Hemen evlilik konusu açan erkek

Aşkım karşıma çıkan her erkek böyle oldu hep üzdü. Uzun süre sonra birinden hoşlandım bu da böyle bitti inancım kalmadı
Bu adam karşına çıkmamış ki
İnternette tanışmışsın tabii gerçekte o kişiyse tanışmışsındır
Reel ortamda sosyalleşerek bul birini,bu tür ilişkiler çok nadir sağlıklı olur.

Arkadaşlar bu taaa benim lise dönemindeki ergenlerin taktiğiydi. Beceremediğine bi milyoncudan yüzük alır gelir ee bak biz evlencez diye kandırmaya çalışırdı. Kanma bunlara kuzuuum. Böyle erkekler işini görüp kaçarlar

İki seçenekte ona uyuyor zaten. Sizin fikrinizi önemseyen yok. Sabırsız bir erkekle ilişkide evlilikte yürümez bence. Önce beklemeyi sabretmeyi bilecekler. Daha doğru düzgün karakterini, davranışını bilmeden evlenmek isteyen bir ergen bana göre. Evliliği basit bir şey sanıyor. Ayrıca zaten cinselliğe ulaşmak adına böyle bir teklifte bulunuyor öyle istediği, sevdiği için falan değil :)

Seyi c.nde olan bu genc adamin, seni sadece sevismelik olarak gordugunu anlamadin mi gercekten?!?!?

ya cok asiri toysun safsin, ya da sirf sevismelik birini icten ice istiyor ama Tore orf adet ve bedenin arasinda kaldigin icin, burada bizlerden onay almaya calisiyorsun.

Hangisisin?

İnstagramı acilen bırakmalısın.

Zaten istemedim diyince beni her yerden engellemiş

ilk 10 içinde evlilikle beraber cinsellik konusunu da açıyorsa kaçın oradan amacı tamamen cinsellik. Cinsellik yoksa evlenelim nasıl sığ bir bakış açısı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…