Hamilelik eşimin davranışları+Mastürbasyon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Don meselesi çok kafamı kurcalıyor ben bi kirli sepetine baksam mı kocamın donuna ? Belki delil bulurum sabahta ne rüya gördüğünü sorarım böylelikle kocamla yüz göz olup durduk yere kavga eder huzursuz oluruz dertsiz başima dert acarım :KK53: :olamaz::işsiz: elektra elektra

Siteye 12 sene once kaydolmuşsunuz belli ki yaşınız da olgun, küçük degilsiniz. Çok üzüldüm gerçekten eşiniz adına.
Boyle bir konuda suçlansam çamasirlarima kadar kontrol edilse gözümde bütün çekiciliğini kaybederdi.

Valla hamile olup isteklisini 50 den sonra gün aşırı sevisenini kk gördum bir üye sizin yakınlarınızın üstüne ölü topraği var o zaman demişti normalmiş.. inanacağım artık galiba bizde sorun var :KK14:
Hamileyim istekliyim 😂 hamilelikten önceki cinsel hayatımız aynı sıklıkla hala devam ediyor. Normalde ilk zamanlar çalışma şartlarından dolayı gün aşırı olurdu ama şimdi çalışma sistemi değiştiği için haftada 3-4 defa oluyor 😂 bazen eşim bana soruyor bu gece yapmıycaz dimi bence yapmayalım diyor😂 bende tabii ki de yapacağız diyorum 🙈🙈

sanırım çok gençsiniz 19 20 yaş gibi bu yaşlarda libido ve akık biraz böyle olabiliyor kafaya takacak bir şey yok eşinize de duygusal olup eziyet etmeyin bence

sanırım çok gençsiniz 19 20 yaş gibi bu yaşlarda libido ve akık biraz böyle olabiliyor kafaya takacak bir şey yok eşinize de duygusal olup eziyet etmeyin bence
26 yaşındayım

Ya ben herhalde ilerde makıneye don atarken incelemeyi bırak parmak uçlarımla tutar içeri direk atarım:110:
Olmaz elektra bundan sonra bas ve isaret parmaklarınla ayırıp kirli don analizi yapmalisin. Hatta olay yeri inceleme polislerinin mavi ışık tekniklerini kullanmalısın. Doğrusu bu.

Eşinizin gönlünü alın bence. Hamilelik psikolojisiyle abartmışsınız. Birde bakımınıza özen gösterin hamilesiniz diye de salmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X