Hayatim mahvoldu ne yapacagimi bilmiyorum

Banu6473

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
39
-39
25
Merhabalar bundan 2 sene once saglik mezunu olan 18 yasinda bir kizdim ailem hayatim son derce guzeldi 14 yaşındayken hayatımın hatasını yaşadım o zamanlar bu olayların bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum daha sonrada hatalarımın devamı geldi sonra esim ile tanıştım beni sevmediğini biliyordum ilk başlarda ilk çıkma teklifi ettiği zaman hayatımı anlattım beni böyle kabul edecekse hayatında olacağımı söyledim kabul etti beni kullandı birliktelikler yaşadık son olarak 2020 ocak ayında hamile kaldım benden ayrılmıştı köyde yaşıyorlardı gittim gittiğimde kal madem burda dedi evlenelim dedi hamile olduğumu bilmiyordum evlendik 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim ailemi sildim onun için çok seviyordum onu sonra gerçek yüzünü gördüm çocuk benden değil dedi dövdü sonra annesi köyde yaşamamızı istedi ev yaptıracaklarını söyledi ben kabul etmedim beni kötü bildi onun dediklerini yapmadığım için annesi evlenince kendi ailesini silmiş kocasına tapan kadın düşmanı kadının teki eşimle köyde farklı bir eve çıktık kadın sürekli onda kalmamızı istiyordu bende hamileydim gidip orda köle gibi işlenmek istemiyordum oraya yemeğe gitmediğimiz için bana hamileyken bir kap peynir bile göndermedi makarna reçel ekmek yedik hep kontrole gidiyorduk esim o ara pandemiden is bulamamıştı cebimizde para yoktu sonra eşimde kendi ailesine kızdı ben ailemle barışmıştım bana düğün yapmadılar esim beni hamileyken tehditler edip annemlere gönderiyordu ben sürekli annemlere gidiyorum boşanır bu diye düğün yapmamışlar sözde ailem çocuk olacağı için düğün yapmaya karar verdi onlara gittik ben bize bakmıyorlar dedim ailelerde 5 ay kaldık ailem sayesinde hamileyken yiyebildigimi yedim esim hamileyken şiddet uygulamaya devam etti beni terketti arabanın peşinden koşturdum hamile halimle sonra dogum yaptım 1 hafta geçti tekrar kavgalar başladı dikisliydimterketti peşinden koşturdum yürüyemez halimle sonra merkezde ayrı eve çıktık köyden taşındık annesi beni annemin ağzına bakıyorum diye kötüledi bize düğün yapmak için arabayı satmış esim çalıştığını bugüne kadar annesine taşıyan biriymiş arabayı da o almış oldu 11 yaşından beri calistiriyotlarmis para anası için çok önemli sonra esim bana dedi annem seni araştırıyormuş senin boklarini bana ben onu boşatirim da uğraşmıyorum demiş beni istemiyor lk zamanlarda esim annesine kızıyordu bu zaman kadar çalıştım onlara bana bi yardım etmiyorlar diye olan olmuş ben senle mutluyum seni seviyorum seni dovsembile ben yere düşünce sen bana elini uzattın senin kadar iyi niyetli bulamam diyordu dün ise boşanalım ben senin kıymetini anlamak istiyorum el üstünde tutmak istiyorum seni dedi ben de inanmadım sonra beni seviyor ya diye düşündüm salak gibi sonra itiraf etti benim gibi geçmişi kötü biriyle evlenmiş herkes arkasından gülüyormuş sözde tek önemli şey o kanmış sonra ben kavga çıkardım beni dövdü dövdü evliliğinden bu yana yüzüm birgün gülmedi ailesi okutmamis ben arkasindaydim okusun fabrikada çalışmayı haketmiyor diye düşünüyordum hep destek oldum annesi ne insanlık öğretmiş ne kadir kıymet bilmeyi ne sevgiyi eşimde sütten çıkmış ak kaşık değil çok kızla geçmişi var ona sorsan erkek o yapar diyor beni dövdü ben aileme düştüm dedim yokluk beraber yaşadım onun bunun gelinliğini giydim ailesine vi gün laf etmedim ailemde ne para ne düğün için bişey istedi annesi benim boklarimiöğrenince kapıya gelirmiş herşeyi yaparmış dün ben çocuğum yuvasız babasız büyümesin diye ben herşeyine sustum kız çocuğu olarak baba demenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum dedim sen kendini düşünen bencilsinelalem çocuğundan önemli mi dedim sonra aileme rest çekerim ama aldatırsan beni öldürürüm seni dedi beni annemin evine defalarca bıraktı ben yalvardım bak bebek doğacak pişman olursun gel diye alsancak olsam ailem çocuğa da bakar ben çalışırım 20 yaşında genç kızım hayatıma bakarım ailemde yoksul insanlar değil allah'a şükür ne yokluk çekerdim ne o adamın kahrını beni hep kötü bildi hep dövdü dövdü ben ona hep iyi yaklaştım sorsan aşkı sevgiyi sevilmeyi bende öğrenmiş ben o adama bu kadar emek vermişken benden böyle vazgeçmesi bana çok koyuyor beni kandırıp başından savmaya çalıştı resmen anası araba alacak ev alacak bakire bi karı alacak istediği herşey olacak şuan o araba istiyor diye 3 aylık kızımı anneme bırakıp çalışıp kredi çekmeyi düşünüyorduk yazın kızımızla gezeriz diye daha anlatamadığım neler neler var kaynana koca eziyetleri herşeyden önemli çocuğumuz var bizim boşaltmaya çalışmak ne demek aklım almıyor bazen gucumu toplayıp ben çalışırım annem çocuğuma bakar gül gibi yasarim eşimde anası para para diye oysun bir ömür anasını doyursun köyde sürünsün benden hep aldatmami bekliyordu ben anne olunca herşeyim değişti o hatalara asla düşmem ama allahın adaleti ya evlenmeden önce ailemi esim için çok üzdüm sonrada allah aileni üzdün al sana uğruna öldüğünadam dedi zulmü gördüm oda beni üzdü diğer eşinden hiç beklemedi şeyleri yaşar benim bu adama ne yapmam lazım çocuğu alsam anneme gitsem gelipte almaz bile bizi benim kiymetimine zaman anlar beni çocuğunu bırakınca hayatının mükemmel olacağını düşünüyor bende istediğini eline vermek istemiyorum olan bana kızıma olacak ne yapmam lazım bilmiyorum ah daha nelere katlandım bir bilseniz hamileyken anasının ağzına bakıp eizyordu beni ben eşime böyle bi adam olmayı yakıştıramadım boşanmayı istiyorum ama o gül gibi hayatına devam etsin istemiyorum sürünsünistoyorum

