Hamileyim kıskanç kayınvalidem

Muhtemelen neden arayıp sormuyorlar da eşin yolda diye haber verdikleri için kızdınız ama yaptığınız doğru değil. Benim kp kızım bile demez konuşmaz bile mesafeliyiz ikimizde aramızda bir sorun da yok ama adamın yapısı öyle. Şimdi gelinler sürekli çağıran kvlerden şikayetçi benim kv de öyle. Benim ailem insanlara karşı mesafeli ben de öyle yetiştim bir şekilde arayı bulmaya çalışıyorum. Bunun hamilelikle de bir ilgisi yok benim de başımdan hamilelik geçti. Boşuna çıkışmışsınız en azından arayıp kusura bakmayın diyip bir bahane bulun bu davranışınıza. Bende kp nin numarası bile yok mesela.

Kocan yolda değil de kocan yollu mu dedi ya ben hic bisi anlamadim bu konudan
Ben anladim, cunku birebir ayni karakterde birini taniyorum.

"Kocan yolda" diye arama sebepleri gelinden korkularindan tamamen. Muhtemelen bu aramanin bir gecmisi var bence, daha once gelin kizimiz kocasina ulasamadi ve olay cikardi, o yuzden aile onlem olarak telefon ettiler.

Ben anladim, cunku birebir ayni karakterde birini taniyorum.

"Kocan yolda" diye arama sebepleri gelinden korkularindan tamamen. Muhtemelen bu aramanin bir gecmisi var bence, daha once gelin kizimiz kocasina ulasamadi ve olay cikardi, o yuzden aile onlem olarak telefon ettiler.
Ferhunde gibi o zaman :)

Olur mu? Onlar kim ki oğullarından haberdar olsunlar. İlk kendisi kocasıyla konuşmalıyıdı.

Ne münasebet kayınbaba oğlunu aramış!

Büyük konuşmak istemem ama konu sahibi çekilecek dert değil.
konu sahibi korkmuş herhalde
bir daha gelememiş konusuna E Enisehan :) konunla ilgilen bazı arkadaşlar anlamamış derdini

Çok anlam yüklüyorsunu bu kayinvalide ve kayinpeder olaylarına. Oturun film dizi izleyin kitap okuyun ne bileyim sinemaya gidin. Napacaksiniz 60 üstü insanların size nasıl davrandigini

Arkadaşlar hastalık hastası kayınvalidem var ben ilk zamanlar götürdüm ettim sonra doktorlar kızmaya başladı bi şeyi yok gelinine yazık değilmi çocuğuyla senin peşinde dedi. Sonra yine hastalık hastalığı bitmedi hastalığnı bahane ederek hep ne bize gelir ne arar ilgilenir ne evine çağırır biz anne baba evi ziyaret için haftada bir gideriz ama başka yerler e gitti mi hasta değil vel hasılı kelam geçen eşim şehir dışına gitti ben kızım ile evdeyim üstelik 2. Ye hamileyim k. Pederim mesaj atmış kızım kocan yolda daha gidiyor bi sinirlendim kocamın bana niye haberini veriyorsunuz. Bende telefon yok mu neyse bugün gittik oğluna soruyor naptın ne ettin bende dedim mesaj atıp oğlunuzu yolda olduğunu yazıyorsunz beni niye arayıp nasılsın kızım demiyorsunuz öbür gelinler ın olsa yapardın dedim vayy kadın olay bekliyormuş yok biz senden neler çektik vallahi herkes Parma ği ile beni gösterir örnek insan diye kendi ne bişey yapmadım eşimde sinirlendi bende sinirlendim baya iş büyüdü çocuğumuzu aldık çiktk fakat insan yerine anne yerine koyduğu ma pişman ı'm ben oraya aç lık için yemek yemek için gitmiyorum ki kapısını her hafta açarız ne olur du bana da hal hatır sorsan ama suç bende
Kız siz buldunuz bulsuruyorsunuz. Hamilelikten herhalde sinirlenecek konu mu arıyorsunuz. Ben kayinvalidenize acıdım açıkçası Allah o insanlara yardım etsin. Siz herseyi bahane ediyorsunuz belli ki gündem yaratmak için.

Ayy çok sinir oluyorum,böyle konuyu yarım yamalak açıp ve sonra poposunu dönüp gidene .
Kardeşim konu açıyorsun niye soranlara ilgilenlere cevab vermiyorsun?
Belki KV deyede aynı tepkiyi verdiğin için ilgisiz olabilir.
Ilgi iki tarafta gösterdimi yürür

X