Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

sumak benim bildiğim yumurta geç çatlaması gebeliğin biraz daha zor hale getiriyor ama allahın işine akıl ermez tam terside olabilir hayırlısını iste öp. allah gönlündekini versin

gec catlamıyor aslında tam gunude catlıyor bır gun bıle sekmez hatta, ama zor catlıyor,ağrılı gecer hep..

doktora sordum ama gcıstırdı işte.sinir oldum..birde sızlere danısıyım dedım :)

gec catlamıyor aslında tam gunude catlıyor bır gun bıle sekmez hatta, ama zor catlıyor,ağrılı gecer hep..

doktora sordum ama gcıstırdı işte.sinir oldum..birde sızlere danısıyım dedım :)

regl olmadan önce ve olduğunda yaşanan şiddetli ağrı yumurtanın zor çatlamasından mı olurmuş?? bnm çok zor geçer regl günlerim bazı aylar yatak döşek olurum işe gitmek işkence olur.. bu ağrılar geç yada zor çatlamaya sebepse ve bu da gebe kalmaya engelse ben ümidimi keseyim :a015:

regl olmadan önce ve olduğunda yaşanan şiddetli ağrı yumurtanın zor çatlamasından mı olurmuş?? bnm çok zor geçer regl günlerim bazı aylar yatak döşek olurum işe gitmek işkence olur.. bu ağrılar geç yada zor çatlamaya sebepse ve bu da gebe kalmaya engelse ben ümidimi keseyim :a015:

bende :KK43:

staree sen niye umudu şevkini kırıyon bacım nice çocuğun olamaz diyen kadınların çocuğu oluyo senin niye olmasın allahtan ümit kesilmez senin ümitin hiç kesilmesin sen dua et çalışmalara devam pes etmek yok inadına annesin sen kızııııımmmmmmmmmmmmmmm öp.

size yakışmıyo böyle sözler hele sana staree hiç yakışmıyo diğer aylar bizim kızlar allah sağlık versin

selam arkadaşlar bu gün doktora gittim. bana yumurtalığımda hiç bir sorun olmadığını ve hareketlenme olduğunu geç çatlama ihtimali olduğunu söyledi. perşembe regl olucam. benimkiler hala hareketli. adetimden 9 gün önce gelen lekenin ise yumuırtlama lekesi olduğunu söyledi. biraz iltihap vardı ilaç verdi ama kullanma şimdi dedi gebe olabilirim diye. aman hocam iki gün önce kan tahlili yaptım dedim negatif 1 bile değildi dedim. ama geç yumurtlamışsın kan tahlilinde çıkmamış olabilir dedi. yalnız bi de bana iki günde bir ilişki olsun. intenette verilen o gün hesaplarına göre yapmayın dedi. yumurtanın ne zaman çatlayacağı belli olmaz dedi. bizimkiler galiba süpriz yumurta kaydirigubbakcemile3 ayrıca geç yumurtlayanların hamile kalması zor falan değil bizim sorunumuz internette bulunan yumurtlama günlerine fazla takılmak zaten yumurtlamam geçti diye sallamak hepsi bu. neymiş daha çok çalışmak lazımmışş. sırnaşık şey

nevki hadi ilk güzel haber senden nasıl sevindim dahada güzel haberler ver bize nası bi umt kapladı içimi senle beraber diğer arkadaşlarada nasip etsin allah dua et arkadaşlarına seni kutlarım çalışkan azimli arkadaş sen savaşı kazandın diğerleride kazanacak işallah öptüm seni şeker

arkadaşlar soruma cevap veren hemen hamile kalır inşallah. biz yumurtanın gelişmesi için göbekten iğne kullandık, sonra çatlatma iğnesi yaptırdık.adet günüm 18.08.2009 ben dayanamayıp 1 hafta önce betahcg yaptırdım değer 21.66 çıktı dün artmışmı diye bidaha yaptırdım 12.11 çıktı bunun anlamınedir? + mı? - mi?(değerim düşmüş)

arkadaşlar soruma cevap veren hemen hamile kalır inşallah. biz yumurtanın gelişmesi için göbekten iğne kullandık, sonra çatlatma iğnesi yaptırdık.adet günüm 18.08.2009 ben dayanamayıp 1 hafta önce betahcg yaptırdım değer 21.66 çıktı dün artmışmı diye bidaha yaptırdım 12.11 çıktı bunun anlamınedir? + mı? - mi?(değerim düşmüş)