Son düzenleme:
Annen hala arkandaysa 1 dakika düşünme. Bu gune kadar cook hata yapmışsın, çocuğun var artik aklını başına devşir boşan birak şu adami. Anlamiyorum bulunmaz hint kumasi mi, bir gune bir gun yuzun gülmemiş hala aklinda duzelir mi ihtimalleri var. Duzelmez bacim dü zel mez. Hiç duzgun olmamış çünkü. Lutfen kendine en önemlisi kizina acı, bu hayati ne sen ne o haketmiyorsunuz

Off. Şiddet hem de hamileyken, çirkin ithamlar, insan yerine koymamalar, kaynana eziyetleri... Ve siz hala bu adamdan umutlusunuz.

Söyleyecek çok şey var ama söylemesem daha iyi size. Bundan sonra boşanın şu beş para etmez adamdan, ailenize dönün kızınıza bakın bir işe girip. Hayatınızı ancak böyle toparlarsınız bundan sonra.

İşte böyle insanlar ilerde kadın katili oluyor daha 20 yaşındasın herşeyi unutup ve unutturup harika bir hayatınnolabilir. Annenin evine dön. 14 yaşında yaptığın hatalara da yediğim boklar demeyi bırak. 14 yaşındaymışsın sadece 14. Suç seninle birseyler yaşayan insanlarda.

