Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

[ı]kızlar tekrar yazıyorum yumurtla gÜnlerınızı kendınızde takıp edıp bulabılırsınız Öncelıkle akıntı fazlaŞır ateŞ basar vÜcut ısınız ykselır bunları takıp edersenız yumurtlama gÜnÜzÜ bulabılırsınız [/ı]

kızlar amma soru bİrİktİrmİŞsİnİz Şİmdİ baktıĞım kadarıyla soruların bİÇoĞu aynı onları cevaplayım akıntı ve bel aĞrısı akıntı beyaz ve sÜt kesİĞİ Şeklİnde gelİyorsa bÜyÜk İhtİmal ÜŞÜtme koku varsa ÜŞÜtmeye baĞlı rahİm hastalıĞı eĞer Şefaf sÜmÜksÜ Çok yoĞun İkİ parmak arasında uzayabİlen bİ sıvı İse gebelİk akıntısı veya habercİsİ olarak kabul edİlerbİlİr eĞer adet gÜnÜ geÇmİŞ İse zaten gebelİk oluŞumunu gÖsterİr ama adet gÜnÜne daha olan veya İİlİŞkİ gebelİk ŞÜphesİ olup daha 1 haftayı doldurmamıŞsa ÜzgÜnÜm gebelİk deĞİl ÜŞÜtmedİr ÇÜnkÜ bebeĞİn yerleŞtİkten enaz 1 hafta sonra yada dÖllenmeyİ 4 veya5 gÜn geÇtİkten sonra bel aĞrısı kasık aĞrısı ve akıntı fazlalıĞı gÖrÜlÜyo ayakların ÜŞÜme veya bulantı veya halsİzlİk en az 2 haftalık gebelİk lerde oluŞuyor erken gebelİk belİrtİlerİnde akıntı kasık batması ve bel aĞrısı oluŞabİlİyor bu belİrtİler 2 veya1 haftalıktan İytİ baren baŞlayıp gebelİk sÜresİnce fazlalaŞır ha buarada erken gebelİk belİrtİlerİn de gaz ve kabızlık gÖrÜlebİlİyor bu belİrtİlere gÖre kendİnİzİ takİp edebİlİrsİnİz ÖpÜldÜnÜz hepİnİz

baht cevapların için teşekkürler cok

vektorika ben kiprik dolanmasının neden oldugunu biliyorum :) :) :)

CAN HERZAMAN UMUT VARDIR AMA 4 GÜN KALMIŞ BİRAZ SABRET SABIRSIZLIĞINI ANLIYORUM KOLAY DEĞİL FAKAT EĞER BUKADAR KAFAYI TAKARSAN PSİKOLOJİK OLARAK ADETİNİ GECİKTİREBİLİRSİN BUDA SENİ DAHA ÇOK UMUTLANDIRIR FAKAT ADET OLURSAN BİKAÇ GÜN SONRA DAHA ÇOK ÜZÜLÜRSÜN :kahve: BU YÜZDEN BİRAZ DAHA BEKLE ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN CAN ÖP.

teşekkür ederim baht arkadaşım cevapladığın için.bugün adetimin ilk günü ama olmadım belkide haklısın psikolojik olarak ta gecikebilir ama inşallah öle degildir bu ay umutluyum biraz daha bekleyeyim bakalım sabır diliyorum kendime:Saruboceq:

bugun kirpiklerim dolandi butun gun, ne diyosun baht? :) hehe

can valla kirpik dökülmesi bendede var ama mevsimden kış ayına girince saç kaş kirpik hepsi dökülüyor neye yorsak bilmemki sen ne diyon bu konuda kafamçokkarıştı

Banada yardımcı olabilirmisiniz....a.s.
bu ayın 11nde adet olmama lazımdı ama gecikti hala olamadım birkaçgün önce kanamam oldu adet oluyorum sandım gelmedi birşey.:sm_confused:
şimdi ben hamile olma ihtimalini düşünmelimiyim yaa olacaksam olayım sıkıldım yoksa başka bir sağlık sorunummu var. Sık idrara çıkıyorumArada belim ağrıyor karnımda..

