Hayatim mahvoldu ne yapacagimi bilmiyorum

Özür dilerim ama Deli misin hala ne duruyorsun o adamn yanında? Derhal terket orayı çocuğnla beraber bırak Allah kmsnn yanına bırakmıyor yaptığını uzaktan izle sonrasında hayatını durma o adamla gençlğine yazık

Bin tane hata var başta sizi sevmeyen adamla ne diye ilişki yaşyosunuz hadi yaşadın ne diye evleniyosun evlendin neden doğuruyosn doğurdun annesi size neden baksın gir işe çalış karı koca ayaklarn üstünde dur bsürü yanlşlar yapmşsn aileni bile karşna alarak olsun ama olan olmş artk dön hatandan yoksa bkaç tane dha çock yaparsn tamamen hayatn kayar

Bence geçmişten ders çıkartmışsın zaten artık ailene sıkı sıkı sarıl ve çalışıp önüne bak . Ah vah etmek gereksiz . Eskiyi düşünmek faydasız . Olan olmuş . Çocuğunuza odaklanın .

Ne arıyorsun veya ne bekliyorsun dön evine baştan başla madem ailem arkamda diyorsun.. Kızın seni örnek alacak onunda ezik dayak mağduru olmasını mı istiyorsun. Okurken beynim döndü daha 20 yaşında hayatın başlangıcındasın bırak geride her şeyi al çocuğunu dön ailene. Onlar için sen de çocuksun hala. Senin yaptıklarını (hata diyemiyorum 14 yaşında imişsin sana yapılanları diyeyim) çocuğunu yapılmasına izin verme. Madem derdine derman akıl arıyorsun sil her şeyi batan başla dik dur yaşama tutun...

Unutma eden bulur yok sürünsün yok rahat etmesin bunları geç. Ne hali varsa görsün, Allah herkesin gönlüne göre versin.

Arkana bakmadan kac bırak intikam almayı felan bildiğin iki canavarın eline düşmüşsün sen hala seviyorum, cok fedakarlık yaptım, bebegim babasız kalmasın, derdindesin topla eşyalarını nafakani al telefon numaranı değiştir, sosyal medya hesaplarını kapat izini kaybettir adam ne seni ne bebegi görmek istemiyo zaten..sen çalışırsın annen bebeğe bakar insan gibi yaşarsın hic olmazsa...cok hata yapmışsın yapmaya devam etme artik

