Hep Birlikte 2014 Yazına Fit Gireliiim

bulemonummm:KK48:
seni takip ettim not :dedektif jaleda:KK53:
zayıflamaya karar vermişsin hayırlı olsun:KK12:
amannn sonun benim gibi olmasında :KK15:
ben durdum durdum aşura ayında diyetisyene gittim
tüm aşure ayı boyunca yemedimde yemedimmm:21:
ama sonra ne yaptım diyetisyene gitmeyi bıraktım :KK47: (sırf korkumdan doktor kızıcak bana diye ):KK53::KK52:
şimdide diyet ekmeğine devam sabah yulaf yemeye devam ama gerisi fasafiso:KK47::KK47::KK47:

Sende gel aramizaaaa :)

Kizlarrr nerdediniz hani sporlar yapilmiyomu....

Ortak alinan karar sonucu cuma gunu tum olculer alinip kilo tartilip buraya bildirilmis olunsun bende dahil :))

Ben bugun maalesef yoktum evde yarinda yokum topige ugrayan es gecmesin topigi ....
Ben,fundikkurdu,sottilie,akovser,ozdens...ve diger katilmak isteyen hanimlar ilanen duyurulur.....

Sagol canim ya ben giremiyorum kim daha aktifse burda ona versem mi ki konuyu ?

ben aksamlari giriyorum ama cuma cumartesi pazar full gorebilirim :)

ben dün ebru ile 21 günde yağ yakımı programına başladım çok uzun sürüyor gerçekten ama ben yakıcı hareketlere kadar dayandım dedim gevsemem lazım az sabret ve hepsini yapdım.psikolojik mi yoksa gerçek mi bilmiyorum ama bi rahatlama oldu bugün bacaklarım hafif et kesmiş ama spora devam sonucu merak ediyorum cuma günü mü yazıyoruz ölçülerimizi destek bekliyorum 14 hazirana düğünüm var ve acilen sıkılaşmam lazım gelinlik için:)

Katil bizeeee cunku benimde yaza dugunum var insallah sıkısalim tazecik incecik citir hatunlar olalim :)

Kefirle zayiflayan oldu muu.... :44:

Ay canim bilmkyorum ama denemek istiyorum :)

ben zumba veya dans düşünüyorum spor olarak. hatta dönüşümle de olabilir yaptığım spordan sıkılıyorum bazen sıkıldıkça değişim yapabilirm . hangisini yaparsam onu yazarım o gün artık :KK53: cuma günü de eklerim ölçüleri :KK51:

Zumba cok iyi canim tavsiye ederim ama farkli seylerde yap :) Ben cuma gunu gakim olusturucam spor takimi :)

kizlaaar kendinizi tanitsaniza kaynasalim iyi arkadaslar olalim :KK70:

Ben hanife Universiteye hazirlaniyorum full dershanedeyim mezun ogrenciyim :KK70:

Sozluyum ve bu zamana kadar gecen.marttan beri 17 kilo verdim hedefim 47-49 arasi olmak :)

Ben hanife Universiteye hazirlaniyorum full dershanedeyim mezun ogrenciyim :KK70:

Sozluyum ve bu zamana kadar gecen.marttan beri 17 kilo verdim hedefim 47-49 arasi olmak :)

güzel kilo vermişsin tebrikler :KK9:

hedefimi artık cuma günü ölçülerle birlikte yazarım . uzak hedefler koymamak ,adım adım ilerlemek niyetindeyim şimdilik :KK9: gerçi 10 kilo gibi bi fazlam var sanırım, tartılmıyorum bayadır da korkudan :KK17:

biz biraz tanıttık kendimizi aslında sohbet ettik biraz ama yine de tanıtayım adım irem. ama melek diyebilirsiniz bana hoşuma gidiyo :KK9::KK9:
okul hayatım bitti ama ders çalışma hayatım bitmedi kpss hazırlığındayım :KK31: söz nişan henüz yok ama başım bağlı:KK12::KK19:

memnun oldum bende blue moon..25 yasinda iki çocuk anasi 80 kiloya merdiven dayamis evde siparis ustune ceyizlik elisi dantel yapan kendi halinde bir hatunum...yarismaci arkadaslara basarilar dilerim:KK1:

güzel kilo vermifazlain tebrikler :KK9:

hedefimi artık cuma günü ölçülerle birlikte yazarım . uzak hedefler koymamak ,adım adım ilerlemek niyetindeyim şimdilik :KK9: gerçi 10 kilo gibi bi fazlam var sanırım, tartılmıyorum bayadır da korkudan :KK17:

biz biraz tanıttık kendimizi aslında sohbet ettik biraz ama yine de tanıtayım adım irem. ama melek diyebilirsiniz bana hoşuma gidiyo :KK9::KK9:
okul hayatım bitti ama ders çalışma hayatım bitmedi kpss hazırlığındayım :KK31: söz nişan henüz yok ama başım bağlı:KK12::KK19:
Allah sahibine bagislasin benimde 10 kilo fazla var ah bi kurtulabilseydim....topigin tek evli coluklu cocuklusu benim anlasilan hepinizden kidemliyim.ablanizin lafini dinleyin topigi ihmal etmeyin ona gore:KK20::KK1:

ben zumba veya daitedüşünüyorum spor olarak. hatta dönüşümle de olabilir yaptığım spordan sıkılıyorum bazen sıkıldıkça değişim yapabilirm . hangisini yaparsam onu yazarım o gün artık :KK53: cuma günü de eklerim ölçüleri :KK51:
Canim haftalik spor listesi yayapsbilirsin.
Yada su gun su bolge bugun bu bolg e gibi ...
Ben oyle yapicam cumadsn itibaren simdilik ite kaka idare ediyorum iste
Hanımlar merhaba, nasıl gidiyor bakalım? (;
merhaba canim ugrasiyoruz iste sen nasilsin nasil gidiyo.hastaligi atlattinmi gecmis olsun....