Merhabalar bundan 2 sene once saglik mezunu olan 18 yasinda bir kizdim ailem hayatim son derce guzeldi 14 yaşındayken hayatımın hatasını yaşadım o zamanlar bu olayların bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum daha sonrada hatalarımın devamı geldi sonra esim ile tanıştım beni sevmediğini biliyordum ilk başlarda ilk çıkma teklifi ettiği zaman hayatımı anlattım beni böyle kabul edecekse hayatında olacağımı söyledim kabul etti beni kullandı birliktelikler yaşadık son olarak 2020 ocak ayında hamile kaldım benden ayrılmıştı köyde yaşıyorlardı gittim gittiğimde kal madem burda dedi evlenelim dedi hamile olduğumu bilmiyordum evlendik 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim ailemi sildim onun için çok seviyordum onu sonra gerçek yüzünü gördüm çocuk benden değil dedi dövdü sonra annesi köyde yaşamamızı istedi ev yaptıracaklarını söyledi ben kabul etmedim beni kötü bildi onun dediklerini yapmadığım için annesi evlenince kendi ailesini silmiş kocasına tapan kadın düşmanı kadının teki eşimle köyde farklı bir eve çıktık kadın sürekli onda kalmamızı istiyordu bende hamileydim gidip orda köle gibi işlenmek istemiyordum oraya yemeğe gitmediğimiz için bana hamileyken bir kap peynir bile göndermedi makarna reçel ekmek yedik hep kontrole gidiyorduk esim o ara pandemiden is bulamamıştı cebimizde para yoktu sonra eşimde kendi ailesine kızdı ben ailemle barışmıştım bana düğün yapmadılar esim beni hamileyken tehditler edip annemlere gönderiyordu ben sürekli annemlere gidiyorum boşanır bu diye düğün yapmamışlar sözde ailem çocuk olacağı için düğün yapmaya karar verdi onlara gittik ben bize bakmıyorlar dedim ailelerde 5 ay kaldık ailem sayesinde hamileyken yiyebildigimi yedim esim hamileyken şiddet uygulamaya devam etti beni terketti arabanın peşinden koşturdum hamile halimle sonra dogum yaptım 1 hafta geçti tekrar kavgalar başladı dikisliydimterketti peşinden koşturdum yürüyemez halimle sonra merkezde ayrı eve çıktık köyden taşındık annesi beni annemin ağzına bakıyorum diye kötüledi bize düğün yapmak için arabayı satmış esim çalıştığını bugüne kadar annesine taşıyan biriymiş arabayı da o almış oldu 11 yaşından beri calistiriyotlarmis para anası için çok önemli sonra esim bana dedi annem seni araştırıyormuş senin boklarini bana ben onu boşatirim da uğraşmıyorum demiş beni istemiyor lk zamanlarda esim annesine kızıyordu bu zaman kadar çalıştım onlara bana bi yardım etmiyorlar diye olan olmuş ben senle mutluyum seni seviyorum seni dovsembile ben yere düşünce sen bana elini uzattın senin kadar iyi niyetli bulamam diyordu dün ise boşanalım ben senin kıymetini anlamak istiyorum el üstünde tutmak istiyorum seni dedi ben de inanmadım sonra beni seviyor ya diye düşündüm salak gibi sonra itiraf etti benim gibi geçmişi kötü biriyle evlenmiş herkes arkasından gülüyormuş sözde tek önemli şey o kanmış sonra ben