Hedef Beach Resort Hotel ultra herşey dahil 5* %50 indirim!!!

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Hanımlar merhaba;

Alanyada bu yıl hizmete açılan 5*lı HEDEF BEACH RESORT HOTEL ULTRA HERŞEY DAHİL DENİZE SIFIR 1 adet açık yüzme havuzu , 1 adet kapalı yüzme havuzu, 1 adet çocuk havuzu , 1 adet kapalı çocuk havuzu , aquapark , Spa center , hamam , sauna , masaj salonu , fitness center , A'la carte restaurant açık - kapalı 1200 kişilik , A'la carte restaurant barbekü , A'la carte restaurant Osmanlı , A'la carte restaurant balık , pool bar , loby bar , snack bar , beach bar , restaurant bar , gece & gündüz animasyon AKTİVİTELERİYLE 24 Saat Ultra Herşey Dahil konsepttde hizmet vermektedir.

Kahvaltı ( 07: 00 ile 10:00 )
Gec Kahvaltı ( 10:00 ile 10: 30 )
Öğle Yemeği ( 12:30 ile 14:30 )
Çay Saati ( 16:00 ile 17:00)
Pide / Gözleme Saati ( 12:00 ile 16:00 )
Akşam Yemeği ( 19:00 ile 21:00)
Gece Çorbası ( 23:30 ile 00:30 )
Tüm yerli alkollü & alkolsüz içeceklr ve bazı ithal icecekler 24 saat boyunca ücretsizdir.

TANITIM FİYATLARI İLE KISA SÜRELİĞİNE %50 İNDİRİMLE SİZLERE SUNULDU. SİTEMİZDEN TESİSİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Tatil ve Otel Rehberi | Ekonomik Tatil | Tatilköyü | Kıbrıs Otelleri| Termal Oteller | Kayak Otelleri| TUR ON9

0216 550 19 19 /0532 111 19 19

Son düzenleme:
Merhaba,

Alanya'da bu yıl açıldığını belirttiğiniz Hedef Beach Resort'un kendi sitesinde 2007 konaklamasına ait misafir yorumları yer alıyor. Bu duruma açıklık getirmenizi rica ederim.

bu otele cesaret gösterip rezervasyon yaptırdık inşllh bi aksilik çıkmaz sonra oraya gidince inşaat işçileriyle karşılamayız. :KK53:

bu oteli internet sitenizden inceledik. çok hoşumuza gitti. fakat...

benim eşim jandarma personeli. alanyadaki jandarmayı aradık ve oteli sorduk. yeni yapıldığı için kafamızda soru işaretleri vardı.
eşim tanıdığımız birinden otele bakmasını rica etti. otel daha inşaat halindeymiş ve sıvası bile daha yeni yapılıyormuş. orada görüştüğü bir kişi bu sezona yetişmeyebilir demiş. biz cesaret edip rezervasyon yaptırmadık.

mayısta açılış yapıalacağını söylediler biz zaten eylüle rezervasyon yaptık. mayısta açılmazsa söke söke alırım paramı..ayrıca rus hatunların olmama ihitmalini sevdim ....:KK9:

sevgili turog ya denildiği gibi inşaatla kaşılaşırsak zararımızı kim ödeyecek.

sevgili turog ya denildiği gibi inşaatla kaşılaşırsak zararımızı kim ödeyecek.

yorumları okuyunca korkmaya başladım bizde mayısa gideceğiz yorumların içinde en önce gidecek olan benim galiba gittiğimizde inşallah herşey güzel olur otel hoşuma gitti buarada rus hatunlar olmayacak denilmiş gerçekten böyle bir ihtimal var mı acaba :))))

yok canım ben inşaatla karşılşırsak rus hatunlar olmaz dedim :)) sen gidince muhakkak yorum yaz

merhaba öncelikle bizde ailecek bu otele haziranın 24 üne rezerve yaptırdık ve sizin yazılarınızı okuduktan sonra panik olduk. oteli aradık ve herhangi bir problem olmadığını rahat olmamız gerektğini söylediler sonra tur şirketine gidip onlarada tekrardan bakın böyle bir durum varmış dedi eşim onlarda asla problem olmayacağını zaten çok büyük bir tesis bir otelinde problem çıksa bunun bütün otellerini etkileyeceğini söylediler diğer otellerine aktarır en kötü kesinlikle rahat olun dediler bide sigortada yaptırdık zaten o yüzden rahatız. ama ilk giden arkadaş bizlere bilgi verirse çok sevinirim. çünkü otelin gerçek rsimlerinide göremedik çk merak ediyorum.

