HAMİLEYİMM❤️Belirtilerimi paylaşmak istedim

Lilayy birşey sorcam dün gece leke gelmiş adet sandım ve hala gelen giden yok adete 5gun kaldı ay yerleşme olabilir miiiiiiii
ayy umutlandırmak istemem ama yerleşme olabilir bencee cünkü bildiğim kadarıyla böyle adete bi hafta kala oluyormuş, olabilir gibi geldi banaa. bir kaç gün sabredebilirsen sonrasında test yap derimm. çünkü bi gün kala filan olsa sökülememişsindir gelmeye başlamıştır ama 5 gün olması yerleşmeyi getirir benim de aklıma insallah da öyledirrr

İnşallah yaa ve bugün beyaz akıntı geldi afedersin süt gibi iyice umutlanmaya basladimmmm sen ne yaptın kan verdin mi sonuç ne zaman alıyorsun ay hadi inşallah ikimiz birbirimize güzel haberler verelimmm

İnşallah yaa ve bugün beyaz akıntı geldi afedersin süt gibi iyice umutlanmaya basladimmmm sen ne yaptın kan verdin mi sonuç ne zaman alıyorsun ay hadi inşallah ikimiz birbirimize güzel haberler verelimmm
ya ben senin yazdıklarını dikkate aldım ve erteledim yavrum, yarın adet günüm olmazsa perşembe ve ya cuma gideceğim. acele etmeyeyim tam kan veririm regl olurum bu beni daha cok üzer bende de hep akıntı ve akşamları başlayan gaz var bir de iğneden bi kaç gün sonra göğüs ağrım olurdu olmadı ama bugun birden hassaslastı. ya regl olacağım ya da olmayacağım cok umudum yok ama burada haberleselimm

Aynen en iyisi beklemek her ne kadar zor olsada beklemeye devam

Ben 4 yıllık evliyim eşimde bende çocuk istemiyoruz bizden alıp olmayana versin gibi saçma salak şeyler söylerdik maddi açıdan felan düzeldik herşeyimiz yoluna girdi bu sefer çocuk istedik başta okadar korktum ki o kadar şey söyledik ya olmazsa diye ilk denemede oldu çok şükür şuan 6 haftalık hamileyim çok şükür cezalandırsaydı bizim gibileri cezalandırırdı kalbini ferah tut

Malesef eşimin testleri kötü cıktı varikosel cıktı eşimde sperm hareketsizligi var ilaç yazdı doktor banada eşimede klomen yazdılar ama ümitsizim yada cok yıprandım

Iliski ne sıklıkta oldu yumurtlama dönemi ne dikkat ettiniz mi

çatlatma iğnesi mi oldunuz acaba, bir de normal adet tarihinizi mi beş gün geçti iğneyle kaldıysanız 14. günü mü 5 gün geçti?
sağlıkla kucağınıza alın insallah
Merhaba mesajınızı şimdi gördüm. Evet çatlatma iğnesi oldum ama doktor biraz erken vurdu bu sefer iğneyi o yüzden çatlatma iğnesinden sonraki 14.gün adet tarihim değildi zaten 17.gün adet tarihimdi.

İnşallah istediğiniz sonucu almışsınızdır

Merhaba mesajınızı şimdi gördüm. Evet çatlatma iğnesi oldum ama doktor biraz erken vurdu bu sefer iğneyi o yüzden çatlatma iğnesinden sonraki 14.gün adet tarihim değildi zaten 17.gün adet tarihimdi.
benimde adet tarihim ileriydi o zaman bende erken vurdurdum ama daha adet olmadım iğneden sonraki 26. günüme girdim yani normal adet tarihim de bir iki gün geçmiş oldu. hala gelmezse pazartesi sağlık ocağına gideceğim kan testi için. 19. gün testte negatifti, hayal kırıklığına uğramamak için bir daha yapmadım

Anladım belki geç döllenme olabilir en kesin sonucu kan testinden öğrenebilirsin çünkü bazen kanda çıksa bile idrar testinde çıkmayabiliyor. İnşallah hayırlısı olur senin için

Öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah Benim 3 gün gecikmem oldu yani açıkçası bugün 3. Günüm ama test yapmadım göğüslerim şiş ve ağrı yapıyor bir de karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor umutlanmak istemiyorum tabi ama belirtileriniz benim belirtilerime bir nebze uyuyor gibi yine de beklemek sanırım en iyisi.. akıntınız oluyor muydu ben onu sormak istiyorum çoğu zaman adet oldum sanıyorum ama akıntı geliyor benden

Teşekkür ederimm Akıntım oluyordu evet beyazımsı şeffaf gibi sulu bir akıntım vardı bazen de sünen bir akıntıydı. Ben kesin adet olacağım diye yanımda ped taşımaya başlamıştım. Şuan 6 haftalık oldum hala daha sanki adet olacakmışım gibi belirtiler oluyor daha fazlası yok. İnşallah beklediğiniz sonucu hayırlısıyla alırsınız

Bugün 4. Günüm ben de yakınlarda eczane varsa test almayı düşünüyorum en azından aklımda soru işareti kalmaz Akıntı benim de bazen afedersiniz idrar kaçırmış gibi sulu bazen de beyaz

Bugün 4. Günüm ben de yakınlarda eczane varsa test almayı düşünüyorum en azından aklımda soru işareti kalmaz Akıntı benim de bazen afedersiniz idrar kaçırmış gibi sulu bazen de beyaz
Merhaba test yaptınız mı acaba sunucunuzu merak ettim bende bekliyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…