Hamileyken canınız ne çekti ve neyiniz oldu?kız erkek:))

Canimm tuzlu istedi ilk 3 ay sonra deli gibi mandalina yedimm.tabi yemeye devam ediyorum.kizim geliyoo :)))

ilk karpuz çekti diyebilirim arkadaşım da hamileydi karpuz yiyorum dedi ben çalışıyordum resmen yanımda biri karpuz kesmiş gibi koktu aksamına o arkadaşım ve eşi geldi gelirken koca bi karpuz almışlar bende test almıştım arkadaşımla beraber test yaptık bi baktık pozitifdi afiyetle karpuzumu yedim :) sonra da encok acı biber turşusu yedim ve nasipse ocak 20 den sonra oğluşum geliyorr

ben hıc aşermedim ama cok tatlı yedım..
tontoş bı kızım oldu:emir_bebek:

tuz çekti canım halada çekiyor :)
turşu aşırı derece turşu tüketiyorum
bi de çikolata
aahhhh ağzım sulandı

neyse prensesimiz yolda inşallah

Merhaba kızlar;
Derler ki; ye ekşiği doğur ayşeyi,ye tatlıyı doğur atlıyı :) bu laflara bakmamak gerekiyor diye düşünüyorum.tatlı ilk 5 ay ağzıma sürmedim.kiloyla limon yedim, doyamadım.limonata yaptım bi ara.ekşi yeşil elma çok yedim bi dönem.şimdi doğuma az kaldı, kilo kilo erik yiyorum

Valla kizlar bende normalde tatliyi hic sevmememe rahmen asiri derecede tatli yedim hergece. herkez erkek dedi hatta gorumcem bicak makas testi yapti erkek cikti fakat benim cimcimem oldu 😁

normalde tatlıcı olmama rağmen hamileyken erik, ekşi elma hatta limonu kabuğuyla yedim şimdi 14 aylık çoook tatlı bir kızım var. rabbim evlatlarımızı bağışlasın. isteyen herkese nasip etsin...

Tatliyi sevmiyirum hamileykende hic tatli yemedim oglum oldu. Ye tatliyi dogur hakkiyi derler ama bende tutmadi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hamileyken acayip ekşi yedim hatta ayvayı limonlayıp birde üstüne tuzlayıp yedim şimdi sapsarı bir oğlum var

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

benim canım hiçbişe istemedi. 6 ay hep kustum çok az yedim ve sağlıklı bir oğlum oldu .zaten tatlı,acı ekşi olayının cinsiyetle pek alakası olduğunu düşünmüyorum.varsa da bende olmadı :)

Ekşide kız derler ama benim iki oğlum olacak.
Yeşil erik, domates, limon, çağla, vişne

normalde tatliyla aram yok hic yemedigim kadar tatli istedi canim oglum oldu :)

Deli gibi tatlı yedim erkek dedi doktorlar kız çıktı [emoji2]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

X