Hamilelikte Taşınma

Bende şuan aynı durumdayım ve işin kötüsü belirsiz bir durum içindeyim bebek gelmeden çıkmamız lazım evden kiraciyiz ...maddi durum.el verirse nakliyat artı temizlikçi tutmak istiyorum bakalım ..toplanmaya önce kendi özel esyalarimdan başlarım kolileri yapıştırıp üstüne isimlerini yazınca yerleştirmesi de kolay olur

İki hamılelgımde de taşındım birinde İstanbulun bir ucundan bir ucuna diğerinde aynı sitede başka bir binaya. Biri kışın idi diğeri yaz ayı.Ikısı de sizin haftanızla hemen hemen aynı idi.zor tabi. Ama başa gelen çekiliyor. Evin içine girdikten sonra kendinizi yormadan yavaş yavas Yerleşirsnız.Allah kolaylık versin. 🙏
Amiin çok sağolun🌸

O kapı sesi, giren çıkan, su sesi, kazan sesi hepsi 3-4 aylık olduktan sonra bebeğinizi uyandıracak şeyler. O yüzden taşının. Akşamları eşinle koli yapın, üstüne yazın hangi oda diye. Mutfak malzemesini de kendi evinden yıkayıp götür. Sil dolapları önceden, direk yerleştir.
Yaa İnşallah biz de o kararı aldık hayırlısı bir an evvel taşınalım 🤲🏻

Ben taşınmıştım 27 haftalık hamileydim. Ağır işleri eşim yapmıştı. Kalanları ben. Hamileyken taşınmal bebekle taşınmaktan kolaydır hatta bence.

Taşınırsınız inşallah Allah kolaylık versin. Biz küçükken annem de kardeşime hamile iken şubat gibi taşınmıştık. Kimse de yoktu yanında yardımcı biz de daha 1e 2ye gidiyorduk. Annem yavaş yavaş kolilere koydu üzerine hangi oda olduğunu yazdı babamda bir günde hepsini taşıyıp götürdü.
Aynı site içinde olması da bence o açıdan büyük avantaj.
Kaç haftalık hamilesin? Ben 30. Haftamda taşınmıştım ev kötüyse bebeğin iyi evde doğması bence daha iyi bebekle taşınmayı düşünemiyorum bile

Valla bendeki bu tasinma sevnci sanirm kimde var bilemedim :KK70:
Hele yerlsme hızı kimse de yok sanirm :KK70:
Sanırım isteyerek yapınca daha hızlı oluyor ben de bugün tuttum evi inşallah kıyafetlerimi bi anda toplayıvermişim kırılacak şeyleri de taşıma şirketi toplayacak inşallah evin boyası temizliği bitsin yerleşim kolay olacak gibi😁 istekle olunca hızlı oluyor inşallah böyle devam eder

X