hediye olarak flash bellek getirmiş

Ayy kusura bakmayın kızlar vallahi tek tek bakamadım. Şu an en son gelişme 42. Sayfada. Yani yine gelişme diyorum ama kime göre neye göre gelişme :KK45: kapıma gelip ellerinde çiçeklerle falan serenat yapmadı. Arıyor ben açmıyorum arkadan ayak parmaklariyla yazılmış mesajlar atıyor çözmek için eczacıya götürücem neredeyse :KK53:
Adam kendini affettirmeye çalışırken bile çaba harcamıyor, parasına kıyamıyor. 🤣 Telefon var ya işte, belli olmayacak birşey için neden para ve efor harcayacam diye düşünüyor.
Hala dersini almamış, zor hayatı olacak böyle giderse.

Çantanı evde unutmuşsun monicatak monicatak :halay:
BE99609D-4403-4064-A326-E4A920009721.jpeg

buraya konu açmayalı aylar yıllar olmuştu ama hem şöyle bir iç döküp rahatlayayım hem de objektif olarak fikirlere göre adama bir cevap hazırlamak için desteğe ihtiyacım var kızlar.

önce biraz özet geçeyim, şimdi diyelim ki biri var ve bu kişi eski sevgiliniz, yıllar once ayrılmışsınız ve ayrı kaldığınız yıllarda çok büyük bir hata yapmış ama o yıllar içinde sizinle olan bağı hiç koparmamış. her seferinde reddetseniz de hep bir sekilde sansını denemiş ve pesinizi hiç bırakmamış. e yaş kemale ermiş, bay doğruyu da bulamamışsınız. en son köpek gibi aşık olup aşktan sağlam bir ders de alınca acaba mı diye düşünüp bu adama bir şans vermek istemişsiniz. çünkü bu adam sizi zamanında gerçekten çok sevmiş.

yıllar sonra ilk kez görüşeceksiniz, görüşme gününü de doğum gününüze denk getiriyor. neyse geldiği gün biraz hastasınız pek bir sey anlamıyorsunuz tadınız kaçık vs tam eve girecekken aldığı hediyeyi veriyor ama oncesinde ne bir çiçek ne başka bir sey yok. aç bakalım falan diyor paketi bir açıyorsunuz üzerinde çalıştığı şirketin logosu olan bir adet masa saati, bir adet yine şirket logolu flash bellek (nereye sokacaksam), bir tane dümdüz ve mühtemelen şirkette dagıtılan basit bir french press, bir kücük paket ot (bitki çayıymış ne bitkisi onu da bilmiyor) bir de mentollü sigara bulamıyorum diye sigara getireyim sana demişti onları koymuş :işsiz:

ay bu kadarla kalsa iyi nasıl unuttum. bir ayakkabı muhabbeti olmustu aramızda, nike'in rengarenk bi modelini görmüştüm bu çakma mı ya diye konusurken çakma olduğunu, orijinalde öyle bir renk olmadığını konusmustuk 1-2 ay önce ve benim için konu kapanmıştı orada, sen git o ayakkabıyı al bana, hem de çakma olanı :skandal:

32 yaşındayım ben yazıyla otuz iki. bu yaşta birine alınacak hediye mi bu allah askına adamı boğmak istiyorum aklıma geldikçe. maddi değeri değil anlatmak istediğim ben zaten kendi paramı kazanıyorum ama allah aşkına kızlar ben şu paketi sıradan bir arkadaşa vermeye utanırım. herkese ilgi alanına göre hediye secerim en uzaktan tanıdık bile olsa. sen beni geri kazanmaya calısan biri olarak yıllarca peşimden koştun, bu mudur yani ? beni hiç tanımıyormuş. bir çicek alsa bile yeterdi, flash bellek nedir ya cakma ayakkabı almak nedir ? pasta getirmiş tek porsiyonluk olandan :cry:

ay çok uzattım ama demek istedğimi anladınız umarım, hediyenin maddi degeri değil konu bu kadar degersiz hissettirilmez bir insan. bir de gidince sana yeniden aşık oldum diye mesaj atıyor, bütün gece beni izledi zaten ve daha fazla üzerime düştü döndüğünden beri. bense onu sapanın bir ucuna takıp olabildiğince uzağa fırlatmak istiyorum . yarın yine gelmek istiyor beni gezdirecekmiş. içimde bir gram görüşme isteği kalmadı. zaten zamanında yaptıkları var, adam telafi için flash bellek getirmiş. içine belki şiir miir yazıp koymuştur dedim şiir sevmememe rağmen yine de açtım baktım yok anam baya dümdüz boş flash bellek :KK53:

buraya kadar okuyan varsa hakkını helal etsin :KK37:laptoptan yazıyorum biraz zorlandım. şimdi ben bu gerzeği ne yapayım allah aşkına bir seyler söyleyin beynim durdu. yarın için her seyi ayarlayıp plan yapmıs ama ben yarın da görmek istemiyorum, bütün hevesimi kırdı. ne diyeyim o hediyeleri yüzüne vurmak istiyorum söylemezsem içimde patlar. bana bunları mı layık gördün temalı bir mesaj yazmalıyım ona ama ne? siz olsanız ne yapardınız ? bir kere daha görüşüp ufak ufak mı sıyrılırdınız yoksa bu geceden her seyi söyleyip sayfayı kapatır mıydınız? yarın hiçbir şey yokmuş gibi rol yapamam. uyumadan önce mesaj at dedi o yüzden açtım konuyu. hadi bana bi el atalım
Ay arkadaşım afedersin ama hani nefes alabilen bir kalasla bir ömür geçer mi bir düşün ondan sonra devam et. Ben takılmam böyle şeylere dersen tabi bir şey diyemem. Hediyede maddiyat önemli değildir minicik bir şeyle bile ne hislerini gösterebilir. Ama şirketin ona verdiği şeyleri size getirmesi çakma ayakkabı vs. çok odunca olmuş. Bir çiçek getirse yetermiş

Benim erkek arkadaşımda çalıştığı otele gelen kalem ajanda parfüm gibi şeyleri bana getirir çok da hoşuma gider benim. Beni düşünmüş derim. Bu logolu şeylere niye taktınız anlamadım. Sizi düşünüp getirmiş işte. Bence biraz fazla abartıyosunuz. Maddi değerinde değilim diyosunuz ama bana baya öyleymişsizni gibi geldi çakma lafına vurgu yapmjşsınız falan..
İyi ama burada sevdiği kadının doğum gününde getirmiş ve 2. şans verilen bir adam. Doğum gününe bunlarla gidilmesi çok kaba bir davranış.

Elinde bu çantadan olsa flash belleği fazla bulup vermezdi bile:KK53: eve gidince meşhur flash belleğin fotosunu atayım. Bir de bu gece artık bi cevap yazayım yine mesaj atıyor ne yapmış olabilirim yani bu kadar diye. Ben sustukça iyice inada bindirdi herhalde boşuna yormasın kendini o internete para ödüyor sonuçta :KK45:

Ay arkadaşım afedersin ama hani nefes alabilen bir kalasla bir ömür geçer mi bir düşün ondan sonra devam et. Ben takılmam böyle şeylere dersen tabi bir şey diyemem. Hediyede maddiyat önemli değildir minicik bir şeyle bile ne hislerini gösterebilir. Ama şirketin ona verdiği şeyleri size getirmesi çakma ayakkabı vs. çok odunca olmuş. Bir çiçek getirse yetermiş
Yok canım gayet de takılıyorum böyle bir şeye takılmayacak gibi mi::KK45: hiç sevimli ve masum bulunacak bir tarafı yok gayet sinsice ve içten pazarlıklı bir şekilde hazırlanmış bir hediye. Nasılsa ortada bir sey yok daha ben enayi miyim kafasıyla hazırlanmış. Aksine aradan onca şey geçmiş ona rağmen benimle görüşüyor söyle güzel bir hediye alayım, mutlu edeyim demesi gerekirken resmen nasıl ucuza getiririm diye düşünmüş. Şöyle kizgin demirden hazırlanmış Mercedes logosu bulsam tam alnının ortasına ve poposuna basmak istiyorum öyle gıcık oldum :KK45:

Adam kendini affettirmeye çalışırken bile çaba harcamıyor, parasına kıyamıyor. 🤣 Telefon var ya işte, belli olmayacak birşey için neden para ve efor harcayacam diye düşünüyor.
Hala dersini almamış, zor hayatı olacak böyle giderse.
Evet bir de dersimi aldım yazmış bu dersini almış haliyse vay ki ne vay🤦🏻‍♀️ ya ben olsam cümle kurarken bile özen gösteririm, ki hediyeden falan daha fazla etkilenirim özenle yazılmış güzel sözlerden. Ben şuraya bile yorum yaparken yanlış bir kelime yazdım mı diye kontrol edip yazıyorum adam bana mesaj atarken bi taraftan başka ne haltlar yiyorsa hiç bakmamış bile yazdığı şeye. İyice s.cip batırdı