Merhabalar bundan 2 sene once saglik mezunu olan 18 yasinda bir kizdim ailem hayatim son derce guzeldi 14 yaşındayken hayatımın hatasını yaşadım o zamanlar bu olayların bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum daha sonrada hatalarımın devamı geldi sonra esim ile tanıştım beni sevmediğini biliyordum ilk başlarda ilk çıkma teklifi ettiği zaman hayatımı anlattım beni böyle kabul edecekse hayatında olacağımı söyledim kabul etti beni kullandı birliktelikler yaşadık son olarak 2020 ocak ayında hamile kaldım benden ayrılmıştı köyde yaşıyorlardı gittim gittiğimde kal madem burda dedi evlenelim dedi hamile olduğumu bilmiyordum evlendik 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim ailemi sildim onun için çok seviyordum onu sonra gerçek yüzünü gördüm çocuk benden değil dedi dövdü sonra annesi köyde yaşamamızı istedi ev yaptıracaklarını söyledi ben kabul etmedim beni kötü bildi onun dediklerini yapmadığım için annesi evlenince kendi ailesini silmiş kocasına tapan kadın düşmanı kadının teki eşimle köyde farklı bir eve çıktık kadın sürekli onda kalmamızı istiyordu bende hamileydim gidip orda köle gibi işlenmek istemiyordum oraya yemeğe gitmediğimiz için bana hamileyken bir kap peynir bile göndermedi makarna reçel ekmek yedik hep kontrole gidiyorduk esim o ara pandemiden is bulamamıştı cebimizde para yoktu sonra eşimde kendi ailesine kızdı ben ailemle barışmıştım bana düğün yapmadılar esim beni hamileyken tehditler edip annemlere gönderiyordu ben sürekli annemlere gidiyorum boşanır bu diye düğün yapmamışlar sözde ailem çocuk olacağı için düğün yapmaya karar verdi onlara gittik ben bize bakmıyorlar dedim ailelerde 5 ay kaldık ailem sayesinde hamileyken yiyebildigimi yedim esim hamileyken şiddet uygulamaya devam etti beni terketti arabanın peşinden koşturdum hamile halimle sonra dogum yaptım 1 hafta geçti tekrar kavgalar başladı dikisliydimterketti peşinden koşturdum yürüyemez halimle sonra merkezde ayrı eve çıktık köyden taşındık annesi beni annemin ağzına bakıyorum diye kötüledi bize düğün yapmak için arabayı satmış esim çalıştığını bugüne kadar annesine taşıyan biriymiş arabayı da o almış oldu 11 yaşından beri calistiriyotlarmis para anası için çok önemli sonra esim bana dedi annem seni araştırıyormuş senin boklarini bana ben onu boşatirim da uğraşmıyorum demiş beni istemiyor lk zamanlarda esim annesine kızıyordu bu zaman kadar çalıştım onlara bana bi yardım etmiyorlar diye olan olmuş ben senle mutluyum seni seviyorum seni dovsembile ben yere düşünce sen bana elini uzattın senin kadar iyi niyetli bulamam diyordu dün ise boşanalım ben senin kıymetini anlamak istiyorum el üstünde tutmak istiyorum seni dedi ben de inanmadım sonra beni seviyor ya diye düşündüm salak gibi sonra itiraf etti benim gibi geçmişi kötü biriyle evlenmiş herkes arkasından gülüyormuş sözde tek önemli şey o kanmış sonra ben kavga çıkardım