Bende tanitayim kendimi :KK1: 22 yasinda universite ogrenciyim siparis uzerine butik pasta yapiyorum en zevk aldigim is ilerde kendi butik pastanemi acmak istiyorum :KK8:hedefim sabit 45.5 kiloda takili kalmak..bu arada kefiri mayaladim sabahlari kahvalti yerine 1 bardak kefir icicem.zaten kahvalti yapamiyorum en azindan besleyici bisey icerim.vucuttaki yaglari yakiyomus 2 kisiyle konustm spor ve diyet yapmadan kilo vermsler 3 ay kadar fln i misler tabi deneyelim bakalim :KK51: :KK9:

Ben de öncelikle kendimi tanıtayım...adım yenilik:) 1 yaşında bir kızım var hamileliğin son aylarından beri çalışmıyorum kendimi kızıma adadım bir süre daha böyle devam edecek...Benim fazla kilom yok aslında doğum kilolarımın hepsini verdim yalnız bu ara şehir değişikliği nedeniyle diyelim-eşim tayin oldu Ankara'ya geldik-2 kilo aldım onları vericem ama daha fazlası olursa hayır demem:KK52: spora ihtiyacım var sıkılaşmam lazım.
Bugünkü bildirimimi de yapayım:
35 dakika kondisyon bisikletine bindim. Sabah erken kalktım spor yapmak için akşamları yorgun oluyorum. Bisiklete binerken de kitap okuyorum vakit güzel geçiyor. 20 dakika da pilates yaptım üstüne...çok çalıştım çoook:nazar:

güzel kilo vermişsin tebrikler :KK9:

10 kilo dediğin nedir ki melek :KK1:

bende tartılmıyorum bi süredir korkuyorum saldım çünkü kendimi bu ara :KK50:
Bende tanitayim kendimi :KK1: 22 yasinda universite ogrenciyim siparis uzerine butik pasta yapiyorum en zevk aldigim is ilerde kendi butik pastanemi acmak istiyorum :KK8:hedefim sabit 45.5 kiloda takili kalmak..bu arada kefiri mayaladim sabahlari kahvalti yerine 1 bardak kefir icicem.zaten kahvalti yapamiyorum en azindan besleyici bisey icerim.vucuttaki yaglari yakiyomus 2 kisiyle konustm spor ve diyet yapmadan kilo vermsler 3 ay kadar fln i misler tabi deneyelim bakalim :KK51: :KK9:

boyun kaç ki canım senin 45.5 çok az değil mi :KK53:

ay sen iç faydası oluyosa bende yapar içerim mayayı kaça aldın :KK31:

Bende geldim 68 kiloyum 18 kilo vermek ve yaza güzel bir vucutla girmek için buradayım

hoş geldin canımmm kendini tanıtır mısın :KK31:

Ben de öncelikle kendimi tanıtayım...adım yenilik:) 1 yaşında bir kızım var hamileliğin son aylarından beri çalışmıyorum kendimi kızıma adadım bir süre daha böyle devam edecek...Benim fazla kilom yok aslında doğum kilolarımın hepsini verdim yalnız bu ara şehir değişikliği nedeniyle diyelim-eşim tayin oldu Ankara'ya geldik-2 kilo aldım onları vericem ama daha fazlası olursa hayır demem:KK52: spora ihtiyacım var sıkılaşmam lazım.
35 dakika kondisyon bisikletine bindim. Sabah erken kalktım spor yapmak için akşamları yorgun oluyorum. Bisiklete binerken de kitap okuyorum vakit güzel geçiyor. 20 dakika da pilates yaptım üstüne...çok çalıştım çoook:nazar:

hoşgeldin aramızaaaa ve tebrik ederim şimdiden başlamışsın çalışmaya :KK52:

Yeni topiğin hayırlı olsun canım. :KK16: Umarım burada istediğin fitliğe ulaşırsın ama bizleri de unutma arada bir uğra takıma. Öpüyorum kocaman :KK16:

Bende geldim 68 kiloyum 18 kilo vermek ve yaza güzel bir vucutla girmek için buradayım
hosgeldin.umarim zorlanmadan hedefine cabucak varirsin.

memnun oldum canımmm sen kaç kilo olmak istiyosun :KK31:
65 olsam yeter cok kemikli bir yapim var zayiflik yalkismiyo.

supersin her enzirmede 500 kalori gittiginide hesaba katarsak:KK34:

Kizlar bu aksam lutfen herkea sporunu bildirsin artik starti verdik yarinda olculerimizi verelim lutfen...

Ben diyirum ki sporunu yapmayan yada gunluk spor bildirimi yapmayana ceza verelim ceza standar olsun 25 mekik :)

Fikrime katılan arkadaslar begen e bassin cogunluk olursa kabul edilmistir:KK1:

aramiza hisgeldin sakin vazgecme madem elinde imkan var savasa devam yilmicaz bende mayis haziran gibi ogluma sunnet yapicam o zamana kadar bende 40-42 bedene sigmek istiyorim..burayi elinden geldigince ziyaret et bosda gorsen spoeunu yaz paulasim yap msj birak.
Bu cuma olculeri verip baslicaz umarim herkes cumaya tam kadro olcileri vermis olur.

hoşbulduk:)21 gün boyunca direnicem emeklerimizin karşılığını görürüz inşaallah
herkese kolay gelsinn
DESTEK

X