Hangi she???

HANGİ SHE DAHA GÜZEL KOKUYOR SİZCE??

• SHE İS SWEET -YEŞİL

OY: 20 15,5%
  • SHE İS FUN- PEMBE

OY: 38 29,5%
  • SHE İS LOVE- KIRMIZI

OY: 26 20,2%
  • SHE İS COOL - MAVİ

OY: 17 13,2%
  • SHE İS SEXY- MOR

OY: 35 27,1%

• Ankete Katılan
    129
kızlar ben bugüne kadar mor,kırmızı ve yeşil kullandım.mor gerçekten çok kalıcı.kırmızda güzel kokuyor ama o kadar kalıcı değil.dün de yeşilini aldım ve o da kalıcı

bende pembesi var muhteşem kokuyor !
inanırmısınız ,okula gitmek için servise biniyorum. Bütün kızlar soruyor.Okula giriyorum diğer kızlarda !
Tabi ki her tende başka kokar ama şimdi yeşilini almak istiyorum..Güzel mi acaba ??Ben sürekli aynı parfümü kullanamıyorum da :-) :-)

bende she is cool maviyi kullanıyorum ara ara , çok ferahlatan bir kokusu var ayrıca roll onununda kullanmıştım çokta kalıcı ...

ben 2sene önce bi parfüm kullanmıstım acık parfümdü ve aynı she nin yeşiliydi zaten o yüzden almıstım ama adını cıkaramıyorum she nin yeşili hangi parfümün taklidi adını bilen varsa söyleyebilir mi tekrar almayı düsünüyorum

pembesi tatlı şekerli bi koku.
morun deodorantını kullanmıştım daha önce ne kokusunu olduğunu tarif edemiyorum ama çok hoşuma gitmişti.hangi parfümün benzeri olduğunu merak ediyorum.
pembe she escada sexy grafittiye benziyor

ay kızlar hepsine baktım az önce ama hepsi de çok ağırdı yaa..yalnız FUN yazanı kırmızı idare eder gibiydi almadım..

X