beni dövdü dövdü evliliğinden bu yana yüzüm birgün gülmedi ailesi okutmamis ben arkasindaydim okusun fabrikada çalışmayı haketmiyor diye düşünüyordum hep destek oldum annesi ne insanlık öğretmiş ne kadir kıymet bilmeyi ne sevgiyi eşimde sütten çıkmış ak kaşık değil çok kızla geçmişi var ona sorsan erkek o yapar diyor beni dövdü ben aileme düştüm dedim yokluk beraber yaşadım onun bunun gelinliğini giydim ailesine vi gün laf etmedim ailemde ne para ne düğün için bişey istedi annesi benim boklarimiöğrenince kapıya gelirmiş herşeyi yaparmış dün ben çocuğum yuvasız babasız büyümesin diye ben herşeyine sustum kız çocuğu olarak baba demenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum dedim sen kendini düşünen bencilsinelalem çocuğundan önemli mi dedim sonra aileme rest çekerim ama aldatırsan beni öldürürüm seni dedi beni annemin evine defalarca bıraktı ben yalvardım bak bebek doğacak pişman olursun gel diye alsancak olsam ailem çocuğa da bakar ben çalışırım 20 yaşında genç kızım hayatıma bakarım ailemde yoksul insanlar değil allah'a şükür ne yokluk çekerdim ne o adamın kahrını beni hep kötü bildi hep dövdü dövdü ben ona hep iyi yaklaştım sorsan aşkı sevgiyi sevilmeyi bende öğrenmiş ben o adama bu kadar emek vermişken benden böyle vazgeçmesi bana çok koyuyor beni kandırıp başından savmaya çalıştı resmen anası araba alacak ev alacak bakire bi karı alacak istediği herşey olacak şuan o araba istiyor diye 3 aylık kızımı anneme bırakıp çalışıp kredi çekmeyi düşünüyorduk yazın kızımızla gezeriz diye daha anlatamadığım neler neler var kaynana koca eziyetleri herşeyden önemli çocuğumuz var bizim boşaltmaya çalışmak ne demek aklım almıyor bazen gucumu toplayıp ben çalışırım annem çocuğuma bakar gül gibi yasarim eşimde anası para para diye oysun bir ömür anasını doyursun köyde sürünsün benden hep aldatmami bekliyordu ben anne olunca herşeyim değişti o hatalara asla düşmem ama allahın adaleti ya evlenmeden önce ailemi esim için çok üzdüm sonrada allah aileni üzdün al sana uğruna öldüğünadam dedi zulmü gördüm oda beni üzdü diğer eşinden hiç beklemedi şeyleri yaşar benim bu adama ne yapmam lazım çocuğu alsam anneme gitsem gelipte almaz bile bizi benim kiymetimine zaman anlar beni çocuğunu bırakınca hayatının mükemmel olacağını düşünüyor bende istediğini eline vermek istemiyorum olan bana kızıma olacak ne yapmam lazım bilmiyorum ah daha nelere katlandım bir bilseniz hamileyken anasının ağzına bakıp eizyordu beni ben eşime böyle bi adam olmayı yakıştıramadım boşanmayı istiyorum ama o gül gibi hayatına devam etsin istemiyorum sürünsünistoyorum
Lise mezunusun bir an önce boşanıp kurtul düzelir deme duzelmez dahada kötü olur bebeğinide al ailene git bi is bul ve çalış kendi ayaklarının üzerinde dur yaşın daha genç hazır gec olmamisken kurtul sonra yine hamile falan kalirsin zor olur o haliyle ayrılmak o yüzden hiç durma ayril gitsin.