kavga çıkardım beni dövdü dövdü evliliğinden bu yana yüzüm birgün gülmedi ailesi okutmamis ben arkasindaydim okusun fabrikada çalışmayı haketmiyor diye düşünüyordum hep destek oldum annesi ne insanlık öğretmiş ne kadir kıymet bilmeyi ne sevgiyi eşimde sütten çıkmış ak kaşık değil çok kızla geçmişi var ona sorsan erkek o yapar diyor beni dövdü ben aileme düştüm dedim yokluk beraber yaşadım onun bunun gelinliğini giydim ailesine vi gün laf etmedim ailemde ne para ne düğün için bişey istedi annesi benim boklarimiöğrenince kapıya gelirmiş herşeyi yaparmış dün ben çocuğum yuvasız babasız büyümesin diye ben herşeyine sustum kız çocuğu olarak baba demenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum dedim sen kendini düşünen bencilsinelalem çocuğundan önemli mi dedim sonra aileme rest çekerim ama aldatırsan beni öldürürüm seni dedi beni annemin evine defalarca bıraktı ben yalvardım bak bebek doğacak pişman olursun gel diye alsancak olsam ailem çocuğa da bakar ben çalışırım 20 yaşında genç kızım hayatıma bakarım ailemde yoksul insanlar değil allah'a şükür ne yokluk çekerdim ne o adamın kahrını beni hep kötü bildi hep dövdü dövdü ben ona hep iyi yaklaştım sorsan aşkı sevgiyi sevilmeyi bende öğrenmiş ben o adama bu kadar emek vermişken benden böyle vazgeçmesi bana çok koyuyor beni kandırıp başından savmaya çalıştı resmen anası araba alacak ev alacak bakire bi karı alacak istediği herşey olacak şuan o araba istiyor diye 3 aylık kızımı anneme bırakıp çalışıp kredi çekmeyi düşünüyorduk yazın kızımızla gezeriz diye daha anlatamadığım neler neler var kaynana koca eziyetleri herşeyden önemli çocuğumuz var bizim boşaltmaya çalışmak ne demek aklım almıyor bazen gucumu toplayıp ben çalışırım annem çocuğuma bakar gül gibi yasarim eşimde anası para para diye oysun bir ömür anasını doyursun köyde sürünsün benden hep aldatmami bekliyordu ben anne olunca herşeyim değişti o hatalara asla düşmem ama allahın adaleti ya evlenmeden önce ailemi esim için çok üzdüm sonrada allah aileni üzdün al sana uğruna öldüğünadam dedi zulmü gördüm oda beni üzdü diğer eşinden hiç beklemedi şeyleri yaşar benim bu adama ne yapmam lazım çocuğu alsam anneme gitsem gelipte almaz bile bizi benim kiymetimine zaman anlar beni çocuğunu bırakınca hayatının mükemmel olacağını düşünüyor bende istediğini eline vermek istemiyorum olan bana kızıma olacak ne yapmam lazım bilmiyorum ah daha nelere katlandım bir bilseniz hamileyken anasının ağzına bakıp eizyordu beni ben eşime böyle bi adam olmayı yakıştıramadım
Yavrum manyak mısın ? Ne bekliyorsunuz Allah için hamileyken niye koştun o öküzün peşinden ? Şimdi sen dayak yiyosun ilerde kızını dövecek o adam gidip kendi anlatmış muhtemelen annesine senin dedikodunu yapmış otu boku bahane ediyor git kendi canının kıymetini bil sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez daha fazla çekme bu öküzü....