merhaba öncelikle bizde ailecek bu otele haziranın 24 üne rezerve yaptırdık ve sizin yazılarınızı okuduktan sonra panik olduk. oteli aradık ve herhangi bir problem olmadığını rahat olmamız gerektğini söylediler sonra tur şirketine gidip onlarada tekrardan bakın böyle bir durum varmış dedi eşim onlarda asla problem olmayacağını zaten çok büyük bir tesis bir otelinde problem çıksa bunun bütün otellerini etkileyeceğini söylediler diğer otellerine aktarır en kötü kesinlikle rahat olun dediler bide sigortada yaptırdık zaten o yüzden rahatız. ama ilk giden arkadaş bizlere bilgi verirse çok sevinirim. çünkü otelin gerçek rsimlerinide göremedik çk merak ediyorum.

tur on 9 denilen firma neden bize yazdıklarımızla ilgili cevap vermiyor sıkıntıya girmeye başladım....

Hedef Beach Resort ile ilgili olarak acentelerimiz ve yetkililerimiz ile görüştüğünüzü belirterek ;Forum üzerinde yazmış olduğunuz konuşmalar sohbet nitelikli konuşmalar olduğundan herhangibir caveap yazılmadı ancak sormak istediğiniz bir husus var ise buradanda yanıtlayabiliriz tabiiki....

arkadaslar iki kişilik rezervasyonu kaça yaptırdınız ücretle ilgili bilgi verebilirmi rezerve eden arkadaslar

arkadaslar iki kişilik rezervasyonu kaça yaptırdınız ücretle ilgili bilgi verebilirmi rezerve eden arkadaslar

merhaba ben mayısın sonunda giriş yapacağım haziranın 5 ine kadar rezerve yaptırdım iki kişi günlüğümüz 130 tl buarada mayısın sonunda gidecek olan arkadaşlar varmıııııı ?

merhaba arkadaşlar
bizde haziranın 24 ile temmuz 1 arasında rezervasyonumuz var günlük kişi başı 118 tl den rezerve yaptırdık. güzel bir tatil geçirmek dileğiyle.

tur on firmasına da şukadar söylüyorum cevap verilcek bir soru sormamışsınız demiş bukadar insan tereddütler içersinde otelle ilgili neden insanların içini ferahlatıcak bir açıklama yapmıyor.

merhaba arkadaşlar
bizde haziranın 24 ile temmuz 1 arasında rezervasyonumuz var günlük kişi başı 118 tl den rezerve yaptırdık. güzel bir tatil geçirmek dileğiyle.

tur on firmasına da şukadar söylüyorum cevap verilcek bir soru sormamışsınız demiş bukadar insan tereddütler içersinde otelle ilgili neden insanların içini ferahlatıcak bir açıklama yapmıyor.

Yine teyit edelim tesis bu sene mayıs 15 te hizmete giriyor hedef grubuna bağlı 5* denize tam sıfır ultraherşey dahil kaydıraklı havuza sahip animasyonlu merkeze yakın konaklıda bir otel.Fiyat tanıtım amaçlı olarak kampanyada ve kontenjanlar sınırlı.Bölgede denetçiler mevcut lanse edildiği gibi yetişmesi konusunda bölge müdürlerimiz tarafından da sürekli bilgi alınıyor.İletme grubu tecrübeli bu otel 4.otelleri...Sormak istediğiniz farklı bir detay var ise tekrar yardımcı olalım Sizlere....?

Yine teyit edelim tesis bu sene mayıs 15 te hizmete giriyor hedef grubuna bağlı 5* denize tam sıfır ultraherşey dahil kaydıraklı havuza sahip animasyonlu merkeze yakın konaklıda bir otel.Fiyat tanıtım amaçlı olarak kampanyada ve kontenjanlar sınırlı.Bölgede denetçiler mevcut lanse edildiği gibi yetişmesi konusunda bölge müdürlerimiz tarafından da sürekli bilgi alınıyor.İletme grubu tecrübeli bu otel 4.otelleri...Sormak istediğiniz farklı bir detay var ise tekrar yardımcı olalım Sizlere....?

mrhaba ben hedef beach otelin yerini tam olarak bilmiyorum haritadan baktım ama tam anlaşlır değil acaba otel konaklının girişindemi çıkışında mı?

X