Evet bir de dersimi aldım yazmış bu dersini almış haliyse vay ki ne vay🤦🏻‍♀️ ya ben olsam cümle kurarken bile özen gösteririm, ki hediyeden falan daha fazla etkilenirim özenle yazılmış güzel sözlerden. Ben şuraya bile yorum yaparken yanlış bir kelime yazdım mı diye kontrol edip yazıyorum adam bana mesaj atarken bi taraftan başka ne haltlar yiyorsa hiç bakmamış bile yazdığı şeye. İyice s.cip batırdı
Lucy ağzı laf yapacak zeki adam bu hediyeyi getirmez ama. Orada şaşmamalısın hareketlerine zaten.
onun dışında, sana özelden yazdığım vardı ya onu yazabilirsin bence.

Lucy ağzı laf yapacak zeki adam bu hediyeyi getirmez ama. Orada şaşmamalısın hareketlerine zaten.
onun dışında, sana özelden yazdığım vardı ya onu yazabilirsin bence.
Bu gece yazayım artık bi şey cidden böyle uzayacak. Ay o değil de konudan aşırı bağımsız olarak bir şey sorucam. Bu saksıda yetiştirdiğimiz fesleğen yemeğe katılıyor mu kızlar :KK45: fesleğenli domates soslu makarna yapıyorum, kime sorduysam bilmiyor. Pazarda maydanozlarin yanında satılan fesleğenle şu elimizi sürünce kokan fesleğen aynı fesleğen mi ya

Bu gece yazayım artık bi şey cidden böyle uzayacak. Ay o değil de konudan aşırı bağımsız olarak bir şey sorucam. Bu saksıda yetiştirdiğimiz fesleğen yemeğe katılıyor mu kızlar :KK45: fesleğenli domates soslu makarna yapıyorum, kime sorduysam bilmiyor. Pazarda maydanozlarin yanında satılan fesleğenle şu elimizi sürünce kokan fesleğen aynı fesleğen mi ya
Katılır tabi bebeğim pazardaki nasıl olıyor sanki :KK53:

Konu çok eğlenceli esas oğlan da bir o kadar saf! Yani umarım saftır. Öyle olmasını istiyorum aksini düşündükçe hem gülme geliyor hem sinir:KK70:

Merak ettim. Nasıl verdi. Ilk tepkin ne oldu? Ama kaktüs küçük ya dikenleri acıtmamıştır.
Bir yerde yemek yiyorduk. Kaktusleri verdi o an bayilacaktim. Siparis verdi lavaboya gitti o an kaktusleri onun oturdugu koltuga koyup olay mahalinden kactim😎 Bir de bana nankor neyini begenmedin bunlarin ki bunlar ortama oksijen verir seni dusunende kabahat diye mesaj atmisti😂😂

Kızlar selam :KK37:

2 gündür işler biraz yoğundu eve gelir gelmez tavuk gibi uyuyorum, kafamda bu hayatın heycani meycani yok çalıyor 2 gündür enerjimi vantuzladi adam:KK53:

Dün ve bugün sürekli aradı. Açmadım cidden hiç içimden gelmedi, is çıkış saatimde arıyor genelde, telefon çalıyor kısıp kenara koyuyorum. Arkadan mesajlar atmış. Uzun uzun yazmış ama anlam olarak toplasan 1 cümle falan anca ediyor, mesajlara da bol bol eşantiyon cümle yerleştirmiş dolu görünsün diye:KK45:

direkt ekran görüntüsü atıcam, benim gibi imla takıntıları varsa vereceğim rahatsızlık için şimdiden özür diliyorum hepinizden :KK53: hediye seçimindeki özensizligi ve pintiligi cümle kurarken de sürdürmüş sağolsun, ne bir ayrılmış - de -da eki, ne bir noktalama işareti. Hatta sanırım ayak parmaklariyla yazmış :KK53:

Instagramdan da yazmış bir şeyler onu açmadım ama adım kadar eminim kopyala yapıştır yapmıştır oraya da. Beklentiyi - 152636'e düşürdüğüm için herhalde ne yazmış acaba diye bir gram merak oluşmadı 🤷🏻‍♀️

Eki Görüntüle 2649939 Eki Görüntüle 2649940

ben olsam corona var ne sarılması ya der engellerdim :)

X