Son düzenleme:
merhaba kızlarr yine ben hatırlarsınız belki giremedim ama ben halen adt olmadımmmmm 12sinde olmam gerekiyodu üç aylık adtlerimi yazıyorum sizee 17 temmuz 14 agustos 13 eylülll hesaplarıma göre 12sinde olmam gerekiyodu bir iki haft önce hissettiklerimi yazmıstımm bilgisi olann cuma test yaptım idrarda ama bi dakka beklemedim negatif çıkınca attımm keşke bekleseydim biraz dahaaa içimde kaldıı

17sınde adet olmam gerekıyordu.. Ama olmadım.. Bu sabah bır test yaptım testın ortasında bır Çızgı Çıktı.. Bu nedemek :KK43:

Banada yardımcı olabilirmisiniz....a.s.
bu ayın 11nde adet olmama lazımdı ama gecikti hala olamadım birkaçgün önce kanamam oldu adet oluyorum sandım gelmedi birşey.:sm_confused:
şimdi ben hamile olma ihtimalini düşünmelimiyim yaa olacaksam olayım sıkıldım yoksa başka bir sağlık sorunummu var. Sık idrara çıkıyorumArada belim ağrıyor karnımda..

can senin durumun yerleşme kanamasını andırıyor ya bu ay çok stres dolu geçti senin içiçn çünkü stres ya adeti önce görülmesini yada tam tersi 1 hafta yada 10 gün geçmesini sağlar ama bebek yerleşme kanamasıda olabilir yani umut var sende bi kan tahlili yaptır hemen öğren buna göre gebe değilsen bi sorun olup olmadığını araştırırlar erken teşhis iyidir hakkında hayırlı olanı versin güzel rabbim öp.:Saruboceq:

merhaba kızlarr yine ben hatırlarsınız belki giremedim ama ben halen adt olmadımmmmm 12sinde olmam gerekiyodu üç aylık adtlerimi yazıyorum sizee 17 temmuz 14 agustos 13 eylülll hesaplarıma göre 12sinde olmam gerekiyodu bir iki haft önce hissettiklerimi yazmıstımm bilgisi olann cuma test yaptım idrarda ama bi dakka beklemedim negatif çıkınca attımm keşke bekleseydim biraz dahaaa içimde kaldıı

can senin için en kesin çözüm kan testi doğru çıkacağına eminim bi kan testi yaptır rahatla hesabına göre bayağı geçmiş adetin hayırlısı amba gebe kalmış olabilirsin kan testi yap kısa zamanda kurtul şüpheden öp.:lepi:

ya ben bugünde adet olmadım çok sabırsızım baht bana bi yardım lütfen!!!! test yapayım mı çıkarmı şimdi

kizlar iki aya yaklasti asilama yaptirdim tutmamisti 17 sinde hasta olmam gerekiyodu bugün oldu 22 si sizce bu nedir bu gün evde test yaptim yok ne olabilirim yardimmmmmm.

kızlar ya bne eşimle daha ilişkiye giremedim. denedik fakat olmadı. adetimin bugün gelmesi gerekti ama daha gelmedi. gerçi hastalanmadan önce karında bir ağrı falan olur ya onlar falan vardı. şu na hiç bir hamilelik belirtisi yok. ne miğde bulantısı ne de göğüslerde değişiklik. daha yeni evlendik ilişkiye bile giremedik. sizce olabilir mi böyle bişey.

kızlar ben daha eşimle ilişkiye giremedim. denedik fakat olmadı. adetimin de bugün gelmesi gerekti. hiçbir hamilelik belirtisi yok ne miğde bulantısı ne de göğüslerde falan değişiklik. sizce olabilir mi ya daha eşimle ilişkiye girmedik. yeni evliyiz.

disiyengec, eşinle ilişkiye girmeden nasıl hamile kalacaksın, ilahi! Merak etme yakında adet olursun.
Bu arada bebeyağı kullanın eğer yapamıyorsanız kolaylık sağlar, bir de kendini kasma çok kolay bir şey.

canım parmak egzerizleri falan yaptım aşim burda değil şimdi. haklısın fazla ayrıntılı yazmamışım. denerken diyorum eşimden gelen sıvılar benihamile nırakmış olamaz deme. şimdi istemiyorum. ilk haftamızda eşim yurdışına çıktı. daha bişey de olmadan. ben gelene kadar parmak egzersizlerini bitirdim. eşime süpriz yapayım diyordum. böyle olursa pek iyi bi süpriz olmazkaydirigubbakcemile3 daha ilk ayımızda çok erken.

disiyengec
güldürdün beni kaydirigubbakcemile3
arkadşım ilişkiye girmeden nasıl bebiş olsun
hadi bakalım inşlhhh sorunun çözülür

X