reglen temmuz sanirim, yanlis yazmis olabilirsin, oncelikle cabuk yaptirmissin testini ama deger duserse hamilelikten degil de kullandigin catlatma ignesinden kaynaklaniyor diye biliyorum ama lutfen morel bozma hemen, oncelikle iki gun sonrasinda bir test daha yaptir iyice duserse o zaman daha net olur igneden kaynaklandigi. asilama yapanlarin basligina gidip biraz arastir ordaki bayanlara sor. unutma regle gelene kadar umit hep umittir, Allah buyuk Insallah hamilesindir...

doktorum hamilelik, betahcg değerin düştüğü için yok dedi. ben ilk ölçümde ilaçların etkisinden dolayı yüksek çıkmış olabilir diye düşündüm. ama sonra ilaçlar etkisini yitirince değer düşmüş olabilirmi? ama yinede 5 in üstünde. bu durum hamilelik var anlamına gelirmi? lütfen acil cevap verin sıkıntıdan patlıyacam.:bbo:

selam arkadaşlar bu gün doktora gittim. bana yumurtalığımda hiç bir sorun olmadığını ve hareketlenme olduğunu geç çatlama ihtimali olduğunu söyledi. perşembe regl olucam. benimkiler hala hareketli. adetimden 9 gün önce gelen lekenin ise yumuırtlama lekesi olduğunu söyledi. biraz iltihap vardı ilaç verdi ama kullanma şimdi dedi gebe olabilirim diye. aman hocam iki gün önce kan tahlili yaptım dedim negatif 1 bile değildi dedim. ama geç yumurtlamışsın kan tahlilinde çıkmamış olabilir dedi. yalnız bi de bana iki günde bir ilişki olsun. intenette verilen o gün hesaplarına göre yapmayın dedi. yumurtanın ne zaman çatlayacağı belli olmaz dedi. bizimkiler galiba süpriz yumurta kaydirigubbakcemile3 ayrıca geç yumurtlayanların hamile kalması zor falan değil bizim sorunumuz internette bulunan yumurtlama günlerine fazla takılmak zaten yumurtlamam geçti diye sallamak hepsi bu. neymiş daha çok çalışmak lazımmışş. sırnaşık şey

öncelikle hayırlı olsun cnm inş umduğun gibi olur sonuç.. kendime de pay çıkarayım.
allah allah :teytey: sevinsem mi bilemedim. benim de adetimden önce biraz kanamam oldu benim de 2 gün geçmişken kan testim negatif çıkmıştı şimdi benimde bi umudum var mı hala??? adetim 10 gün gecikmiş durumda şuan. doktora gitmedim bu ay ümit yok diye napsam ki şimdi :kedi:

öncelikle hayırlı olsun cnm inş umduğun gibi olur sonuç.. kendime de pay çıkarayım.
allah allah :teytey: sevinsem mi bilemedim. benim de adetimden önce biraz kanamam oldu benim de 2 gün geçmişken kan testim negatif çıkmıştı şimdi benimde bi umudum var mı hala??? adetim 10 gün gecikmiş durumda şuan. doktora gitmedim bu ay ümit yok diye napsam ki şimdi :kedi:

canım o zaman sana daha iyi bir haberim var. doktor bana adetinin üzerinden 1 hafta geçti mii gel bi daha test yapalım dedi. gebelik varsa o zaman heralde çıkar dedi. bence sen git bakalım bi inşallah hamişsindir canm. :CüvCüv: hehehe sonra da ben daha da umutlanayım zemuszemus valla bu ay çok istiyorum düşünsene sıcaklar basmadan bebişimiz elimizde olucak bol bol güneş alıcak d vitamini doluıcak kemikleri neyse gene sapıttım delikafadulden

hadi be arkadaşlar yokmu bana umut dolu bi cevap verecek bir arkadaşım...

canım senin durumuna ancak doktorun cevap verebilir boş yere umut vermek ya da senin moralini bozmak istemiyoruz. burada regl bekleme dönemini yaşayanlar olarak stres atıyoruz. deneyimlerimiizi paylaşıyoruz. en azından sana yanıt verebilecek bir tecrübem ve bilgim yok. belki gebelik bölümündekiler cevap verebilir diye düşünüyorum. inşallah meleğin seninledir hayatım.

X