Aile Planlaması hangi doğum kontrol hapını önerirsiniz ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

merve676

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2020
8
1
31
Merhaba 1 seneye yakındır saglık ocakları kondom yada dogum kontol hapı vemıyor parayla alıyordum ama microgynon hapını 21 den 44 lira yapmışlar kullandıgınız dogum konttol hapınını memnunıyetle tavsıye edelere sesleniyorum ısmını ve fıyatını yazarmısınız ?

Dr kontrolünde hormonlarina uygun olan ilacı yazdır reis kafaya göre alma bisey

Sağlık ocakları istemeden vermiyor istersen öyle veriyor ben kondom istedim verdiler ama memnun kalmadık o yuzden parayla aldik

Bende az önce gittim eczaneye dediğin gibi microgynon 44 TL imiş kaç yıldır bedeva alıyordum sağlık ocağından ,şimdi Desolett alacağım oda 31 TL ,eskiden kullanmıştım iyiydi eczacı aynı özelliğe sahip dedi

Off kafam iyice karıştı sivilcelere diane35 iyi geliyormuş vücudumda var özellikle kalça bölgesinde onu mu alsam acaba

Merhaba 1 seneye yakındır saglık ocakları kondom yada dogum kontol hapı vemıyor parayla alıyordum ama microgynon hapını 21 den 44 lira yapmışlar kullandıgınız dogum konttol hapınını memnunıyetle tavsıye edelere sesleniyorum ısmını ve fıyatını yazarmısınız ?
Ben de daha yeni başladım sayılır 1 ay olacak. Yasmin kullanıyorum ama 57 TL bilmiyorum valla bu kadar pahalıyken her ay nasıl olacak. Ama ben hiçbir yan etkisini görmedim şuana kadar. Sadece biraz mide bulantısı yapıyor hafif hafif.

on aydır falan kullanmıyorum.microcy ni..sağlık ocağından alıyordum daha vermiyorlarmi yaa sasirdimn neden acaba

X