Hayatımın en önemli kararı

Leylimatem

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2020
191
913
30
Bence ilişki tamamen bitmeli. Birdaha size guvenecegini sanmıyorum. En ufak şeyde yüzünüze vuracaktır. Sizde o sözleri unutabilecek misiniz ? Her iki taraf da hatalı. Sizinle ilişkiye devam etmemesi gerekirdi.

gul2016

Popüler Üye
Pro Üye
13 Kasım 2019
4.092
10.295
49
Eski erkek arkadaşınızla konuşması çirkin olmuş ama siz kendinizi onun yerine koyun o eski kız arkadaşıyla sizden gizli görüşseydi siz sinirlenmez miydiniz? Yani güveniniz kırılırdı en azından.

Norma J

Geliyor gelmekte olan🐣
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2018
2.625
4.156
Yaptığınız şey karşı taraf için çok güven kırıcı.. Kaldı ki siz vicdan yapıp eskisiyle görüşmeye devam ederken adam sizin hakkınızda neler söylemiş erkek arkadaşınıza. İşte merhametten maraz doğar böyle. Bilemiyorum ne desem.. Belki biraz daha zamana bırakmakta yarar vardır, gidişatı görmek adına.

Queeninthenorth

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
7.440
9.634
Hatali oldugunuz ortada ama olan olmus. Aradan yuz yil da gecse bu muhakkak hatirlanir. Gencsiniz, onunuze bakin.

bezgin bekir

prensip olarak insan sevmiyorum
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
18 Haziran 2015
2.580
26.973
aslında ben bu bütün olanlardan bağımsız olarak birşeyler söylemek istiyorum.
iyi anlaşıyoruz, evlenince iyi anlaşacağımızı gördük gibi cümleleriniz var, lütfen emin olmayın. daha çok yeni sayılır ilişkiniz. insanlar zaman içinde değişiyor ve evlilikte ister istemez daha farklı yönde değişimler oluyor. bunu göz ardı etmeyin. evlilikle sevgililik asla aynı olmuyor.

ilk söylediğimi göz önünde bulundurarak söylüyorum ki bu konu bir daha açılmasa bile hoşuna gitmeyen bir meselede aynı tavrı sergileyebilir.
evlilik için biraz erken olduğunu düşünüyorum. daha fazla zamana yaymalısınız.
bahsettiğiniz meselede ise ortada bir hayal kırıklığı var sakin kalması beklenilemez ve herkesin stres anında verdiği tepki aynı olmuyor malesef.
siz hayat boyu stres anında bu şekilde tepki verilmesine katlanabilecek misiniz?

lavienrose1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
6
1
30
aslında ben bu bütün olanlardan bağımsız olarak birşeyler söylemek istiyorum.
iyi anlaşıyoruz, evlenince iyi anlaşacağımızı gördük gibi cümleleriniz var, lütfen emin olmayın. daha çok yeni sayılır ilişkiniz. insanlar zaman içinde değişiyor ve evlilikte ister istemez daha farklı yönde değişimler oluyor. bunu göz ardı etmeyin. evlilikle sevgililik asla aynı olmuyor.

ilk söylediğimi göz önünde bulundurarak söylüyorum ki bu konu bir daha açılmasa bile hoşuna gitmeyen bir meselede aynı tavrı sergileyebilir.
evlilik için biraz erken olduğunu düşünüyorum. daha fazla zamana yaymalısınız.
bahsettiğiniz meselede ise ortada bir hayal kırıklığı var sakin kalması beklenilemez ve herkesin stres anında verdiği tepki aynı olmuyor malesef.
siz hayat boyu stres anında bu şekilde tepki verilmesine katlanabilecek misiniz?
Stresli olduğu zamanlarda o kadar ağır bir tepki hiç vermedi. Sadece bu olaya özgü oldu tepkisi. Zaten bir daha asla böyle bir tepki vermesine izin vermem. Ama bir kere olmuş bile olması, hata bende bile olsa, beni düşündürüyor. Onu bile yapmaması lazımdı.

bezgin bekir

prensip olarak insan sevmiyorum
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
18 Haziran 2015
2.580
26.973
Stresli olduğu zamanlarda o kadar ağır bir tepki hiç vermedi. Sadece bu olaya özgü oldu tepkisi. Zaten bir daha asla böyle bir tepki vermesine izin vermem. Ama bir kere olmuş bile olması, hata bende bile olsa, beni düşündürüyor. Onu bile yapmaması lazımdı.
bütün bunları görmek için beklemekte fayda var

greyokyanus

All İzz Well...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
1.192
1.289
İlişkilerde saygı çok önemli, birisinin bana ettiği hakareti ben kolay kolay unutamam, ancak şu da var saklı bir şekilde eski sevgilinizle görüşmeye devam etmeniz bence pek etik olmamış. Ha karşılığında hakaret mi olmalıydı bilemiyorum. Evlilik kararını netleştirmeden bence öfke sorunu olup olmadığından emin olun, bir de tabii gelecekte her tartışmada bu olayın ısınıp ısınıp önünüze geleceğini bilin.