Hayatımda yaşadığım peşpeşe olumsuzluklar

benzer şeyler yaşayıp şehir değiştirdiğim dönemler oldu. farklı yerlerde yaşadım. ama asla o duygu geçmedi. evet belki iş sorunu olmadı ama benimle aynı işi yapanlar ev, araba alırlardı ben öyle bakardım. benim niye bereketim yok derdim. hâlâ da diyorum. yalnız değilsiniz ama. çözüm sunan biri olursa faydalanmak için takip edeceğim. şimdiden teşekkürler o kişilere 🙏🏻

Vaşka şehre gitmeyi mutlaka düşünün bence. Tabi bu ekonomide tek başına zor olabilir iyi maaş veren bulmak ama deneyin en azından. Şehir değiştirmek, çevrenizi ve hayatınızı çok değiştirecektir. Size iyi gelebilir. Her şeyden uzaklaşmak emin olun kafanızı rahatlatacaktır. Siz yanlış bir evlilikten çıkmaya karar vermiş güçlü bir kadınsınız, başka şehir hiçbir şey sizin için, sakın kendinizi küçümsemeyin. Şu sıralar işe alımlar çok zor, asgari ücret işverene koyuyor, kimse değişim istemiyor vs. yani zor iş bulamamanız çok doğal, sizinle ilgili diye düşünmeyin illa ki.
Bir şeyi çok merak ediyorum. Başka şehirde olup başvuru yaptığım firmalar hep aynı sehirde kaldığımı görünce acaba bu kız buraya gelir mi diye düşünüp çağırırlar mı, daha önce böyle bir şeyi deneyimlediniz mi?

benzer şeyler yaşayıp şehir değiştirdiğim dönemler oldu. farklı yerlerde yaşadım. ama asla o duygu geçmedi. evet belki iş sorunu olmadı ama benimle aynı işi yapanlar ev, araba alırlardı ben öyle bakardım. benim niye bereketim yok derdim. hâlâ da diyorum. yalnız değilsiniz ama. çözüm sunan biri olursa faydalanmak için takip edeceğim. şimdiden teşekkürler o kişilere 🙏🏻
Siz şehir değişikliği yapmışsınız daha önce o zaman bu soru size gelsin 😊 süreçle ilgili beni biraz bilgilendirir misiniz, başka şehire başvuru yaptığınızda o şehirle alakanız yok ama arandiniz mi?
Başka şehirde olup başvuru yaptığım firmalar hep aynı sehirde kaldığımı görünce acaba bu kız buraya gelir mi diye düşünüp çağırırlar mı acaba 🤔

Enerji olayına inanmıyorum demişsiniz lakin sadesati döneminde olabilirsiniz göstergeler bunu gösteriyor . Eski eşiniz sizden enerji çalmış olabilir . Onun hayatı nasıl şuan mesela sizden sonra yükselişe geçti mi ?

Enerji olayına inanmıyorum demişsiniz lakin sadesati döneminde olabilirsiniz göstergeler bunu gösteriyor . Eski eşiniz sizden enerji çalmış olabilir . Onun hayatı nasıl şuan mesela sizden sonra yükselişe geçti mi ?
Ay ne bileyim kız ben kapattigim kapının anahtar deliğinden bakmam, huyum değildir. Engelledim gitti.
Sadesati nasıl hesapliycam, astrolojik bir şeydi sanki 🤔 ben onu düşünmüyorum bile, çalabilir mi enerjimi diyosun?

Doğum haritamı biliyordum, baktım Satürn yay burcuna geçtiğinde başlıyormuş benim sadesati dönemi. Satürn şu anda hangi gezegende acaba 🤔

Ay ne bileyim kız ben kapattigim kapının anahtar deliğinden bakmam, huyum değildir. Engelledim gitti.
Sadesati nasıl hesapliycam, astrolojik bir şeydi sanki 🤔 ben onu düşünmüyorum bile, çalabilir mi enerjimi diyosun?
Tabikide çalabilir . Birincisi bence şimdiye dek husumetiniz olan herkesle bağ kesme meditasyonu yapın. Astrolojik olarak çok saturnyen transitler alıyor olabilirsiniz benzer durum benimde bosandigim dönem oldu ve haritama baktirdigim zaman Satürn eş ve iş gostergemin üzerinden kamyon gibi geçmiş aynen böyle demişti :) tabi bunlar işin makyaj kısmı ama bilmek ve enerjisel etkiyi azaltmak iyi gelebilir

Tabikide çalabilir . Birincisi bence şimdiye dek husumetiniz olan herkesle bağ kesme meditasyonu yapın. Astrolojik olarak çok saturnyen transitler alıyor olabilirsiniz benzer durum benimde bosandigim dönem oldu ve haritama baktirdigim zaman Satürn eş ve iş gostergemin üzerinden kamyon gibi geçmiş aynen böyle demişti :) tabi bunlar işin makyaj kısmı ama bilmek ve enerjisel etkiyi azaltmak iyi gelebilir
Bağ kesme meditasyonu videosu paylaşır mısınız 🙏 siz yapıyorsunuz heralde düzenli yapmaya çalışayım. Size faydasi oldu mu bağ kesmenin?

Can aydoğmuş un var YouTube da baktım şimdi, ama sizin önereceğiniz birisi varsa deneyeyim bakalım bunu da 😊
Benim doğum haritamda Satürn 7.evde mesela, o da evlilik ve ortaklık eviymis 🤷

X