Hangi ay olursa olsun bebeklerimiz bizimle olsun...

kızlar günaydın, bişey sorucam belki bilginiz vardır kafam çok karışık :KK43: 10 gündür inofolic combi kullanıyorum, ?her ay düzenli olan reglim bu ay gelmedi. 3 gün gecikti... hafif midem bulanıyordu bugun test aldım yaptım negatif çıktı. göğüslerim sızlıyor sadece başka regl belirtisi de yok.. sizce inofolic regl gecikmesi yapar mı ? bilginiz var mı ??

paylaşmak istedim bu belki de bizim için en buyuk umut kapısı belki de tüp bebeğe gerek kalmayacak dun facebook da polikistik overle ilgili tıpta bir çözüm var mı diye bakarken bir gördüm ki istanbul pendikte Aktar dükkanı var bir ay sonra çoğunlukla hamile kalanalar var adamlar uzman olmuş ve ibrahim saraçoğlu fotoları vr videoları vr onlara hormon tahlillerini söylüyorsun onlar sana ona göre kür yolluyorlar ben tahlillerimi yaptırdım sonuçları yollayacağım onlarda bana ona göre kür yollayacaklar bence es gecmeyelim bu bize belki de en buyuk umut kapısı kızlar merak eden olursa ismini özelden yazın bana söyleyeyım isim vermek yasakmış

Meraba kızlar adetimin ikinci günü yanı 22 nisanda menogon iğnesine başladım +femara hapını kullanmaya başladım iğneyi 3 gün vurulucem ve hapıda 7 gün içip cuma günü kontrole gidicem.

Femara yada menogon kullanıp hamile kalanlarınız varmı yardımcı olursanız sevinirim:KK48:

Meraba kızlar adetimin ikinci günü yanı 22 nisanda menogon iğnesine başladım +femara hapını kullanmaya başladım iğneyi 3 gün vurulucem ve hapıda 7 gün içip cuma günü kontrole gidicem.

Femara yada menogon kullanıp hamile kalanlarınız varmı yardımcı olursanız sevinirim:KK48:

Malesef kullanmadım cnm bir bilgm yok

Herkese merhaba ,
Bu ayın başında pko hastası olduğumu öğrendim. Bebek istediğimizi söyleyince doktor primolut hapini verdi ve adet olmazsan gebelik testi yaptır adet olursan kadın doğum uzmanına görün dedi .Tahmini adet günüme 3 gün kaldı (her ay adet olurum duzenlidir aslinda oynarsa
2 3 gun farkeder yani en son 25 30 30 şeklinde ilerlemişti ) ama hiç bi şekilde adet belirtim yok normalde 1 hafta ya da 10 gün kala göğüslerde şişkinlik kasıklarda ağrım olurdu ama şu an hiç bi adet belirtim yok acaba bunda ilacın etkisi var mi ?
Sadece 1 2 kere bi ağrı girdi kasıklarda bi de sarı akıntı sonrasında beyaz akıntı seyretti şimdi akıntı yok .
Ileriki günlerde adet belirtisi olur mu ?
Bu ilaci kullanip bitirdikten sonra hamile kalan oldu mu ?
Hic bi belirtisi olmadan hamile kalan oldu mu ?
Ne zmn idrar gebelik testi yaptirsam doğru sonucu alırım?
Bilgisi olan tecrübelerini paylaşabilir mi ?

İlaç veriyorum hergün yemeklerine kız deme öyle bide onun tüyü dökülse traştan eve gelemez yavrum dökülüyomu diye kontrol zaten o 1 saat taranmasıda:))))Benim genel kıyafetim siyahtır yani çok severim siyahı bana derlerki senin beslediğin kedi tüysüzmü derler ama o ilacı sayesinde 1 tane bile bulamazsın ne koltukta ne kıyafette
Hangi ilaç o öğrenebilir miyim benim kedimde çok tüy döküyo ama baya baya fazla döküyo çare arıyorum malesef

X