Hem Eşi Hem İşi Olan Bayanlar Haydi Buyrun..

GÜNLER SONRA geldim bakem dedim kimbilir ne muhabbetler aktıııı
nan ben gelmeyeli kimse gelmemişşşş
nerdesiniz garular hepinisi merak ettimmmEn Büyük TÜRKİYE
böcük buralardadır kesin damlar az sonraa

Selam fıstık hatunlar nörüyorsunuz bakalım ? Kaanı uyuttum nette takılmalardayım an itibariyle :KK70: Ne var ne yok ?

selam güzel hatunlarrrrrrrrrrr kimsecikler yok hani belkim gelirsinizde yardımcı oaursunuz bana

çamaşır kurutma makinesi almayı düşünüyorumda kullanan varmı ki vardı alanlar öle hatırlıyorum patik brck kullanıyordu bal da aldımı hatırlamıyom ha bide keloboş almışmıydı yaaa

kullanım ve model marka önerilerinize ihtiyacım var
avantajı ve dezavantajı birde yazarsanız memnun olurum

selam güzel hatunlarrrrrrrrrrr kimsecikler yok hani belkim gelirsinizde yardımcı oaursunuz bana

çamaşır kurutma makinesi almayı düşünüyorumda kullanan varmı ki vardı alanlar öle hatırlıyorum patik brck kullanıyordu bal da aldımı hatırlamıyom ha bide keloboş almışmıydı yaaa

kullanım ve model marka önerilerinize ihtiyacım var
avantajı ve dezavantajı birde yazarsanız memnun olurum

canım benım teyzosda var arçeliğin gayet memnun modelını ogrenırım sana:KK54:

slm benim de hem eşim hem Çocuklarım (3 tane) hemde işim var .... işim şimdilik evde (Butik Kurabiye) biraz zor oluyor ama insan alışıyor daha pratik düşünmeye ve hizli yaşamaya alışıyorsun insan yeterki istesin

slm benim de hem eşim hem Çocuklarım (3 tane) hemde işim var .... işim şimdilik evde (Butik Kurabiye) biraz zor oluyor ama insan alışıyor daha pratik düşünmeye ve hizli yaşamaya alışıyorsun insan yeterki istesin

maşallah 3 cocuk hee:KK53:ben bı tane bıle doğuramadım
burası normalde cok kalablık olur ama doğuran kaçtı gelmıo daha
aramıza h geldın
ne güzel yaa cok becerıklısın desene

Bayağıdır gelemedim buraya artık buralardayım....evliliğimizin 1. yılını doldurduk bile :=) ne çok şeyler yaşadık konuşuruz zamanla hepinize yeniden merhaba :KK66:

Son düzenleme:
X