Merhabalar bundan 2 sene once saglik mezunu olan 18 yasinda bir kizdim ailem hayatim son derce guzeldi 14 yaşındayken hayatımın hatasını yaşadım o zamanlar bu olayların bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum daha sonrada hatalarımın devamı geldi sonra esim ile tanıştım beni sevmediğini biliyordum ilk başlarda ilk çıkma teklifi ettiği zaman hayatımı anlattım beni böyle kabul edecekse hayatında olacağımı söyledim kabul etti beni kullandı birliktelikler yaşadık son olarak 2020 ocak ayında hamile kaldım benden ayrılmıştı köyde yaşıyorlardı gittim gittiğimde kal madem burda dedi evlenelim dedi hamile olduğumu bilmiyordum evlendik 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim ailemi sildim onun için çok seviyordum onu sonra gerçek yüzünü gördüm çocuk benden değil dedi dövdü sonra annesi köyde yaşamamızı istedi ev yaptıracaklarını söyledi ben kabul etmedim beni kötü bildi onun dediklerini yapmadığım için annesi evlenince kendi ailesini silmiş kocasına tapan kadın düşmanı kadının teki eşimle köyde farklı bir eve çıktık kadın sürekli onda kalmamızı istiyordu bende hamileydim gidip orda köle gibi işlenmek istemiyordum oraya yemeğe gitmediğimiz için bana hamileyken bir kap peynir bile göndermedi makarna reçel ekmek yedik hep kontrole gidiyorduk esim o ara pandemiden is bulamamıştı cebimizde para yoktu sonra eşimde kendi ailesine kızdı ben ailemle barışmıştım bana düğün yapmadılar esim beni hamileyken tehditler edip annemlere gönderiyordu ben sürekli annemlere gidiyorum boşanır bu diye düğün yapmamışlar sözde ailem çocuk olacağı için düğün yapmaya karar verdi onlara gittik ben bize bakmıyorlar dedim ailelerde 5 ay kaldık ailem sayesinde hamileyken yiyebildigimi yedim esim hamileyken şiddet uygulamaya devam etti beni terketti arabanın peşinden koşturdum hamile halimle sonra dogum yaptım 1 hafta geçti tekrar kavgalar başladı dikisliydimterketti peşinden koşturdum yürüyemez halimle sonra merkezde ayrı eve çıktık köyden taşındık annesi beni annemin ağzına bakıyorum diye kötüledi bize düğün yapmak için arabayı satmış esim çalıştığını bugüne kadar annesine taşıyan biriymiş arabayı da o almış oldu 11 yaşından beri calistiriyotlarmis para anası için çok önemli sonra esim bana dedi annem seni araştırıyormuş senin boklarini bana ben onu boşatirim da uğraşmıyorum demiş beni istemiyor lk zamanlarda esim annesine kızıyordu bu zaman kadar çalıştım onlara bana bi yardım etmiyorlar diye olan olmuş ben senle mutluyum seni seviyorum seni dovsembile ben yere düşünce sen bana elini uzattın senin kadar iyi niyetli bulamam diyordu dün ise boşanalım ben senin kıymetini anlamak istiyorum el üstünde tutmak istiyorum seni dedi ben de inanmadım sonra beni seviyor ya diye düşündüm salak gibi sonra itiraf etti benim gibi geçmişi kötü biriyle evlenmiş herkes arkasından gülüyormuş sözde tek önemli şey o kanmış sonra ben kavga çıkardım beni dövdü dövdü evliliğinden bu yana yüzüm birgün gülmedi ailesi okutmamis ben arkasindaydim okusun fabrikada çalışmayı haketmiyor diye düşünüyordum hep destek oldum annesi ne insanlık öğretmiş ne kadir kıymet bilmeyi ne sevgiyi eşimde sütten çıkmış ak kaşık değil çok kızla geçmişi var ona sorsan erkek o yapar diyor beni dövdü ben aileme düştüm dedim yokluk beraber yaşadım onun bunun gelinliğini giydim ailesine vi gün laf etmedim ailemde ne para ne düğün için bişey istedi annesi benim boklarimiöğrenince kapıya gelirmiş herşeyi yaparmış dün ben çocuğum yuvasız babasız büyümesin diye ben herşeyine sustum kız çocuğu olarak baba demenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum dedim sen kendini düşünen bencilsinelalem çocuğundan önemli mi dedim sonra aileme rest çekerim ama aldatırsan beni öldürürüm seni dedi beni annemin evine defalarca bıraktı ben yalvardım bak bebek doğacak pişman olursun gel diye alsancak olsam ailem çocuğa da bakar ben çalışırım 20 yaşında genç kızım hayatıma bakarım ailemde yoksul insanlar değil allah'a şükür ne yokluk çekerdim ne o adamın kahrını beni hep kötü bildi hep dövdü dövdü ben ona hep iyi yaklaştım sorsan aşkı sevgiyi sevilmeyi bende öğrenmiş ben o adama bu kadar emek vermişken benden böyle vazgeçmesi bana çok koyuyor beni kandırıp başından savmaya çalıştı resmen anası araba alacak ev alacak bakire bi karı alacak istediği herşey olacak şuan o araba istiyor diye 3 aylık kızımı anneme bırakıp çalışıp kredi çekmeyi düşünüyorduk yazın kızımızla gezeriz diye daha anlatamadığım neler neler var kaynana koca eziyetleri herşeyden önemli çocuğumuz var bizim boşaltmaya çalışmak ne demek aklım almıyor bazen gucumu toplayıp ben çalışırım annem çocuğuma bakar gül gibi yasarim eşimde anası para para diye oysun bir ömür anasını doyursun köyde sürünsün benden hep aldatmami bekliyordu ben anne olunca herşeyim değişti o hatalara asla düşmem ama allahın adaleti ya evlenmeden önce ailemi esim için çok üzdüm sonrada allah aileni üzdün al sana uğruna öldüğünadam dedi zulmü gördüm oda beni üzdü diğer eşinden hiç beklemedi şeyleri yaşar benim bu adama ne yapmam lazım çocuğu alsam anneme gitsem gelipte almaz bile bizi benim kiymetimine zaman anlar beni çocuğunu bırakınca hayatının mükemmel olacağını düşünüyor bende istediğini eline vermek istemiyorum olan bana kızıma olacak ne yapmam lazım bilmiyorum ah daha nelere katlandım bir bilseniz hamileyken anasının ağzına bakıp eizyordu beni ben eşime böyle bi adam olmayı yakıştıramadım boşanmayı istiyorum ama o gül gibi hayatına devam etsin istemiyorum sürünsünistoyorum
Ailen arkandaysa bence bosan canim oyle bi adamin kahri cekilmez yazik gunah kizina sana siddet uyguluyor omur boyu boyle yasayamazsin huy huydur asla degismez adamin naptigi belli degil birak naoarsa yapsin pisman olan o olsun ne kaybettigini gorsun baska bisee demiyom

