Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

merhaba kizlar evet su an burdayim, guzelim catlatma igneleri tetslerde hamilelik varmis gb gisteriyor diye biliyorum ozellikle de erken yapilinca. yani doktorun hakli sanki. ama cok erken yapmissin kendini uzmeden beklemen gerekiyor hepimiz hemen anlayalim istiyoruz ama gercekten regle gunu gelmeden test yapmak buyuk hata.

öncelikle hayırlı olsun cnm inş umduğun gibi olur sonuç.. kendime de pay çıkarayım.
allah allah :teytey: sevinsem mi bilemedim. benim de adetimden önce biraz kanamam oldu benim de 2 gün geçmişken kan testim negatif çıkmıştı şimdi benimde bi umudum var mı hala??? adetim 10 gün gecikmiş durumda şuan. doktora gitmedim bu ay ümit yok diye napsam ki şimdi :kedi:

canım b-hcg sonuçları diye bir başlık var çok ilginç deneyimler yaşamış arkadaşlar var. örneğin bir arkadaşın adet günü 5 gün geçmiş ve b-hcg sonucu 1.9 çıkmış. regl olmuyor ve tekrar yapıyor sonuç hamileeeee. hatta sitedekiler bu sonuçla hamilelik olmaz falan diyorlar. (ki bana sorarsan aynı şeyi derim kaydirigubbakcemile ) bence tüm belitilr boş en önemli belirti reglin gecikmesi. ondan sonra şüphelenmek lazım. ki en büyük belirti de sende. alkisalkisalkis regl durup dururken neden geciksin di mi canım benim. hadi bakem moralimizi yüksek tutuyoruz. regl olmayana kadar umut devam ediyor. hem meleğimiz bizimleyse onu da üzmeyelim

canım b-hcg sonuçları diye bir başlık var çok ilginç deneyimler yaşamış arkadaşlar var. örneğin bir arkadaşın adet günü 5 gün geçmiş ve b-hcg sonucu 1.9 çıkmış. regl olmuyor ve tekrar yapıyor sonuç hamileeeee. hatta sitedekiler bu sonuçla hamilelik olmaz falan diyorlar. (ki bana sorarsan aynı şeyi derim kaydirigubbakcemile ) bence tüm belitilr boş en önemli belirti reglin gecikmesi. ondan sonra şüphelenmek lazım. ki en büyük belirti de sende. alkisalkisalkis regl durup dururken neden geciksin di mi canım benim. hadi bakem moralimizi yüksek tutuyoruz. regl olmayana kadar umut devam ediyor. hem meleğimiz bizimleyse onu da üzmeyelim

ayyy inanmıyorum yaaa msjlarını okuyunca içim açıldı cnm tekrar ümitlendim. verdiğin topiğe de baktım demek ki olabiliyomuş böle şeyler..hem senin doktorunun dediği gibi 10 gün geçti gitsem belki hamişsin dieyecek,geç döllenme de testte çıkmayabiliyormuş falan.. aman da aman:dance: haftanın 6 günü çalışıyorum pazar günü benimle ciddi ciddi ilgilencek bi doktor bulur muyum dersiniz?? ayyy ayy içim içime sığmıooo hihoyyyt

kızlar beni soran yok üzüldüm şimdi hastayım kaç gündür biliyonuzmu nerde bu diye soran yok küssssssstüüüüümmmmmm

kızlar size şaşırtıcı bir haber bu gün hastanede duydum neler var boşuna dememişler rabbim ne eylese güzel eyler diye kadın 2 aylık hamile ama bebek 1 aylık görünüyo kadın anlattı bebek 1 ay sonra döllenmiş yumurtaya girmiş ama döllenmeyi çok geç yapmış kadın adet görmüş bu yüzden hamiş olabileceğini düşünmemiş hiç belirtide yokmuş kasıkları ağrıyınca yumurtalıklarını üşüttüm diye düşünmüş doktor her ihtimale karşı gebelik testi yapmış kese 2 aylık bebek bir aylık duyda inanma allahın mucizelerinden bitanesi daha

bitaneside birbuçuk aylık hamile ama bebek kanalda takılı kalmış rahime yerleşmemiş doktor rahime çıkarsa korma demiş çıkmassa malesef kürtaj demiş çünkü orda büyüyemez sağlığını bozar demiş

neler var kızlar hastaneye bi gittim halime şükrettim binin bin kötüsü var şükür rabbime bu arada hepinize hayırlı ramazanlar hepinizi öpüyorum yarın yine hastanedeyim bensiz kaynatmayın benide bekleyin belki yeni ilginç haberlerle birlikte duyarız

