Hamileliğimi hangi belirtilerle öğrendim anlatıyorum

Olabilir dediğin gibi :) şimdiki aklım olsa erkenden yapmazdım testi çünkü değerin yükselmesini beklemek ölüm gerçekten 😂
Ya sorma her türlüsü sıkıntı:)
Peki yapar yapmaz hemen belirmiş miydi çizgi erken ya o yüzden?

belirtilerin neydi?
bende gaz sıkışması şişkinlik kramp var alt kasıklarımda.

Son düzenleme:
Hemen değil de 15 dkk sonra gölge çıktı . Valla bendede alt karında şişlik ve agrı vardı birde planlıydı hissediyordum yaptım çıktı . Kimse inanmadı sonradan çıkan ciZgi sayılmaz biz görmüyoruz o gölgeyi sen nasıl görüyorsun diye deli muamelesi yaptılar 😂 ama bu gözler varya bu gözlerrrrr neyse 😎 umarım vardır sende de🙏🏻
Ya sorma her türlüsü sıkıntı:)
Peki yapar yapmaz hemen belirmiş miydi çizgi erken ya o yüzden?

belirtilerin neydi?
bende gaz sıkışması şişkinlik kramp var alt kasıklarımda.

Hemen değil de 15 dkk sonra gölge çıktı . Valla bendede alt karında şişlik ve agrı vardı birde planlıydı hissediyordum yaptım çıktı . Kimse inanmadı sonradan çıkan ciZgi sayılmaz biz görmüyoruz o gölgeyi sen nasıl görüyorsun diye deli muamelesi yaptılar 😂 ama bu gözler varya bu gözlerrrrr neyse 😎 umarım vardır sende de🙏🏻
Ah canım benim ya🌹
Bu gözler neler görüyor desene:)

Tek hayaletli bi sey olsunda sana atayım baka şahin hesabı:)
Ah ah şaka bi yana, öyle bi gölgelik olsa sendeyim kuzusu🌷

Bendede gaz sıkışması şişkinlik meme hassasiyeti arada uçlarının sızlaması arada midem bulanır gibi oluyor daha test yapmadım adetime 2-3 gün var geçsin öyle test yapacağım

Çok teşekkür ederim canım benim Allah isteyen herkese nasip etsin😍
Bu arada evet canım uygulama üzerinden ovulasyon tarihi yanlış gösteriyor bazen. Bu ay ben de ovulasyon testi kullandım
Sıcak basması gibi şeyler yaşıyor musun? Bana çok ani sıcak basıyordu vantilatörün karşısında otursam bile sogumuyodum
Bu bende de de oluyor . Öyle bir sıcak basıyor ki saçlarımı kestirmek istiyorum . Havalar sıcak diye diyorum ama bakalım. Adetim 3 gün gecikti. Ama test için. 5 yada 10 gün bekleyeceğim. Bende 9 aydır istiyorum 🌿 umarım bu ay gebelik geliyordur . Bende göğüs ağrısı hiç olmazdı ekstra olarak suan o vsr .3 gün önce daha kötüydü şuan yine sizlama ve yanma var . Hakkımızda ne hayırlısı ise Rabbim bizlere de onu versin

