eden kasık ağrısı oldu, yumurtlamadan 8 gün sonra da bel ağrısı oldu bir gece bebek yerleşirken. Başka hiç belirti yoktu, normalde adetten önce kasık ağrım biraz olurdu ve adet olurdum. Adete 4 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıkınca kan verip öğrenmiştim. Darısı isteyen herkesin başına sağlıkla kucağımiza alalım inşallah
Yumurtlamadan birkaç gün sonra başlayan kasık ağrın kramp seklinde miydi adet öncesi kasık ağrısından farkli?

Ve bel ağrında sanki üşürmüşsünde hamlamış tutulmuş gibi bi ağrı mı kuyruk sokumuna kadar?

Merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olacak adetimden itibaren 14. Günde denemem oldu ve o akşam kasıklarım da çok ağrım oldu ve yumurtlama olduğunu düşündüm ve o günden sonraki 4. Günde kasıklarım da tekrar ağrılar oldu özellikle sol tarafta sızlama şeklinde yerleşme durumu söz konusu olabilir mi yani ilişkiden sonraki 4. Günde benim gibi ağrı çekenler var mı ayrıca 5. Gundede sıcak basması oldu yandım resmen 😀 aslında çok umutlanmak istemiyorum belkide pisikojik ama insan yinede merak ediyor 🤗
Neymiş cevabı canım?

Yumurtlamadan birkaç gün sonra başlayan kasık ağrın kramp seklinde miydi adet öncesi kasık ağrısından farkli?

Ve bel ağrında sanki üşürmüşsünde hamlamış tutulmuş gibi bi ağrı mı kuyruk sokumuna kadar?
Kramp gibi değildi adet öncesine göre biraz daha hafifti hatta ama şiddeti adete yakınken daha çok artıyordu zaten benim. Bel ağrısı daha önce hiç olmadığı için üşütüp tutulma kısmıyla ne kadar farklıdır bilemiyorum açıkçası yanlış yönlendirmeyeyim

X