kızlarrrrrrrr şimdi dydum arkadaşım 4 senedir bebek için uğraşıyordu idrar testi yapmıştı pozitif çıkmıştı çok sevinmişti dün hastaneye gitmiş kese var bebek yok yani boş gebelik olmuş kafasına anne olmayı okadar çok takmışki vücuduna söz geçirip boş kese olmasını sağlamış şimdi keseyi patlatıp düşüreceklermiş çok üzüldüm kadın kahroldu allah sabır versin çok takıpta böyle üzülmekte kötü ama insan dayanamıyo değilmi allah tüm isteyenlerin gönlündekini versin şu mubarek ramazan ayında bol bol dua edelim hem kendimize hemde bizim gibi insanlara çok kafaya takmayın oldumu bacılarım böyle olayın üzüntüsüde daha farklı oluyor varken yok dumakta çok kötü allah kimseye yaşatmasın kaç gündür yokumya çenem düştü hadi by

bahtcım herşeyin hayırlısı tabii kii,benimde 5.ayım olacak beklemek çok zor.Rabbim kimseyi bekletmesin bu mübarek ayda..
bakalım doktora gidicem dayanamadım.hepimis dua edelim herkes için..

staree bacım beni unuttunmu nevki de görmüyo beni

hiç unutur muyum cicim hasta olduğunu bilmiodum geçen gün ki gibi bi kaç gün burda yoksun sandım.. çook geçmiş olsuun nazar değmiştir dikkat et :nazar:
neyin var çok ciddi bişi değildir umarım..

kızlar size şaşırtıcı bir haber bu gün hastanede duydum neler var boşuna dememişler rabbim ne eylese güzel eyler diye kadın 2 aylık hamile ama bebek 1 aylık görünüyo kadın anlattı bebek 1 ay sonra döllenmiş yumurtaya girmiş ama döllenmeyi çok geç yapmış kadın adet görmüş bu yüzden hamiş olabileceğini düşünmemiş hiç belirtide yokmuş kasıkları ağrıyınca yumurtalıklarını üşüttüm diye düşünmüş doktor her ihtimale karşı gebelik testi yapmış kese 2 aylık bebek bir aylık duyda inanma allahın mucizelerinden bitanesi daha

allah allah hadi ya..demek ki herşeyi olabilir.. belirtiler değişken olduğu gibi alışılmadık durumlar da mümkün..bende de öyle bişi mi var acaba geç döllenme gibi? testler negatif ama reglim 12 gün oldu gecikeli. gecikme olsa strese bağlı olsa bile olmuş olmam gerekmez miydi?:uhm:

kızlar beni soran yok üzüldüm şimdi hastayım kaç gündür biliyonuzmu nerde bu diye soran yok küssssssstüüüüümmmmmm

canım çok çok geçmiş olsun. amman dikkat et kendine :nazar: valla öksüz kaldı buralar. sitaree de yoktu. neyse o iyiymiş. bekleye bekleye galiba dokuz ayı geçirecek. bebiş geldikten sonra hamileyim mi diycek acaba sırnaşık şey güzel haberlerini bekliyoruz ( tabii hamiş haberini :CüvCüv: ) ramazan ayınızı da kutluyorum.hepimize kolay gelsin. hihoyyyt

kızlar gebelik testini yeniliycekler daha önce sezaryan olmuştum şimdi sağ taraftaki dikişlerim kızardı karnım şişti burnum büyüde söylediklerine göre çirkinleşmişim iltifatmı hakeretmi ettiler anlamadım ama kötüyüm nefes aldıkça dikşlerim ağrıyo pazartesi test yapıp bakıcaklar işallah kötü bişey değildir öp tüm sizi

banada yardım edermisin ??
benim adet kısmetse 24 ünde :) ama benım uyku problemim isteksizlik şişkinlik hafif hafif kasık ağrılarım bide vücudum çok sıcak bide göğsülerim ayın 13 ünden itibaren acımaya başladı bide şiştilerr akıntım da var bu ay hamiş olma ihtimalim varmı sence :)

işallah kızlar ramazan ayı hem bereketin hemde dualrın kapısını en kuvvetli aıldığı zaman bu ayda hayırlı haberlere vesile olur işallah

nessli hamş belirtilerin yüksek olabirsin işallah güzel haberler duyup bize iletirsin şu mubarek ramazan ayında

kızlar bi belli olsun neticeler size ilginç haberler ve umutlar verebilirim belki

şimdi wc ye gittim akıntı fazla gelmiş bide böyle sümüksü bi hal almış vajinanın içi çok yumuşak akıntıda dolayı vıcık vıcık kasığımda tarif edilemez bi acayiplik var ağrıyomu sızlıyomu sanki bi ağırlık varmış gibi inşallah bu ay olur Allahım rüyam çıkıcakmı acaba :emir_bebek:

X