Merhaba hanımlar. An itibariyle sitede üyeliğimi açtım ancak uzun zamandır takip ediyordum. 9 aydır bebek bekleyen birisi olarak "bir gün hamile kalırsam kadınlar kulübüne üye olup yaşadıklarımı anlatacağım dedim" ve o gün geldi çok şükür.
Arkadaşlar ilk olarak benim bir sorunum vardı; prolaktin yüksekliği.
Bu sorunu çözmeyi bırakın, ilaçlı mr a girmiştim hamileliğimi öğrenmeden 2 gün önce.
Benim ilk belirtim temizlik yaparken çok şiddetli bel ağrılarımın olmasıydı. Başka hiçbir belirti yokken bile bel ağrım vardı yumurtlamadan sonra.
Adetime 6 gün varken içimden bir ses test yapmamı söyledi yaptım ve sadece benim görebileceğim (baya gözlerinizin kayması lazım) bir ikinci çizgi gördüm ama ihtimal vermedim. Ertesi gün sabahtan başlayan kasık batmaları ve şiddetli ishal vardı. Eşimle ben bunu acı biber yemeye bağladık 😂
Göğüs hassasiyeti yoktu. Sadece şiddetli kasıklarım ağrıyordu ve adet olacakmışım gibi hissediyordum.
Bu arada yumurtlamadan yaklaşık 5 6 gün sonra ensemin arkasından öyle bi sıcaklık iniyordu ki oluk oluk terliyordum.
Ve sigara.
Malesef sigara kullanıyordum ama gebeliği öğrenmeden 1 gün önce ne zaman sigara içsem midem yanıyor kasıklarım daha çok ağrıyordu.
-Ben haftada 1 bardak su içsem hiç su aramayan insan yumurtlamadan 6 gün sonra deli gibi su içmeye başladım, ağzım hep kuruydu ve içim yanıyor gibi doyamiyordum suya.
Bir de uykumun farklılığı vardı. Ben normalde çok zor uykuya dalarım, uyumak benim için güçtür. Ama yaklaşık 7 8 gündür o kadar çabuk uykuya dalıyorum ki. Sanarsiniz sabah pamuk tarlasında çalıştım akşam geldim yığıldım yatağa
Su gibi akıntım çoktu. Hala var bu arada zaten ama beyaz normal akıntı değil benimki. Bildiğimiz su gibi, affedersiniz iç çamaşırım sırılsıklam oluyor.
Fotoğraf ekleyebilirsem adete 5 gün kala ve adete 2 gün kala olan erken gebelik testinin hallerini atacağım
Üstteki 5 gün kala, alttaki 2 gün kala.
Marka miratech erken gebelik testi.
Yalnız hala kaset testte belli belirsiz çizgi çıkıyor.
Adete 4 gün varken beta hcg 18 çıktı. Şimdi ikinci kez gitmeyi bekliyorum
İsteyen herkese hayırlısıyla nasip olsun😍😍

-Bu postun altına da herkes adete kaç gün hala hangi belirtileri yaşadı yazabilirse faydalanmak isteyen kişiler de faydalanabilir
Merhaba kızlar benım adetim 7 gün gecikti fakat hafıf kasık agrısı ve batma artı ishalde var başka bi belirtim yok bu durumu yaşayan varmı 🥹

Merhaba hanımlar. An itibariyle sitede üyeliğimi açtım ancak uzun zamandır takip ediyordum. 9 aydır bebek bekleyen birisi olarak "bir gün hamile kalırsam kadınlar kulübüne üye olup yaşadıklarımı anlatacağım dedim" ve o gün geldi çok şükür.
Arkadaşlar ilk olarak benim bir sorunum vardı; prolaktin yüksekliği.
Bu sorunu çözmeyi bırakın, ilaçlı mr a girmiştim hamileliğimi öğrenmeden 2 gün önce.
Benim ilk belirtim temizlik yaparken çok şiddetli bel ağrılarımın olmasıydı. Başka hiçbir belirti yokken bile bel ağrım vardı yumurtlamadan sonra.
Adetime 6 gün varken içimden bir ses test yapmamı söyledi yaptım ve sadece benim görebileceğim (baya gözlerinizin kayması lazım) bir ikinci çizgi gördüm ama ihtimal vermedim. Ertesi gün sabahtan başlayan kasık batmaları ve şiddetli ishal vardı. Eşimle ben bunu acı biber yemeye bağladık 😂
Göğüs hassasiyeti yoktu. Sadece şiddetli kasıklarım ağrıyordu ve adet olacakmışım gibi hissediyordum.
Bu arada yumurtlamadan yaklaşık 5 6 gün sonra ensemin arkasından öyle bi sıcaklık iniyordu ki oluk oluk terliyordum.
Ve sigara.
Malesef sigara kullanıyordum ama gebeliği öğrenmeden 1 gün önce ne zaman sigara içsem midem yanıyor kasıklarım daha çok ağrıyordu.
-Ben haftada 1 bardak su içsem hiç su aramayan insan yumurtlamadan 6 gün sonra deli gibi su içmeye başladım, ağzım hep kuruydu ve içim yanıyor gibi doyamiyordum suya.
Bir de uykumun farklılığı vardı. Ben normalde çok zor uykuya dalarım, uyumak benim için güçtür. Ama yaklaşık 7 8 gündür o kadar çabuk uykuya dalıyorum ki. Sanarsiniz sabah pamuk tarlasında çalıştım akşam geldim yığıldım yatağa
Su gibi akıntım çoktu. Hala var bu arada zaten ama beyaz normal akıntı değil benimki. Bildiğimiz su gibi, affedersiniz iç çamaşırım sırılsıklam oluyor.
Fotoğraf ekleyebilirsem adete 5 gün kala ve adete 2 gün kala olan erken gebelik testinin hallerini atacağım
Üstteki 5 gün kala, alttaki 2 gün kala.
Marka miratech erken gebelik testi.
Yalnız hala kaset testte belli belirsiz çizgi çıkıyor.
Adete 4 gün varken beta hcg 18 çıktı. Şimdi ikinci kez gitmeyi bekliyorum
İsteyen herkese hayırlısıyla nasip olsun😍😍

