Hamilelikte Yüz Felci (PERİFERİK)

Merhabalar bende bugun yuz felçı gecırdıgımı ogrendım moralım cok bozuktu Sımdı bıraz kabullendım doktor kortızona başladı kadın dogum doktorumun onayı ıle kızlar yaptığınız baska neler var lutfen bana akıl verın
Geçmiş olsun. Ben hiç birşey yapmamıştım zaten doğumla berbaer geçmişti korkmayın. Ben gebeyim. Bugün daha kötü haberler aldım moralim yerlerde . Şükredin o yüzden beterin beteri var. Hiç korkmayın endişe etmeyin. İlacınızı düzenli kullandıkça hiç birşey olmayacak allahın izniyle

Cok tesekkur ederım cevabınız ıcın ıcımı ferahlattı ben de bu ara hamileliğinde verdıgı Bır duygusallık var onu atlatmam lazım Ins aldığınız kotu haber Bır an once güzele döner gecer Ins moralımızı bebıslerımıx Ocın Yuksek tutmamız gerekıyor

Merhabalar bende bugun yuz felçı gecırdıgımı ogrendım moralım cok bozuktu Sımdı bıraz kabullendım doktor kortızona başladı kadın dogum doktorumun onayı ıle kızlar yaptığınız baska neler var lutfen bana akıl verın
Canım sen de yüzünün nitr tarafını oynatamıyor musun bende sanırım geçiriyorum ama şimdilik sadece tatsızlık var yüzümde bir sıkıntı yok ağrım sızım yok inşallah geçer

Benımde Ağrı'm ılk gun oldu Cnm sadece kulak arkası yüzümde sıslık vardı evet Cnm sağ tarafda ıslık calarken dudağım sol kadar büzülmuyor bir de sağ gözüm göz kırparken daha gec kırpılıyor

37 haftalık gebeyim. 6 gün önce sağ yüz felci geçirdim. Kortizon tedavisini kabul etmedim. Ne olur bana umut olun. Hamilelikte geçiren arkadaşlar iyileştiniz mi? Sekel kaldı mı? Benim 2. Derece

37 haftalık gebeyim. 6 gün önce sağ yüz felci geçirdim. Kortizon tedavisini kabul etmedim. Ne olur bana umut olun. Hamilelikte geçiren arkadaşlar iyileştiniz mi? Sekel kaldı mı? Benim 2. Derece
Merhaba. Ben de 25 haftalık gebeyim. Sol tarafımdan yüz felci geçiriyorum bende. Yazınızı okuyunca mesaj atmak istedim. Ben de kabul etmedim kortizon tadavisini. Bebeğe zararları olabileceği söylendi. Siz ne yaptınız acaba. Yarın için kkb ye yönlendirildim. Umarım sağlıkla kucağınıza almışsınızdır bebeğinizi ve yüzünüzde herhangi bir sekel kalmamıştır. Bana umut olursanız çok sevinirim

Kbb ye gittiğimde kortizon ilaçlarının bebeğe bir zararı olmadı söylendi. Predno yazdı 16 mg. Günde 4 tane içmekle başlayacağım ve gün gün azalacak. Eğer içmezsem göz kapağımın kapanamayacağını yüzünde hasar kalacağını söyledi doktor. Kullanmam gerektiğini bildirdi. Bebeğe bir zararı olmaz dedi. Ama çok endişeliyim çok korkuyorum. Bu durumu yaşayan var mı aranızda. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar su an benimde yuzumde sol tarafı hıssetmiyorum. Hangı bölüme gittiniz nasıl bir surec izlediniz 34 haftalık hamileyım

X