Birde sen calisip kendini kizini cok igi bakarsin cok iyi olursun koca yok sikinti yok siddet yok ohh hayat guzel olur yok nedir babasiz kalicakmis onuda babasi dusunsun

Çok üzüldüm gerçekten yaşadıklarınız zor tabi elbette ama bırakın bence artık kopun o aileden sevhi saygı hiç olmamış karşı taraftan size.
Hamile kaldığınız da bakire değilsidiniz tamam orayı anladık ama zaten eşiniz biraz adam olsaydı tutar elinden çocuk doğana kadar ve doğumdan sora DNA testi yapardı sizi sevmese bile çocuğuna sahip çıkardı.
Siz bebeğinizi alın ve direk annenize gidin sizin için en sagliklisi bence bu bebeğiniz büyüyene kadar çalışın ayaklarınızın üstünde durun gerisini silin atın derim.
Dikisliyken bile peşinden koşmuşsunuz inşallah çocuğunuzu düşünerek o hareketi yapmışsınızdir.

Demem şu size yaşadıklarınızı bi kenara atıp bebeğiniz için ayakta durmaya çalışın sadece Allah yardımcınız olsun.

Merhabalar bundan 2 sene once saglik mezunu olan 18 yasinda bir kizdim ailem hayatim son derce guzeldi 14 yaşındayken hayatımın hatasını yaşadım o zamanlar bu olayların bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum daha sonrada hatalarımın devamı geldi sonra esim ile tanıştım beni sevmediğini biliyordum ilk başlarda ilk çıkma teklifi ettiği zaman hayatımı anlattım beni böyle kabul edecekse hayatında olacağımı söyledim kabul etti beni kullandı birliktelikler yaşadık son olarak 2020 ocak ayında hamile kaldım benden ayrılmıştı köyde yaşıyorlardı gittim gittiğimde kal madem burda dedi evlenelim dedi hamile olduğumu bilmiyordum evlendik 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim ailemi sildim onun için çok seviyordum onu sonra gerçek yüzünü gördüm çocuk benden değil dedi dövdü sonra annesi köyde yaşamamızı istedi ev yaptıracaklarını söyledi ben kabul etmedim beni kötü bildi onun dediklerini yapmadığım için annesi evlenince kendi ailesini silmiş kocasına tapan kadın düşmanı kadının teki eşimle köyde farklı bir eve çıktık kadın sürekli onda kalmamızı istiyordu bende hamileydim gidip orda köle gibi işlenmek istemiyordum oraya yemeğe gitmediğimiz için bana hamileyken bir kap peynir bile göndermedi makarna reçel ekmek yedik hep kontrole gidiyorduk esim o ara pandemiden is bulamamıştı cebimizde para yoktu sonra eşimde kendi ailesine kızdı ben ailemle barışmıştım bana düğün yapmadılar esim beni hamileyken tehditler edip annemlere gönderiyordu ben sürekli annemlere gidiyorum boşanır bu diye düğün yapmamışlar sözde ailem çocuk olacağı için düğün yapmaya karar verdi onlara gittik ben bize bakmıyorlar dedim ailelerde 5 ay kaldık ailem sayesinde hamileyken yiyebildigimi yedim esim hamileyken şiddet uygulamaya devam etti beni terketti arabanın peşinden koşturdum hamile halimle sonra dogum yaptım 1 hafta geçti tekrar kavgalar başladı dikisliydimterketti peşinden koşturdum yürüyemez halimle sonra merkezde ayrı eve çıktık köyden taşındık annesi beni annemin ağzına bakıyorum diye kötüledi bize düğün yapmak için arabayı satmış esim çalıştığını bugüne kadar annesine taşıyan biriymiş arabayı da o almış oldu 11 yaşından beri calistiriyotlarmis para anası için çok önemli sonra esim bana dedi annem seni araştırıyormuş senin boklarini bana ben onu boşatirim da uğraşmıyorum demiş beni istemiyor lk zamanlarda esim annesine kızıyordu bu zaman kadar çalıştım onlara bana bi yardım etmiyorlar diye olan olmuş ben senle mutluyum seni seviyorum seni dovsembile ben yere düşünce sen bana elini uzattın senin kadar iyi niyetli bulamam diyordu dün ise boşanalım ben senin kıymetini anlamak istiyorum el üstünde tutmak istiyorum seni dedi ben de inanmadım sonra beni seviyor ya diye düşündüm salak gibi sonra itiraf etti benim gibi geçmişi kötü biriyle evlenmiş herkes arkasından gülüyormuş sözde tek önemli şey o kanmış sonra ben kavga çıkardım beni dövdü dövdü evliliğinden bu yana yüzüm birgün gülmedi ailesi okutmamis ben arkasindaydim okusun fabrikada çalışmayı haketmiyor diye düşünüyordum hep destek oldum annesi ne insanlık öğretmiş ne kadir kıymet bilmeyi ne sevgiyi eşimde sütten çıkmış ak kaşık değil çok kızla geçmişi var ona sorsan erkek o yapar diyor beni dövdü ben aileme düştüm dedim yokluk beraber yaşadım onun bunun gelinliğini giydim ailesine vi gün laf etmedim ailemde ne para ne düğün için bişey istedi annesi benim boklarimiöğrenince kapıya gelirmiş herşeyi yaparmış dün ben çocuğum yuvasız babasız büyümesin diye ben herşeyine sustum kız çocuğu olarak baba demenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum dedim sen kendini düşünen bencilsinelalem çocuğundan önemli mi dedim sonra aileme rest çekerim ama aldatırsan beni öldürürüm seni dedi beni annemin evine defalarca bıraktı ben yalvardım bak bebek doğacak pişman olursun gel diye alsancak olsam ailem çocuğa da bakar ben çalışırım 20 yaşında genç kızım hayatıma bakarım ailemde yoksul insanlar değil allah'a şükür ne yokluk çekerdim ne o adamın kahrını beni hep kötü bildi hep dövdü dövdü ben ona hep iyi yaklaştım sorsan aşkı sevgiyi sevilmeyi bende öğrenmiş ben o adama bu kadar emek vermişken benden böyle vazgeçmesi bana çok koyuyor beni kandırıp başından savmaya çalıştı resmen anası araba alacak ev alacak bakire bi karı alacak istediği herşey olacak şuan o araba istiyor diye 3 aylık kızımı anneme bırakıp çalışıp kredi çekmeyi düşünüyorduk yazın kızımızla gezeriz diye daha anlatamadığım neler neler var kaynana koca eziyetleri herşeyden önemli çocuğumuz var bizim boşaltmaya çalışmak ne demek aklım almıyor bazen gucumu toplayıp ben çalışırım annem çocuğuma bakar gül gibi yasarim eşimde anası para para diye oysun bir ömür anasını doyursun köyde sürünsün benden hep
14 yaş çocuk zaten. Kim birlikte olduysa bu çocukla şikayet edilmesi gerekiyor ama nerde o akıl.