Merhabalar bundan 2 sene once saglik mezunu olan 18 yasinda bir kizdim ailem hayatim son derce guzeldi 14 yaşındayken hayatımın hatasını yaşadım o zamanlar bu olayların bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum daha sonrada hatalarımın devamı geldi sonra esim ile tanıştım beni sevmediğini biliyordum ilk başlarda ilk çıkma teklifi ettiği zaman hayatımı anlattım beni böyle kabul edecekse hayatında olacağımı söyledim kabul etti beni kullandı birliktelikler yaşadık son olarak 2020 ocak ayında hamile kaldım benden ayrılmıştı köyde yaşıyorlardı gittim gittiğimde kal madem burda dedi evlenelim dedi hamile olduğumu bilmiyordum evlendik 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim ailemi sildim onun için çok seviyordum onu sonra gerçek yüzünü gördüm çocuk benden değil dedi dövdü sonra annesi köyde yaşamamızı istedi ev yaptıracaklarını söyledi ben kabul etmedim beni kötü bildi onun dediklerini yapmadığım için annesi evlenince kendi ailesini silmiş kocasına tapan kadın düşmanı kadının teki eşimle köyde farklı bir eve çıktık kadın sürekli onda kalmamızı istiyordu bende hamileydim gidip orda köle gibi işlenmek istemiyordum oraya yemeğe gitmediğimiz için bana hamileyken bir kap peynir bile göndermedi makarna reçel ekmek yedik hep kontrole gidiyorduk esim o ara pandemiden is bulamamıştı cebimizde para yoktu sonra eşimde kendi ailesine kızdı ben ailemle barışmıştım bana düğün yapmadılar esim beni hamileyken tehditler edip annemlere gönderiyordu ben sürekli annemlere gidiyorum boşanır bu diye düğün yapmamışlar sözde ailem çocuk olacağı için düğün yapmaya karar verdi onlara gittik ben bize bakmıyorlar dedim ailelerde 5 ay kaldık ailem sayesinde hamileyken yiyebildigimi yedim esim hamileyken şiddet uygulamaya devam etti beni terketti arabanın peşinden koşturdum hamile halimle sonra dogum yaptım 1 hafta geçti tekrar kavgalar başladı dikisliydimterketti peşinden koşturdum yürüyemez halimle sonra merkezde ayrı eve çıktık köyden taşındık annesi beni annemin ağzına bakıyorum diye kötüledi bize düğün yapmak için arabayı satmış esim çalıştığını bugüne kadar annesine taşıyan biriymiş arabayı da o almış oldu 11 yaşından beri calistiriyotlarmis para anası için çok önemli sonra esim bana dedi annem seni araştırıyormuş senin boklarini bana ben onu boşatirim da uğraşmıyorum demiş beni istemiyor lk zamanlarda esim annesine kızıyordu bu zaman kadar çalıştım onlara bana bi yardım etmiyorlar diye olan olmuş ben senle mutluyum seni seviyorum seni dovsembile ben yere düşünce sen bana elini uzattın senin kadar iyi niyetli bulamam diyordu dün ise boşanalım ben senin kıymetini anlamak istiyorum el üstünde tutmak istiyorum seni dedi ben de inanmadım sonra beni seviyor ya diye düşündüm salak gibi sonra itiraf etti benim gibi geçmişi kötü biriyle evlenmiş herkes arkasından gülüyormuş sözde tek önemli şey o kanmış sonra ben kavga çıkardım beni dövdü dövdü evliliğinden bu yana yüzüm birgün gülmedi ailesi okutmamis ben arkasindaydim okusun fabrikada çalışmayı haketmiyor diye düşünüyordum hep destek oldum annesi ne insanlık öğretmiş ne kadir kıymet bilmeyi ne sevgiyi eşimde sütten çıkmış ak kaşık değil çok kızla geçmişi var ona sorsan erkek o yapar diyor beni dövdü ben aileme düştüm dedim yokluk beraber yaşadım onun bunun gelinliğini giydim ailesine vi gün laf etmedim ailemde ne para ne düğün için bişey istedi annesi benim boklarimiöğrenince kapıya gelirmiş herşeyi yaparmış dün ben çocuğum yuvasız babasız büyümesin diye ben herşeyine sustum kız çocuğu olarak baba demenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum dedim sen kendini düşünen bencilsinelalem çocuğundan önemli mi dedim sonra aileme rest çekerim ama aldatırsan beni öldürürüm seni dedi beni annemin evine defalarca bıraktı ben yalvardım bak bebek doğacak pişman olursun gel diye alsancak olsam ailem çocuğa da bakar ben çalışırım 20 yaşında genç kızım hayatıma bakarım ailemde yoksul insanlar değil allah'a şükür ne yokluk çekerdim ne o adamın kahrını beni hep kötü bildi hep dövdü dövdü ben ona hep iyi yaklaştım sorsan aşkı sevgiyi sevilmeyi bende öğrenmiş ben o adama bu kadar emek vermişken benden böyle vazgeçmesi bana çok koyuyor beni kandırıp başından savmaya çalıştı resmen anası araba alacak ev alacak bakire bi karı alacak istediği herşey olacak şuan o araba istiyor diye 3 aylık kızımı anneme bırakıp çalışıp kredi çekmeyi düşünüyorduk yazın kızımızla gezeriz diye daha anlatamadığım neler neler var kaynana koca eziyetleri herşeyden önemli çocuğumuz var bizim boşaltmaya çalışmak ne demek aklım almıyor bazen gucumu toplayıp ben çalışırım annem çocuğuma bakar gül gibi yasarim eşimde anası para para diye oysun bir ömür anasını doyursun köyde sürünsün benden hep aldatmami bekliyordu ben anne olunca herşeyim değişti o hatalara asla düşmem ama allahın adaleti ya evlenmeden önce ailemi esim için çok üzdüm sonrada allah aileni üzdün al sana uğruna öldüğünadam dedi zulmü gördüm oda beni üzdü diğer eşinden hiç beklemedi şeyleri yaşar benim bu adama ne yapmam lazım çocuğu alsam anneme gitsem gelipte almaz bile bizi benim kiymetimine zaman anlar beni çocuğunu bırakınca hayatının mükemmel olacağını düşünüyor bende istediğini eline vermek istemiyorum olan bana kızıma olacak ne yapmam lazım bilmiyorum ah daha nelere katlandım bir bilseniz hamileyken anasının ağzına bakıp eizyordu beni ben eşime böyle bi adam olmayı yakıştıramadım
Okumaya çalışırken fenalık geçirdim 🤪

