Hangisi daha zor?Tümör mü,terkedilmek mi?

Okudum benzer bi hikaye aldatilma ve o kisinin aldattigi kisiyle evlenmesi ayni bu dyrumu yasadim rabbim yarrdimcimiz olsunn ama bu gecici arada kalbe giren bi sanci gibi iste...rahatsizligina gelirsek hersey bizler icin daha iyi olmalisin kendini birakma once hedefin saglikli olmak mutluluk bi zorunluluk degildir ama saglikli olmak zorundasin en basta kendin icin sen icin sonra ailen ve sevdiklerin bunu oturt hayatina Allaha bol bol dua ve tabiki teslimiyet ruhu onemli o kisiye gelecek olursak emin ol hayatinin bi doneminde vicdanin altinda ezilcek allah onu cok daha beteriyle siniycak senin vicdanin rahatsa yuregin dogruysa sonlar hicc degismezzz...saglikla mutlu bir hayat diliyorum sana ve mutlukuk daimi degildir aci da huzunde en yakin zamanda mutlu haberlerin duymak dilegiyle

malesef gerçek keşke daha mutlu hikayeler olsa ama insanlar çok acımasız. aslında beddua etmeye bile gerek yok yaradan bilir kimin neyini hakettiğini

gül geç günahlarımın kefaretiydi sınavdı dedi ama arkana bakma güçlü olduğunun da farkına var ve asla kimsenin üzmesine izin verme karşına inşallah seni mutlu edecek biri çıkar ama eve kapanma napıyosun ediyosun bilmiyorumama benim gibi olma yani eve kapanmak demek özgüvenin yok olması toplum baskısı ota çöpe kafa takmak hassaslaşmak demek çünkü evde aileyle yaşamak allaheksik etmesin büyük rahatlık üzen yok kıran yok ve herkesten aynı hassasiyeti bekliyosun eve kapanınca evdeki huzura alışıyosun ve dışarı seni fazla yıpratıyo kaldıramıyosun yani kendimden örnek verdim ben böyleyim. yaşa doya doya yaşa anı yaşa erteleme geç kalma aklından geçeni yap asla kimseyi memnun etmeye çalışma

neden böyle karamsarlığa düştün biliyormusunuz çünkü sen o çucugu hayatına merkez noktası yapmışsın
o gidince hayatında kalmamış kendine gel silkelen ..35 yaş çok genç bir yaş benim bir tandıgım 42 yasıonda evlendi 43 te çocuk doğurdu ya lütfen hayat bu güzel hayatını yaşa

canım hiç sıkılmadan okudum her şer de vardır bi hayır unutma herkes gün gelir ektiğini biçer ekmeden biçenlerde rabbimin imtihanıdır her halimize şüretmeliyiz annen baban hayatta şükürki bunu düşün onlardan güç al yaşın hiç öenmli değil elbet kalbinin güzelliğini gören biri çıkıcaktır böyle düşün hayatta kimseye değmez bukadar kendini yıpratman güçlü ol

Canım Allah yardımcın olsun, bunların sınav olduğunu düşün ve ben inanıyorum çok mutlu olacaksın. Belki burada tekrar karşılaşırız ya da karşılaşmayız ben çok inanıyorum herşey güzel olacak. Sen ah etmesen de Allah sorar. Bak ta nerelerden birbirimizi duyup, birbirimiz için üzülüp seviniyoruz 32 yaşındayım ve çok şey görüp yaşadım, Allah her zaman sabredenin yanında. Ilahi adalet diye bi şey var. Allah gönlüne göre versin..... Sevgilerrrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah canım;hastalığım günahlarıma kefaret olur...sen bakma benim burda rahat güle oynaya anlattığıma:ameliyat ve sonrası çok çok zordu,ama hep diyorum ya;derdi veren allah...karşı gelmeye,istememeye hakkımız mı var...ama kullardan gelen dertler var ya,asıl o büküyo insanın boynunu,o aşağılığın yaptığı çok zor daha geldi bana..

ben sana dua etme mii,rabbim tez zamanda hayırlı bi şekilde kucağına bebeğini almayı nasipetsin inşallah canım benim.
seninde dediğin gb;herkesin imtihanı farklı farklı...biz isyan etmeyip kazananlardan olalım inşallh.

sağol canım benim sanada,banada allah tüm hastala şifa versin inşallah...emin ol artık öyle bi ağzım yandı kiii;o bile bunu yaptıysa başkaları kimbilir neler yapar diyorum (ama elbet iyi insarlarda vardır di mi?allah bizleri onlarla karşılaştırsın inşallah...

sanada geçmiş olsun cnm benim allah tüm hastalara şifa versin inşallah.kötü günleri atlattığına çok ama çok sevindim.bende diyom ya;o kısımları geçtide;bu haksızlık,bu nankörlük,bu adilik...bi türlü hırsımı alamıyom,o mutlu ben mutsuz,bunu hazmedemiyorum bi türlü(
güzel dileklerin için sağol,inşallah bizlerde sevdiklerimizde hep iyilerle karşılaşsın...

