Hangi ay olursa olsun bebeklerimiz bizimle olsun...

Sukur rosem iyiyim biraz hastayim bugun efede oyle grip... banyo yaptirdim uyudu az once... bizde seni hep merak ettik ins bundan sonra gorusmeye devam edicez

Geçmiş olsun.cnm zencefil bal ye iyi gelir ... kıyamammm uyusun uyusun yazık ...sorma cnm giremedım bır turlu aksılıklerden dolayı inşallah cnm inşallah

10 yıl oldu bende tık ok 8 ay önce bir dr gittım rahmın küçük dedi küçük bır operasyon yapıp genişletebiliriz dedi çok ciddi bır problemin YÖK dedi tam başlıyorduk tedavıye ameliyatlara başımıza bu olaylar geldi kaldı maalesef burada var bır Prof dr ona gidicem maaşımı alayım da bakalım o nediyecek şekerim normale döndü şükür zayıflamaya başladım baya hayırlısı artık Allah büyük

10 yıl oldu bende tık ok 8 ay önce bir dr gittım rahmın küçük dedi küçük bır operasyon yapıp genişletebiliriz dedi çok ciddi bır problemin YÖK dedi tam başlıyorduk tedavıye ameliyatlara başımıza bu olaylar geldi kaldı maalesef burada var bır Prof dr ona gidicem maaşımı alayım da bakalım o nediyecek şekerim normale döndü şükür zayıflamaya başladım baya hayırlısı artık Allah büyük
Git rosem tedavini ol ne gerekiyorsa ins bebisin gelecektir

Git rosem tedavini ol ne gerekiyorsa ins bebisin gelecektir
Kaç yıldır beklıyorum sen bıkıyorsun cnm artık düşünecek zamanım YÖK takıntım kalktı belki de çok taktığım için bunlar geldi başıma dıyorum bazen Allah büyük cumlelerımın bıttıği yer artık bırsey dıyemıyorum ..............?bomboş

X