Hem Eşi Hem İşi Olan Bayanlar Haydi Buyrun..

merhaba kızlar
ben gelmeyeli buralar bayağı bır tenhalaşmış.

Hayat öye yoğun gecıyorki. hiç birşeye zaman kalmaz oldu. Birazcık zaman bulsam ondada kafa dinlemek ıster oldum. Sızlerde bu kısır döngüde mı kayboldunuz.

merhaba kızlar
ben gelmeyeli buralar bayağı bır tenhalaşmış.

Hayat öye yoğun gecıyorki. hiç birşeye zaman kalmaz oldu. Birazcık zaman bulsam ondada kafa dinlemek ıster oldum. Sızlerde bu kısır döngüde mı kayboldunuz.

canım hoşgeldin.. valla hepimiz bebişli olunca oyle bi topikte toplaştık... inş. herşey istediğin gibi gidiyordur. opüyorumm

oyyy canlar merhabalar nasılsınız bakalım.özlemişim sizi.ben doğumdan sonra 7 ay izin kullandım.1 ay oluyor işe başlayalı.umarım hepiniz iyisinizdir.lame, bal, caspery,organiksheker,kırmızıpatik,tanem,ada,pembekelebek,alya,güneşim,umut,böcüğüümm,speedy,unuttuğum varmı bilmem varsa kusura bakmasın hepinizi öpüyorum.

canla naberrrr geldim ama kimsecikler yok :KK43: çok özledim hepiniziii
bi geçmişi okuyum bakalım neler olmuş kimler doğurmuş kimler doğurmamış :))

iyiyim nevgülüm ne olsun iş ev elaaa derken hayat devam ediyor elanın 2 yaşı bittii şüükürler olsunnn
senin kuzuların nasıl sen nasılsıınnn

bizde iyiyiz hamdolsun.bende iş ev ve büdüşlerimle uğraşıyorum.kızım 8 aylık oldu.albümümde görebilirsin merak ediyorsan canım.2 yaşınız hayırlı olsun nice güzel yıllara canım.

selam hanımlarrr çokk uzun bir aradan sonra merhabalar sanırım herkesler bebek sahibi oldu =)=)

bende bekliyorum inşllah 37+5 günlk benım bebeğimde izne çıktım evdeyımm ...sizleri özledimm muhabbetleri özledim şifrelermi unutmştum şkür bugun buldum arada yazarım inşş doğuma kadar :emir_bebek:

X