Bekaret dövdü dövdü peşinden koştum geri dönmedi benim kıymetimi öğrenmiş kullanıldim dövdü dövdü peşinden koştum vs... Ha bu arada bekaret... Annesi icin koca için ailesini silmiş koca meraklısı bir kadın demissiniz uzaktan bakın bakalım kendinize nasıl gorunuyosunuzdur sizce burdan?

insan kendine ettiğini başkasına etmezmiş. Hadi hatalar ettin de neden bu kadar hata ??? Neden bu adama mı mecburdun çektin bu kadar ... Kusura bakma sen ne ettiysen kendine etmişsin ... Baktın kıymet mi bilmiyor, adam mı değil, şiddet mi var , dönseydin be kızım ailenin yanına... Kapatsaydın tüm kapılarını o adama bu kadar sürünmeseydin, neydi kendinle derdinde bu hayatı kendine reva gördün. Hala geç değil , şiddet mi gördün al darp raporu , git ailenin yanına , hiç olmadı sığınma evine git yerleş. Çalış çocuğuna kendi düzenini kur. O adamın ne ulaşmasına izin ver , ne de konuş... Sen kendi kıymetini bilmezsen burada kimse sana yardımcı olmaz. Vah vah der geçeriz o kdr. Değeri ilk önce sen kendine vereceksin, kimseden de beklemeyeceksin.

Senin icin en mantiklisi kizini ailene birak essek gibi sabahtan aksama kadar calis izinlerindr kaynananin evini temizle. Gunluk esinden dayak dozunu al. Esinede araba al ustune kredi cek ama arabayi esinin ustune yap. Daha sonra iste kocan baska senin deyiminle bakire kizlari arabaya atsin birini bulur sever eve getirir onada bakarsin seninde icine siner bence bu durum.sakamisn ya

Sen zaten ne yapman gerektiğini biliyorsun söylemişsin konunda .Annenin yanına dön o çocuğuna baksın sen iş bul ve çalış .Hem kafan dağılır hem özgüvenin yerine gelir hem para kazanır birikim yaparsın. Böyle cahil insanlarla da uğraşıp durmazsın .Seni mumla arayacaklar bak gör .Ama önce kendini bir toparla ayakların üstüne bas peşinden koşup durma şu ahlaksız adamın .

Ne diyoonnn ne diyonnnnnnnn 🤦🤦🤦
Pişmiş tavuğun başına gelmemiş gelenler yok düğün yok gelinlik ,nokta yok virgül yok dayaktan kafan mı gitti yavrucum senin 🥴
Dön ananın evine bırak bu barzoyu da...
Fare giremedigi deliğe bir de kıçına kabak baglarmis sende dogurmussun aferin..

bakınız sadece küçük bir alıntı yapacağım, konuyu az sonra okuyacağınız alıntıya kadar okudum.

"annesi evlenince kendi ailesini silmiş kocasına tapan kadın düşmanı kadının teki "
"ailemi sildim onun için çok seviyordum "

siz de.. sizce.. ailenizi.. sevgiliniz için.. silmemiş misiniz..?
üstelik buna rağmen
"beni sevmediğini biliyordum"

bilemiyorum Altan bilemiyorum 😕
14 yaş bence çok küçük.. 14 yaş bence çok çocuk..
18 yaş annelik için erken.. sağlık lisesinde okumuşsunuz, keşke liselerimizde sağlıklı cinsellik dersi verilse.. gençlerimiz bilinçlense..

şu an 20 yaşındaymışsınız.
benden 2 yaş küçük birinin böyle dertleri olmasına üzüldüm..
umarım hayatınız düzelir.
ne diyeyim.
kendinize iyi bakın.

bakınız sadece küçük bir alıntı yapacağım, konuyu az sonra okuyacağınız alıntıya kadar okudum.

