Hayali Ünlü, Bağımlılıklar ve Kendimi Şartlandırmak

Sizde mi lezbiyensiniz peki?
Buna evet cevabı verirsem bu duyguları yaşayan kişilere haksızlık ederim. Benim zaten bir ilişkim olsaydı şimdiye kadar olurdu zaten istediğim hayatı yaşayamıyorum. Ama lezbiyen olmak, gey olmak sonuna kadar ayrıcalıktır ve özel şeyler.

İstediğniz hayat nasıl mesela?

Neresi ayrıcalıklı ve özel peki tam olarak? Annenizin baskısı üzerinizde olduğu için mi olmadı ilişkiniz?

Neresi ayrıcalıklı ve özel peki tam olarak? Annenizin baskısı üzerinizde olduğu için mi olmadı ilişkiniz?
Evet annem babam çok baskıcı kişilerdir. Yani lezbiyen bir kadın çocuk doğurmak zorunda değil ya da bir erkeğe yemek yapmak zorunda değil. Gey bir erkek de bir kadına hediye almak, bir kadın için ev geçindirmek zorunda değil. Ve hem kadın kadına hem erkek erkeğe daha estetik görünüyor insanlar.

İnsanlar birşeyleri zorunda olduğu için değil içinden gelerek yapmalı. Siz insanları boşverin , siz ne yapmak istiyorsunuz?

Deniz Seki bildiğin torbacı ya hu,ne asilzadesi?Dalga geçmeye mi geldin,yoksa ciddi misin ufaklık?

İnsanlar birşeyleri zorunda olduğu için değil içinden gelerek yapmalı. Siz insanları boşverin , siz ne yapmak istiyorsunuz?
İlk başta toksik hetero kişilerden ve onların davranışlarından kurtulmak. Zaten ben heterofobiğim kendimi rahatça öyle nitelendirebilirim ilk başta kendimi doğru ifade etmek ve doğru kişilerle arkadaş olmam gerektiğine inanıyorum.

Birçok insanı zehirledi ve bu yüzden cezaevinde kaldı uzun seneler boyunca,kariyeri olsa ne yazar?Sezen Aksu,Zerrin Özer falan desen anlarım.Eğer konun gerçekse,ciddi anlamda tedavi olman lazım.
Fanı olduğumdan değil bence Türk magazini için önemli bir figür. Şarkıları da daha çok kendine ait olduğundan. Diğer saydığınız sanatçılar 70'lerden beri varlar.

Ne okudum Allah'ım ben?

Konuyu okurken aklıma Mucize Doktor'daki başrol karakter geldi. O da matematiksel şeylere takıntılıydı. Kesinlikle bu düşünceleriniz normal değil. Hem insanları gruplar olarak ayırıyorsunuz hem olmayan karakter üzerinden analiz yapıyorsunuz hem de sürekli matematiksel hesaplar yapıp saçma şeylerle bağdaştırıyorsunuz. Eğer konunuz ve siz gerçekseniz en acilinden psikiyatriste gitmeniz gerekiyor. Aileden izin almak zorunda değilsiniz. Söylemek zorunda da değilsiniz, belli ki bu konuda tutucular. Reşitsiniz siz, en acilinden tedavi olmanız gerekiyor. Bu düşünceler insanı çok yorar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…