-Bu postun altına da herkes adete kaç gün hala hangi belirtileri yaşadı yazabilirse faydalanmak isteyen kişiler de faydalanabilir
Bu yazıyı buralarda dolaşırken okudum, yeni üyeyim. Ben de 13 aydır bebek istiyorum korunmuyorum fakat hala bişey yok. İçimin rahat olması için doktora da gözüktük hem ben hem de eşim ikimizde de bi sıkıntı yok ama hala bişey yok. İki ay önce rahim filmi çektirdim rahim filminden sonra çabuk hamile kalanlar varmış. Bu ay adetime iki gün kaldı fakat belim de kasıklarımda çok şiddetli ağrılarım var gögüslerimde hassasiyet yok özellikle dinlenmeden iş yapınca çok ağrım oluyor sizce hamile olabilir miyim kızlar bi teselli bekliyorum sizden🥲💜

Kızlar bende belirti olarak yumurtlamadan birkaç gün sonra başlayan ve devam eden kasık ağrısı oldu, yumurtlamadan 8 gün sonra da bel ağrısı oldu bir gece bebek yerleşirken. Başka hiç belirti yoktu, normalde adetten önce kasık ağrım biraz olurdu ve adet olurdum. Adete 4 gün kala erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıkınca kan verip öğrenmiştim. Darısı isteyen herkesin başına sağlıkla kucağımiza alalım inşallah
Canım birebir aynı belirtiler bende de şu an.
Adet öncesi belirtiler yumurtlamadan bir kaç gün sonra başladı. Sende de her an kan gelecek gibi miydi?

Yumurtlama hafta da da saglı/ sollu yumurtalık ağrısı olmuş muydu?

Canım birebir aynı belirtiler bende de şu an.
Adet öncesi belirtiler yumurtlamadan bir kaç gün sonra başladı. Sende de her an kan gelecek gibi miydi?

Yumurtlama hafta da da saglı/ sollu yumurtalık ağrısı olmuş muydu?
Kasık ağrısı olmuştu canım, yumurtlamadan 8 gün sonra da bel ağrısı oldu bir gece, bebiş yerleşiyormuş🌸 bir de tam adet günü lekelenme oldu bende adet başlar gibi koyu kahve. Hamile olduğumu da öğrenmiştim yeni, adet mi oluyorum acaba demiştim yerleşme kanamasiymiş

Kasık ağrısı olmuştu canım, yumurtlamadan 8 gün sonra da bel ağrısı oldu bir gece, bebiş yerleşiyormuş🌸 bir de tam adet günü lekelenme oldu bende adet başlar gibi koyu kahve. Hamile olduğumu da öğrenmiştim yeni, adet mi oluyorum acaba demiştim yerleşme kanamasiymiş
Yerlesme kanaması miktar ne kadar geldi? Bir gün mü sadece?

X