"annesi evlenince kendi ailesini silmiş kocasına tapan kadın düşmanı kadının teki "
"ailemi sildim onun için çok seviyordum "

siz de.. sizce.. ailenizi.. sevgiliniz için.. silmemiş misiniz..?
üstelik buna rağmen
"beni sevmediğini biliyordum"

bilemiyorum Altan bilemiyorum 😕
14 yaş bence çok küçük.. 14 yaş bence çok çocuk..
18 yaş annelik için erken.. sağlık lisesinde okumuşsunuz, keşke liselerimizde sağlıklı cinsellik dersi verilse.. gençlerimiz bilinçlense..

şu an 20 yaşındaymışsınız.
benden 2 yaş küçük birinin böyle dertleri olmasına üzüldüm..
umarım hayatınız düzelir.
ne diyeyim.
kendinize iyi bakın.
14 yaş çocuk zaten. Kim birlikte olduysa bu çocukla şikayet edilmesi gerekiyor ama nerde o akıl.

bizim boşaltmaya çalışmak ne demek aklım almıyor
Haa bir de boşanmaya niyetin yok yani..
Ne diyelim şimdi sana?
Kendin etmiş kendin bulmuşsun, ilk dayak yediğinde eve dönmek yerine doğumdan sonra dayak yediğin halde koca kocaa diyerek peşinden koşmuşsun.
Bir an önce kızını da kendini de kurtar o evden. Aynı şeyleri kızının yaşamasını istemiyorsan tabi.

Yahu evli falan değilim ama gerçekten koca bu kadar tatlı mı? Uğruna dayaklar yiyecek kadar?

Son düzenleme:
senin psikolojin bozuk konu sahibi, şiddet görüyorsun, şiddet! hani şu kadına şiddete son diye en çok şiddet görmeyen kadınların çırpındığı önemli şey!

şanslısın ki eşin kızını istemiyor, bu dediğimi ileride çok iyi anlayacaksın, senden kızını alıp seni atabilirlerdi, bu tiplerden hersey beklenir, hazır kızınla onlar arasında bir bağ oluşmamışken kaç kurtar kızını, sen nasıl toparlarsın bilmiyorum, sana önerebileceğim tek şey ayda bir tane kitap okuman (roman da olabilir, yeter ki oku, geliştir kendimi, algıların açılsın)

çok gençsiniz ve sizi kırmak istemiyorum. 14 yaşında bir hata yapmış olabilirsiniz ama 18 yaşında da aynı hataları sürdürmüşsünüz. Şu an bu hatalardan kurtulmanızın tek çözümü o adamı silmek , ailenize dönmek , kendinizi affettirmek sınavlarınıza hazırlanıp atanmak . Ne güzel sağlık lisesi gibi diploması geçerli ataması olan bir yerden mezunsunuz aileniz arkanızda dönersen kabul edecekler. Neden bu zulmü kendinize yapıyorsunuz. Sizi ve yavrunuzu asla ama asla benimsemeyecekler bunu biliyorsunuz değil mi ? o şiddet hep devam edecek. Kendinizi ziyan etmeyin hatta ben sizin yerinizde olsam buraya konu açmak yerine ailemi arar eve dönerdim. Kusura bakmayın ama siz o adamı seviyorsunuz diye aileniz ve bebeğiniz bunları yaşamak zorunda değil.

Bu ne israr arkadas, ben bu forumda gordum bunu. Igrenc, les adamlarin pesinden kosuyor kadinlarimiz... Buradaki konulari okudukca agzim acik kaliyor. Bir insan bunu kendine nasil reva gorur diye sormaktan kendimi alamiyorum.
Ne icin allah askina yaa?? Sevgi desen yok, saygi desen yok.

Insallah bir an once bir daha asla donmemek uzere seni birakir da kurtulursun.

Cunku bu evlilik bir omur boyu devam etse bunca asagilamaya, dayaga, eziyete karsi sesini cikartmadan yine de devam edersin sen.

Ben sevilmeyi, saygi gormeyi, huzurlu bir yasami hak etmiyor muyum diye bir sor kendine.

X