Hediye meselesi

Okulumuzdaki hediye işleri bendedir, para toplar katılanları aldığım alacağım şeylerle ilgili bilgilendiririm. Tüm fişler de arşivimdedir.

Ayrıca alacağım her hediyeyi mutlaka değişim kartı ile veririm, öteki türlüsü zaten saçma. Elimde kullanmadığım bir şey varsa, hediye olarak değil ama kullanacağını düşündüğüm kişiye “ben de böyle bir şey heves edip almışım ama artık kullanmıyorum, ya da bana iyi gelmedi deyip” isterse ona veririm, etiketli, hiç açılmamış ürünlerini bile böyle verdiğim oldu. Ama sözde uyanıklıkla böyle bir edepsizlik yapmam.

Bir de güneş kremi toplu alınan bir hediye olur mı ya, hatta hediye bile olmaz. (Çok yakınımdır, yıllardır her şey almışsınızdır, onun kullandığı bir kozmetik ürünü vardır, onu belki alırsın, bilemedim ancak böylesini kabul edebilirim ben)

Merhaba arkadaşlar Aklıma takıldığı icin emin olmak istedim size sorayım dedim Tecrübelerine dayanarak olayı anlayan olur belki . Çalıştığım işyerinde herkese doğum günü yaparız bi pasta bir de hediye alırız geçen hafta da benim doğum günümdu . Bana alınan hediye bir güneş kremi yanız hediye toplu alınır ama seçen hep aynı kişidir . Neyse güneş kremim vardı zaten cildim hassas yine de hediye diye teşekkür ettim . Eve geldim inceleme şansım oldu . Gratis poşetindeydi ordan alınmıştır diye düşündüm . Summer babe 100 ml güneş kremi ama üretimde hiç bir sayfada satışı yok üstünde ne son kullanma tarihi var ne içerik vs kutusu bile yok . Ve kapağının Kenarında kurumuş sanki dökülmüş gibi lekeleri var . Sizce bu kişi para toplayıp kendi evde kullanmadığı ürünü getirmiş olabilir mi
Demekki baska bir ambalajin icindeydi. Mesela ikili paketler falan.
Sana ozel alinmadigi %100

Bence iyi biriyseniz biraz sessiz gibi etliye sütlye karışmayan sizi kafalayabileceğini sanmış.

Ses çıkarmayan birisi olacağınızı anlamış ki bence de biraz öyle davranıyorsunuz şu an:) iş yerindeyken azıcık çirkefleşin.:)
Biraz öyle galiba . Göndermeli bi söz paylaştım görürse anlar onun icin olduğunu . Bu benim iyi niyetim değil onun Art niyeti . Dediğin gibi biraz cirkeflesmek lazım bu işyerimde bir senedir çalışıyorum yeniyim yanı ama böyle bi terbiyesizligi başka hiçbir çalıştığım yerde görmedim bu onun ne kadar kötü niyetli olduğunu gösteriyor bir de para toplayıp cebine atması ayrı olay

Kendisine yarın söyleyeceğim ben aldığın mağazaya sordum bunun üretimi yokmuş diye bakalım yuzyuze de ok diyebilecek mi

Okulumuzdaki hediye işleri bendedir, para toplar katılanları aldığım alacağım şeylerle ilgili bilgilendiririm. Tüm fişler de arşivimdedir.

Ayrıca alacağım her hediyeyi mutlaka değişim kartı ile veririm, öteki türlüsü zaten saçma. Elimde kullanmadığım bir şey varsa, hediye olarak değil ama kullanacağını düşündüğüm kişiye “ben de böyle bir şey heves edip almışım ama artık kullanmıyorum, ya da bana iyi gelmedi deyip” isterse ona veririm, etiketli, hiç açılmamış ürünlerini bile böyle verdiğim oldu. Ama sözde uyanıklıkla böyle bir edepsizlik yapmam.

Bir de güneş kremi toplu alınan bir hediye olur mı ya, hatta hediye bile olmaz. (Çok yakınımdır, yıllardır her şey almışsınızdır, onun kullandığı bir kozmetik ürünü vardır, onu belki alırsın, bilemedim ancak böylesini kabul edebilirim ben)
Yanı değil mi bi değişim fişi olur ya da güneş kremi ne alaka . Herkesin cildi farklı bi planı vardı onu bende uyguladı benim de yiyeceğimi sandı beni aptal sanarkeb kendini akıllı zannediyor

Herkese alınan hediye fiyatı 100 tl mi oluyor genelde?
Ben olsam fişi alana kadar darlarım o kişiyi
Zaten kapaktan taşmış kurumuş böyle bi ürünü satmaları bile hata müşteri olarak şikayetimi de belirticem derim
Sitesinde bile olmayan ürünü nasıl satabiliyorlar hayret birşey derim
Bakarım sinirleniyorsa o krem evden gelmiştir

Bahsettiginiz krem bu olabilir mi ?

