Hediye meselesi

Kendisine yarın söyleyeceğim ben aldığın mağazaya sordum bunun üretimi yokmuş diye bakalım yuzyuze de ok diyebilecek mi

Diğer arkadaşlar da bilmeli parayı cebine attığını çünkğ hepinizi dolandırmış gibi resmen. Hiç öyle ona göndermeli özlü söz paylaşma direkt iş yerinde bildiğin açık açık kinayeli şekilde lafını söyle.

Bu güneş kremi nerden ya? Hiçbi mağazada bulamadım? Falan filan...

Bir aradayken yine sorun bence değişim kartı var mı dökük gelmiş bilmem ne diye. En azından herkes öğrensin dediğiniz doğruysa ki bence doğru. Zaten 100 TL'lik bir ürünü nasıl toplu alabilirler anlamadım herkes 10 TL mi katıyor?

Hediye mesele değil ama eğer bu doğruysa aptal yerine konulmak zoruma gider . Ki hediye olarak güneş kremi ne alaka . Daha gecen yeğenine doğum günü icin kıyafet aldık onun yaptığına bakın
Herkese ne aliniyor? Gunes kremi icinde olan bir paket olsa ok ama sadece gunes kremi mi? Birde skt illa yazar.. bugune kadar kac tane aldiysam hepsinde yaziyor

Hediyen verilirken kimse gormedi mi? Birde herkesten para toplayip evinde olani getirdiyse bundan emin olunca rezil ederdim herkese.. sende para veriyorsun herkesin dogum gununde sonucta.. ay ne rezil basit ucuz insanlar var ya

Çok saçma geldi bana, para toplayıp güneş kremi almak falan. Bu hediye alma uygulamasını bir şekilde sona erdirmelerini sağlayın.

Merhaba arkadaşlar Aklıma takıldığı icin emin olmak istedim size sorayım dedim Tecrübelerine dayanarak olayı anlayan olur belki . Çalıştığım işyerinde herkese doğum günü yaparız bi pasta bir de hediye alırız geçen hafta da benim doğum günümdu . Bana alınan hediye bir güneş kremi yanız hediye toplu alınır ama seçen hep aynı kişidir . Neyse güneş kremim vardı zaten cildim hassas yine de hediye diye teşekkür ettim . Eve geldim inceleme şansım oldu . Gratis poşetindeydi ordan alınmıştır diye düşündüm . Summer babe 100 ml güneş kremi ama üretimde hiç bir sayfada satışı yok üstünde ne son kullanma tarihi var ne içerik vs kutusu bile yok . Ve kapağının Kenarında kurumuş sanki dökülmüş gibi lekeleri var . Sizce bu kişi para toplayıp kendi evde kullanmadığı ürünü getirmiş olabilir mi
Gelişme var mı

Arkadaşlar gelisme söyle bugün sordum tekrar fişi buldun mi yok dedi gösterdim böyle akmış dedim ben aldığımda öyle değildi acaba güneşte mi eridi aktı dedi o zaman ben götüreyim değiştireyim dedi aldı götürdü belki de hiç getirmez 🤪

Arkadaşlar gelisme söyle bugün sordum tekrar fişi buldun mi yok dedi gösterdim böyle akmış dedim ben aldığımda öyle değildi acaba güneşte mi eridi aktı dedi o zaman ben götüreyim değiştireyim dedi aldı götürdü belki de hiç getirmez 🤪

e demediniz mi fişi bulamamışsın nasıl değiştireceksin diye?
birde bu konuşmayı herkesin içinde yaptnız umarım.

Bence rezaleti ortaya dusmesin diye yeni guzel birsey getirecek. Merakla takipteyiz.

Ay resmen evden getirmiş utanmadan.
Cepçilik yapmış ya
Her geçen gün bir şeye şaşırıyorum burada

İş arkadaşınız kurnaz ama aynı zamanda hafiften de alık sanırım. Kapalı ürünün güneşten aktığı nerede görülmüş, sanki elinde açık tutup sallaya sallaya getirmiş gibi 🤔

X