allah razı olsun arkadaşım.sanada güç kuvvet versin tez zamanda mucizeyle iyileşip mucizeni bulmanı diliyoum rabbimden

canım benim gülişşcim;ben senin konunu satır satır tüm yazılanları okumuştum,işte diyodum kendime bak tıpkı sen
yakındır bikaç aya bizimkilerinde düğünü.geçen yıl benden ayrılıp koştur koştur üç ayda nişanlandı ya...bu yazada evlenir.pek meraklıydı evliliğe.
oynasınlar bakalım,sabaha kadar göbek atsınlar,balayına en güzel otellere gitsinler,en güzel eşyaları alsınlar evlerine...
allah büyük...kimsenin ettiği yanına kalmaz,elbet onlarada bunu hatırlatan çıkar...
benim vicdanım çok rahat cnm benim,tıpkı senin ki gibi...biz sabredelim bakalım,günler ne getircek bilinmez...
desteğin için sağol,yalnız olmadığımı bilmek bile güç veriyo

aynen öle tatlım;hayatımın merkezi yaptım,çünkü birlikte yaşlanıcamıza inandım,geri kalan hayatımın hergününde onun yanında olacağına inandım...ama söz verirken önüne dünyaları seren adam;tutmaya gelince bi anda toz oldu...

Edebiyatı,konuşmayı,yazmayı çok severim.Hep derdim arkadaşlarıma;bigün kitap yazıcam diye,içinde küçük küçük öyküler olan bi kitap.Ama bilemedim ki ilk öykü;benimki olcak mış sıkılmadan okumana çok sevindim,çok uzun oldu,insanları boğdum diye üzülüyodum çünkü.

Aynen dediğin gb ;şer görünende hayır,hayır görünende şer olabilir.belki teselli formatında oluyo ama yinede,kötü yanlarını,evlenseydikte mutsuz olacağımızı,ileriye dönük hesapla kitapla (fiziksel koşullarımdan dolayı yaptığı hesaplar) başlayan bi evliliğin yürümeyeceğini,bu kadar kötü niyetli ve garantici bi adamla benim kadar hassas birinin yapamyıcağını falan düşünüp kendime güç vermeye çalışıyorum.

kendinden 9 yaş küçük genç eşiyle hesaba gerek duymadan(herşey garanti çünkü;çocuk,sağlık,mutluluk..)harika bi ömür geçirecek,tozpembe hayallerle evleniyolar ya şimdi onlar,öylede birlikte yaşlancaklar...rabbim beni aradan çekerek iyi yaptı yani diyorum...

güzel dileklerin için sağol cnm benim,bugünümüze şükürler olsun...

ne demek ama senden çokta küçükmüş 2 3 yaş neysede 8 fazla böylesi iyi olmuş gerçek yüzünü erken göstermiş bu senin için bi şans bence böyle düşün

bu kadar güzel şeyleri bana dilemişsin,allah razı olsun senden...nasıl mutlu oldum,o senin güzel bakışın.sağol canım benim,inşallah hepimiz çok çok mutlu oluruz

inşallah canım karşılaştırır iyi insanlarla ama ne bileyim erkekler için zaman geçsin diye kızlarla beraber oluyorlar o yüzden güvenmemek lazım ...bende birini çok sevdim gururumu öyle kırdı ki 2 aydır hiç ama hiç konuşmuyorum faceden sildim engelledim...telefonlarına mesajlarına cevap vermiyorum...seviyorum ama gururumu daha çok seviyorum gururum için hayatımdan da vazgeçebilirim...artık hiç kimseyi sevmiyeceğim kırıcı ,sert ,acımasız vurulmadan vurmayı öğreneceğim ...

bu kadar güzel şeyleri bana dilemişsin,allah razı olsun senden...nasıl mutlu oldum,o senin güzel bakışın.sağol canım benim,inşallah hepimiz çok çok mutlu oluruz

Senden de canım şu an ikizlerime hamileyim( ikiz annelerinin dileği kabul olur derler), kızlara kadınlara bi şey olduğunda çok üzülüyorum. Allah hepimizin karşısına iyi insanlar çıkarsın. Benim de kendime göre hayat hikayem var, o yüzden herkesi okuyorum kendimden bi şeyler buluyorum. Dikkat et kendine yolun açık olsun.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yazdıklarınızı roman okur gibi okudum,hayatımı yazsam roman olur derler ya sizinki de öyle olmuş :)
Büyük bir hastalık atlatmışsınız sırf bu yüzden bile size imrendim gücünüzden :)
Diger konuya gelince ne ilk siz yaşadınız ne de son.
19da olsa 35de herkes hemen hemen bu tip insanların acımasızlığına maruz kalıyor.
Ben sanmıyorum ki Allah yanına bıraksın,illaki bir yerden çıkacak.
Güzel şeyler beklemediğimiz zaman olurmuş ya her gün dua edin ama bugün neden olmadı diye üzülmeyin.
Takip etmeyin hayatını üzmeyin kendinizi değmez.
Dualarım sizinle inşallah güzel haberlerinizi alırız,inşallah hep mutlu olursunuz :)

LG-P710 Tapatalk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…