Hangi burçsunuz ve burcunuzun özellikleri

aysenur1903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2015
87
31
25
Arkadaşlar görenler burcunu ve burcunun en sevdiği ve sevmediği özelliğini yazabilirmi

İsterseniz ben başlıyım burcum boğa,en sevdiğim özelliklerinin en başında sıcakkanlı olması ve esprili olması var açıkçası övünmeyi sevmem ama tanıdığım boğa burçlu kişiler ve kendime bakarsam bu özellikleri onaylıyoruz.En sevmediğim özellikleri ise çok çabuk öfkelenen kavga etmeyi seven ve hızlıca duygudan duyguya geçmesi heralde.Bu kavga mevzusu beni çok kötü olaylara sokmuştu:)Tabiki boğa burcunun yemek yemeyi çok sevmesi de bi sorun.Yerken sıkıntı yok ama yedikten sonra sıkıntı büyük :eek::110:

aslan burcuyum ve cok alıngan ama ıstedıgını elde eden bı yapıya sahıbım. ama cogu ozellıgımı sevmıyorum :)

Kova
Aşırı duygusal,hisleri sağlam , çok çalışkan. :)

Akrep
inatçılık, dik kafalılık, kıskançlık,kin
ama bunların yanında sadıklık, bağlılık ve tutku :KK16:

Burcum balık yükselenim yay .
Sevdiğim özelliklerim insanlarla kolay iletişim kurarım , sıcakkanlıyım , diksiyonum düzgündür , konuştuğum zaman kendimi dinletirim , anlayışlıyım .
Sevmediğim özelliklerim biraz dengesiz olmam anım anımı tutmaz her an mutsuz veya mutlu olabilirim , biraz saf kalpliyim herşeye inanırım , aşırı sakinim sinirlensem bile kendi kendime kızarım karşımdakine tek kelime edemem .

X