Baska yakin arkadasinizi yok mu isyerinde kisi basi ne kadar toplandi , kim gunes kremi alalim dedi kutusu yok biseyi yok kim aldirdi bunu dersiniz
Sordum arkadaşım dedi daha 2 gün önce konuştuk grupta ben alacağım dedi ben de parfüm al dedim güneş kremi var zaten . Kendini akıllı sanan bu arkadaş inat etmiş güneş kremi alacağım diye

Herkese alınan hediye fiyatı 100 tl mi oluyor genelde?
Ben olsam fişi alana kadar darlarım o kişiyi
Zaten kapaktan taşmış kurumuş böyle bi ürünü satmaları bile hata müşteri olarak şikayetimi de belirticem derim
Sitesinde bile olmayan ürünü nasıl satabiliyorlar hayret birşey derim
Bakarım sinirleniyorsa o krem evden gelmiştir
Yok ya ne 100 tlsi 250 ye bile aldığımız oldu ama bu çok bencilce ya da HIc alma hediye bubdab iyi böyle aptal yerine koyduğunu sanıyor

Yarın kremi de götürüp göstereceğim

Kendisine yarın söyleyeceğim ben aldığın mağazaya sordum bunun üretimi yokmuş diye bakalım yuzyuze de ok diyebilecek mi
Bunu yalnızken değil de bi arkadaşınızın yanında söyleyin. Sonuçta onun da parası gitmiş. Eğer gerçekten parayı kendine aldıysa yaptığı terbiyesizlik yanına kalmamalı.

Yok ya ne 100 tlsi 250 ye bile aldığımız oldu ama bu çok bencilce ya da HIc alma hediye bubdab iyi böyle aptal yerine koyduğunu sanıyor
Ben olsam bundan sonra sadece pastaya ortak olacağım hediye kısmına ortak olmayacağım derim
Bana da sadece pasta alınsın
Diğer türlü herkes pasta yerken köşede durmam kendimi kötü hissettirir
Böyle ucuz saçma hediyelerdense hiç alınmasın daha iyi

Tam bir dolandiricilar krali. Bence de degistircegim vs diye darlayin gratise gittim boyle bir urun satmiyoruz dediler diyin. Olay cirkinlesirse para verenlere ulasip bu sizin paranizi hic etti evden eski bir urunu getirdi vs dersiniz.
Bizde boyle bir hediye oldugunda once alinir fis yada faturasi gruba atilir kisi sayisina bolur oyle oderiz. Sizinki cok uyanik galiba.

Yok bundan değil iste üretimi kalkmış
Bu tip ürünlerin kapağını açınca folyo ya da jelatin olur. Diş macunu tüpü gibi düşünün. Eğer yoksa bana da kendi kullanmadığı ürünü kakalamış gibi geldi. Herkese de güneş kremi alıcam diyerek önceden yerini yapmış. Bence siz peşini bırakmayın. Kullanınca cildimde sorun olursa götürüp geri verebilirim, fiş nerde ya da hangi mağazanın hangi şubesinden aldın diye sormaya devam edin.

Ya da hiç uğraşmayın kendinizi strese sokmayın. Bir dahaki hediye organizasyonlarına da katılmayın. Niye diye soran olursa anlatırsınız size yapılanı.

Ay sinsi .acaba herkesten kaç para aldı ?
Şahsen ben olsam açıkça söylerim değiştirmek için gittim ,böyle bir ürünün satışı yoktu sen nerden aldın bunu adresini ver iade yapacağım herkesin parasını geri ödeneğin bu yaptıkları insanı salak yerine koymak falan derdim .para verenlere de gittim sordum satışı yokmuş bu ürünün paranız hediyeye gitmemiş derdim .

olabilir insanlar neler neler yapıyorlar, bu yine hiç bi şey sayılır. ama tabi gidip bunu ona sormak da aynı iş yeri için tuhaf sonuçta yüz yüze bakacaksınız. nereden almıştın vs gibi yokluyor tarzda sorabilirsiniz en kötü

X