aldatmami bekliyordu ben anne olunca herşeyim değişti o hatalara asla düşmem ama allahın adaleti ya evlenmeden önce ailemi esim için çok üzdüm sonrada allah aileni üzdün al sana uğruna öldüğünadam dedi zulmü gördüm oda beni üzdü diğer eşinden hiç beklemedi şeyleri yaşar benim bu adama ne yapmam lazım çocuğu alsam anneme gitsem gelipte almaz bile bizi benim kiymetimine zaman anlar beni çocuğunu bırakınca hayatının mükemmel olacağını düşünüyor bende istediğini eline vermek istemiyorum olan bana kızıma olacak ne yapmam lazım bilmiyorum ah daha nelere katlandım bir bilseniz hamileyken anasının ağzına bakıp eizyordu beni ben eşime böyle bi adam olmayı yakıştıramadım boşanmayı istiyorum ama o gül gibi hayatına devam etsin istemiyorum sürünsünistoyorum
Senin durumunda olmak istemem Allah yardımcın olsun ama söylemeden de duramiycam senin en büyük hatan hamile olduğunu ogrendiginde bu çocuk benden değil dediği halde hem ona ailesine katlanıp birde üstüne şiddet görmen sana öyle birşey söyleyen birine tekmeyi basar giderdin ailenin çocuğuna bakabilcegini bildiğin halde orada onlarla kalmak istedin sen çalışır gül gibi bakarsın ki devletin desteği çok fazla böyle durumlarda yanlız annelere herşeyi geçtim ailen var arkanda onun pişman olması sürünmesi neyi değiştircek sana o günleri vericekmi hamilelik döneminde yaşaman gereken güzelliği geri vericek mi sen intikam ve onun pişman olmasıni.bekleme hayatına yön ver karma var unutma herkes yaşadığını yaşamadan ölmez 🥰bundan sonra bebeğin için yasa aşk meşk gelip geçici hayatımızda birinin olması inanki okadar da önemli değil sen bebeğine ve kendine odaklan öyle bir hayat yaşa ki bebeğin o yokluğu Baba eksikliğini histtmesin

X